Skocz do zawartości

Recommended Posts

W nim też są dziwne anomalnie, np u mnie 7950 @ 1250 uzyskuje 10300pkt graficznych a niektóre 7970 nie uzyskują tyle punktów na tym samym taktowaniu,

Naprawdę niesamowicie wysoki, masz screena do wyniku ? Na podobnej konfiguracji miałem jakieś 9200 na tym 7950.
Link to post
Share on other sites
9.640 pkt. - Radeon 7950 3072MB @ 1230@1750 - I5 2500k@5.3GHz Screen

To był powtarzalny wynik dla wielu 7950 z tymi zegarami. Fakt, że od tamtego czasu wyszły nowsze sterowniki, może tutaj pies pogrzebany o ile nie masz jakiejś modyfikacji.

Nowy wynik GTX670 z podbiciem napięcia do 1.21V:

http://3dmark.com/3dm11/4058747

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Karta oprócz chłodzenia, backplate i wymiany pasty nie była w żaden sposób modyfikowana hardware'owo. Ot zwykłe 1250mhz przy 1250mV.

Miałem na myśli modyfikacje software'owe pozwalające na oszukaniu testów tesselacji na kartach AMD i wtedy wynik szedł mocno do góry. Jednak przyjrzałem się wszystkim opcjom z linka i widzę, że tesselacja była aktywna. Jak na 20MHz na rdzeniu i stówkę na pamięciach różnicy to wynik masz wysoki mocno, tym bardziej, że ja miałem nawet procka wyżej o 100MHz, co podbija wynik fizyki, który wpływa na ogólny rezultat. Pewnie robiłeś test na nowszych sterach niż ja (testowałem w kwietniu br.) i stąd różnica, skoro nic nie grzebałeś.
Link to post
Share on other sites

Yacko, u mnie wszystkie opcje na default co potwierdzone jest w zakładce settings. Jedynie sterowniki to 12.7beta.

 

http://3dmark.com/3dm11/4059818 Wiedziałem, że ta karta ma potencjał. Z OC procka do kompletu pobawię się jutro.

Wynik nie jest prawdziwy. Podczas testu miałeś jakiegoś buga. Wyświetla że w 4 teście grafiki miałeś 6284.39FPS, a reszta testów graficznych ma już normalne wyniki. Po prostu błąd podczas obliczania wyniku. Stąd ponad 16k punktów dla grafiki..

Link to post
Share on other sites

No i wreszcie :) Dokładnie tak było, w czwartym teście karta nie wytrzymała i się wysypała, jednak o dziwo benchmark wstał i działał dalej. Spodziewałem się niskiego wyniku, a uzyskałem coś takiego :) Realnie osiągnąłem bez OC procka 11500 na grafice, ale to już wieczorem wstawię.

Link to post
Share on other sites

Drugie konto BluMan ?

 

CzesioBF3>BluMan>HuHuHu... Nadal będzie się wykłócał i obrażał innych powodowany frustracją z posiadania 7970 z LC i nie pokonaniu w 3DM11 gtx-a. Mają ludzie problemy^;^. Pomijam jego fejkową sygnaturę ,ale taki z niego szpec ,że nie wziął pod uwagę ze słaby wynik napewno jest też przez jego X6 i gtx670 poprostu lepszy.

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...