Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Spoko. Komp ktory ja zlozylem byl identyczny do zwyciezcy tylko inna myszka i klawiatura oraz lepsza plyta glowna.

 

Czyli wniosek z tego taki - wyniki o kant d**y potluc jak juz kilka osob powiedzialo w troche inny sposob.

Edytowane przez mac47
Link to post
Share on other sites

Od dziś jak ktoś w dziale 'Zestawy PC' napisze temat z prośba o złożenie komputera do 4000 zł to wkleję mu to:

 

  • Płyta główna: Gigabyte GA-870A-USB3 3.1
  • Procesor: AMD FX-6100 3,3GHz
  • Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 6950 OC
  • Pamięć RAM: Corsair Vengeance Blue 2 x 2GB 1600MHz CL9
  • Obudowa: Fractal Design Core 3000 Black
  • Zasilacz: Corsair TX650M
  • Dysk twardy: Samsung Spinpoint F3 500GB
  • Myszka: Logitech G400
  • Klawiatura: Logitech UltraX Premium
:wariat:
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Daj spokój, mnie z roboty wywalą jak komuś złożę kompa, a on powie że na komputroniku widział że najlepszy zestaw za 4k to ten co wygrał :D (jak już wstanie na nogi ofc.) Wstyd mi będzie pracować w branży :D

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Wiecie, na studiach to zaliczenie wygląda w ten sposób, że wykładowca bierze kartki i rzuca nad stołem - te, które spadną na stół to zaliczone, a reszta... no cóż ;D

Skoro redakcja organizuje taki konkurs to powinna stanąć na wysokości zadania i jasno określić warunki i przeanalizowac każdy zestaw.

 

Można by przecież napisać newsa że związku z dużym zainteresowaniem wyniki ogłoszone będą później, myślę że przysporzyło by to redakcji mniej wstydu niż wybranie jakiś kiepskich zestawów aby tylko zdąrzyć....

Link to post
Share on other sites

Wiecie, na studiach to zaliczenie wygląda w ten sposób, że wykładowca bierze kartki i rzuca nad stołem - te, które spadną na stół to zaliczone, a reszta... no cóż ;D

Za dużo kreskówek oglądasz ;)

Link to post
Share on other sites

To znaczy, ze powinna miec mniejsza szanse na wygrana?

Fajnie że on będzie miał i5, x4 i bulldka, a niektórzy mają starego proca + integrę.

@up Ja miałem za ponad 5 stów mysz + padka i też jakoś nie wygrałem.

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Ja nawet nie mam możliwości posiadania jednego z jego obecnych sprzętów (pewnie wielu innych użytkowników też), a on dostaję 3 dobry sprzęt. Takie życie, trudno. Nikt tu nie patrzył kto co już ma tylko szukali "idealnego" zestawu, który taki idealny i tak nie jest.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym że na pewno były setki lepiej złożonych zestawów. A wygrał przeciętniak z dwoma niezłymi kompami. NO JUSTICE

Wszystko przez to, że ten konkurs był, aż tak ogromny. Po prostu nie możliwe było z ok. 4 tysięcy zestawów wybrać idealnego. Sprawdzenie tych wszystkich zestawów ile musi zająć, a co dopiero jakieś porównywanie itd. To jest po prostu nie możliwe, dlatego wiele lepszych zestawów odpadło po drodze w selekcji przez głupi przypadek.

Link to post
Share on other sites

@Raku44 Słyszałeś też o metodzie z drzwiami? Wykładowca bierze kartki i rzuca/posuwa je po podłodze w kierunku drzwi - te, które przejdą na drugą stronę, to zdają, a pozostałe...

I to dopiero połowa sukcesu :P Mojemu znajomemu szanowna pani profesor powiedziała, że jego twarz nie wygląda jak twarz studenta i nie da mu wpisu :)
Link to post
Share on other sites

To, że raz nie było pieniędzy na alkohol, nie znaczy, że nie jest studentem;p

 

Poza tym, ja i tak zbieram sobie kasę i na wakacje kupuję nowego kompa, do wyboru będe mieć Ivy Bridge, Radeon 7xxx, GeForce 6xx oraz wiele różnych fajnych rzeczy, a ludzie będą się męczyć buldożerami;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...