Skocz do zawartości

Recommended Posts

@up

 

Ostatnio na tym forum widzę że jest coraz wiecej osób, które brednie zaczynają opowiadać, Włącz sobie wykres i zobacz po zmianie. Dlatego np w gpu tweak pisze: min. Gpu voltage.

Mam filmik nagrać z włączonym monitorem jak zmiania się napięcie minimalne po przesunięciu suwaka ?

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

@up

 

Ostatnio na tym forum widzę że jest coraz wiecej osób, które brednie zaczynają opowiadać, Włącz sobie wykres i zobacz po zmianie. Dlatego np w gpu tweak pisze: min. Gpu voltage.

Mam filmik nagrać z włączonym monitorem jak zmiania się napięcie minimalne po przesunięciu suwaka ?

 

Wykres monitoringu pokaże że min. napięcie wzrośnie przez chwilkę po zmianie suwaka napięcia ale po krótkiej chwili opada do swojej wartosci 0.987 V.Przynajmniej tak to wygląda na moim egzemplarzu od Gigabyte, uzywam MSI Afterburner. Trudno mi uwierzyć że na Asusie może być inaczej. Może ten soft Asusa błędnie pokazuje napięcie? Próbowałeś podejrzeć na innym sofcie monitorującym.

Jeśli podniesiesz min. napięcie GPU do wartości maksymalnej czyli do 1.175V to to napięcie 1.175V utrzymuje się u Ciebie cały czas? nawet jak karta zrzuca takty (np. do 324MHz w idlu lub powyżej 70C podczas obciążenia)?

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

http://www.3dmark.com/3dm11/4563123

to chyba wszystko co mogę wycisnąć z tej karty

zegar karty ustawiony na 1095mhz w turbo 1173mhz monitoring pokazuje że dochodzi do 1237,5mhz.

z pamięcią to coś u mnie cienko bo tylko 6380mhz.

 

~10 300 na graphics score to jest całkiem wporządku wynik. Twoja karta ma średni potencjał OC. Jakbyś miał procka i7 to napewno byś przkroczył 10K na wyniku końcowym. Dla porównania Ja zrobiłem na swojej 670 od Gigabyte ~11K graphics score przy booscie 1306MHz.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...