Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] PlayStation Vita


Recommended Posts

Problem w tym ze majac konto PSN hiszpanskie nie masz dostepu do gier po niemiecku itp.

Ale najgorszym minusem jest to ze nie podasz zagranicznej karty kredytowej, nie kupisz na ebay karty polskiej itp (wczesniej myslalem ze da rade, ale jednak nie mozna dodawac karty zagranicznej do konta PSN).

 

Na allegro kupisz ale tylko 100zl.

 

Jednym slowem bez kasy na karcie polskiej nic nie zrobisz za granica.

 

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Problem w tym ze majac konto PSN hiszpanskie nie masz dostepu do gier po niemiecku itp. Ale najgorszym minusem jest to ze nie podasz zagranicznej karty kredytowej, nie kupisz na ebay karty polskiej itp (wczesniej myslalem ze da rade, ale jednak nie mozna dodawac karty zagranicznej do konta PSN).Na allegro kupisz ale tylko 100zl.Jednym slowem bez kasy na karcie polskiej nic nie zrobisz za granica.

 

nie rozumiem dlaczego masz problem z zakupami ja mam Polskie psn i mieszkam zagranica płace zagraniczna karta kredytowa na pl psn nie ma problemu:-) nie te czasy karta visa i musi pójść, kupuje co mi sie podoba

Link to post
Share on other sites

moze cos zle wpisujesz? ja robię tak:

wchodzę w grę która mnie interesuje i kupuje , przekierowuje mnie żebym dodał środki do portfela, wypelniam dane karty platniczej tutaj( adres i dane muszą być takie same jakie podałeś podczas rejestracji konta psn) zatwierdzam i pobiera.Potem potwierdzenie przyjdzie na meila.Ja płace w koronach szwedzkich przewalutowuje mi to na złotówki bo mam pl psn i tyle:-)

 

Link to post
Share on other sites

To chyba jeszcze mi pozostalo zapytac - w co gracie?

Mam obecnie:

- Gravity Rush

- Uncharted

- Dead or Alive 5 Plus

- Killzone Mercenary

- Unit 13

- Sine Mora

 

Cos jeszcze fajnego na PSV znajde? W "wyscigówki" typu NFS czy sportowe jak FIFA nie grywam.

 

(o tytuly z PSP nie pytam bo mam PSP i wiem ktore z tych gier sa warte uwagi)

Link to post
Share on other sites

O Persona slyszalem wiele slow, na PSP nawet probowalem. Na PSV chyba jednak dam tej grze szansę.

Dziekuje za liste, niektóre z tych gier mnie nie zainteresują (te "bajkowe" jak SlyCopter), ale taka Persona juz jest OK.

Teraz sa na PSN wyprzedaże co 48godz. (tak kupilem DoA5P), moze Assasins Creed Liberation uda mi sie zlapac :)

Link to post
Share on other sites

moze coś z CoD lub resistans ale tu du*y nie urywa można zagrać

Ogólnie to teź polecam te gierki,nie patrzcie na opinie i recenzje,trzeba zagrać i zobaczyć,Resistance bardzo łatwa platyna przechodzisz grę minimum raz ze wszystkimi osiągnięciami mamy platyne,w call of duty jest najlepsze multi natomiast single to taki dodatek do dużych odsłon bo1/2 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...