Skocz do zawartości

Recommended Posts

To jest ładny wynik :) 10.805 pkt max jest dla 670 bo 680 maja P11700 widziałem na powietrzu wszystko

Da się nawet więcej - mój Gigabyte GTX670 WF3 stock BIOS:

http://s8.postimage.org/oulacetzl/GTX670_1312.jpg

mod BIOS 1,21V:

http://www.3dmark.com/3dm11/4058747

Wszystko na standardowym, świetnym chłodzeniu WF3.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Hmm ja przy wyższych zegarach miałem niższy wynik ; O

Wynik ogólny czy grafiki ? Jeśli ogólny to mi sporo podbija procesor i RAM zwiększający wynik Physics. Jeżeli grafiki miałeś mniejszy to pewnie wystąpił spadek boost-a przez temperaturę powyżej 70 stopni. WF3 daje radę tak schłodzić, że spadku boosta nie ma nawet przy takim OC.
Link to post
Share on other sites

Zegary są w gpu-z: clock 1109 (boost: 1187) memory 1750

Ja nie wiem jak na tych samych praktycznie zegarach 700 punktów więcej wyciągasz.

GPU-Z się nie sugeruj do końca, bo ten boost to jest przewidywalny średni. Zainstaluj MSI AB, uruchom monitoring lub nawet dodatkowo logowanie taktowania rdzenia i temperatur i zobacz na wykresie (lub w logu) jak się przedstawiał maksymalny boost - u mnie był nieco ponad 1300MHz jak pamiętam a na zmodowanym BIOS prawie 1350 MHz. Prawdopodobnie Twój Asus ma te wartości mniejsze i stąd ta różnica. Procesor też miałem taktowany wyżej, ale to nie powinno mieć większego znaczenia dla wyniku Graphics Score.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

GPU-Z się nie sugeruj do końca, bo ten boost to jest przewidywalny średni. Zainstaluj MSI AB, uruchom monitoring lub nawet dodatkowo logowanie taktowania rdzenia i temperatur i zobacz na wykresie (lub w logu) jak się przedstawiał maksymalny boost - u mnie był nieco ponad 1300MHz jak pamiętam a na zmodowanym BIOS prawie 1350 MHz. Prawdopodobnie Twój Asus ma te wartości mniejsze i stąd ta różnica. Procesor też miałem taktowany wyżej, ale to nie powinno mieć większego znaczenia dla wyniku Graphics Score.

 

no nie powiem duze przetaktowanie. Z tego co pamietam to u mjie osiagalo cos kolo 1250 i temperatury kolo 60

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...