Skocz do zawartości

Twoje stanowisko pracy - czyli pokaż przy czym siedzisz


Recommended Posts

Szczerze.. NIezbyt praktyczne masz te biurko :P Nie chciałeś zainwestować w jakiś uchwyt na ten TV, na ścianę go walnąć, a biurko jakieś takie prostsze zrobić, mam dużo pomysłów, jest wiele tanich rozwiązań... Ja wolałbym zainwestować w meble trochę kasy (nie mówię o jakichś 2 tysiącach, do 500 zł już byś tu ładnie urządził te stanowisko) a zrzec się np. dysku SSD.

 

 

Ehh, wybacz, ale przykro mi się na to patrzy... Wolałbym poczekać, zrezygnować np. z tabletu, wypasionej karty graficznej, PS4 czy takiego TV, a urządzić sobie pokój.. :/

Edytowane przez BumCykCyk
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@Szarik, właśnie się rozglądam za czymś porządniejszym, aczkolwiek pierwej będzie chyba transplantacja wnętrzności Fractalki, czas odesłać 2600K na emeryturę :P

 

F7000 sprawuje się miodnie, brak jakiegokolwiek cloudingu, obraz fajnej jakości, w BF4 na PS3 też się przyjemnie grało. 3D i tych innych bajerów nie testowałem, właściwie to ostatnio tylko Mundial :)

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Na fotce tego nie widać, ale ten blat ma 2 metry długości :)

 

Kolekcja Ostin, robione na zamówienie, tak to wygląda na projekcie

 

http://i.imgur.com/3o8Xtyl.jpg

 

Zmieniłem szafkę na bardziej praktyczną w użytkowaniu domowym i kolorek szafki by był jakiś kontrast, biurko to same tylko ciut dłuższe (równo 200cm), wyższe (78cm) i szersze (80cm) ;)

Edytowane przez Silver Fox
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Stanowisko na pół etatu przez najbliższy tydzień...

http://i.imgur.com/vkLknPg.jpg

 

Połowe czasu pilnujesz dzieci, drugą połowę ich szukasz i ganiasz za nimi... Spokój i dzień zaczyna się po 21...

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

@up - rybka z Tropicala, swego czasu sporo rzeczy dla nich robiliśmy. Tak Kenwood KR-A2080, gra u mnie w pracy praktycznie od lat 16, odkupiony kiedyś od kumpla. Niezły sprzęcik.

Link to post
Share on other sites

 

 

żeby uzyskać scenę

Trza by zmienić całe ustawienie. Odsłuch z rogu pokoju nie sprzyja poprawnej scenie. Fale stojące itd...

 

Niemniej lewa kolumna na biurko co by przynajmniej na tej samej wysokości były.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...