Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Jak ta płyta glowna co wygrała ma przeznaczenie do gier . . .

Cos mi sie wydaje,ze ten zestaw wybierała komisja typu pan kominiarz Zdzisiu i pani z Monopolowego Marlena.

Pogubily im sie pojęcia takie jak Oc,temperatura,Crossfire itp.

:-D:-D:-D:-D:-D

Dobranoc. Jeszcze brakuje tutaj notki wesołej od Raka i "temad" mozna zamknąć ;-)

 

Edytowane przez Miałm
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Sponsorów może nie, bo produkt jak produkt :P Ale kup pan teraz zestaw od komputronika albo zaufaj testom benchmarka po tym konkursie :P Jezeli ktoś mnie kiedykolwiek spyta dlaczego sprzętu nie składamy w komputroniku to go odeślę do tego tematu - niech sobie sam ogarnie jakich "fachowców" unikać :D

Link to post
Share on other sites

oj tam , nie narzekajcie i tak mieliśmy małe szanse ;p trzeba podziękować za fajny konkurs i wyrazić chęć następnych

http://f.cl.ly/items/3a2E2a2Y0o3D1f2q3Q04/yao-ming-meme.jpg

 

Redakcja zrobiła wielki FAIL i tyle. A teraz jeszcze podejrzewam że ten kto w jakiś sposób ją krytykuje, to może się pożegnać w wygraną w innych konkursach i USB. No bo po co nagradzać zasłużonych userów skoro można jakiegoś znajomego albo tego kto sie podlizuje redakcji...

 

 

 

Moim zdaniem dyskusyjna jest tez kwestia nie tylko samej zwycięskiej konfiguracji. Sorry ale na forum jest wiele osób, którym przydałby się nowy sprzęt, nie mówię o sobie (chociaż... ) a wygrała osoba z dwoma stosunkowo mocnymi kompami...

To jest właśnie sendo kontrowersji. No bo jeśli zwycięski zestaw byłby naprawdę super idealny wypucowany to ok, mógłby wygrać nawet Bill Gates ale kurde to na pewno były setki lepiej dobranych zestawów a wygrał jakiś koleś z dwoma kompami i zestawem złożonym na pałe.

 

E: O posty nabijają się w tym dziale :D tłuczemy do 100 stron D:

Link to post
Share on other sites

Metodologia wyboru zwycięskiego zestawu była ta sama co u sprzedawców na allegro sprzedających mega szybki komputery z 10 GHz procesorami. A tak wogóle gdyby nie ten dysk to tylko 3 zestaw się do czegoś nadaje i powinie zająć pierwsze miejsce.

Link to post
Share on other sites

Opis, opisem. Spójrz na listę obsługiwanych procesorów http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3788#

A ja na tej stronie widzę, że nie obsłuży ponieważ firma gigabyte od biosu F5d wspiera tylko rewizję B2 procesorów typu Buldożer a jak wszyscy wiemy (albo i nie) firma AMD wypuściła na rynek procesory w rewizji B2G.

 

PS. Nie brałem udziały w konkursie dzięki czemu uniknąłem denerwowania się :)

Link to post
Share on other sites

Droga redakcjo, następnym razem nie organizuj takich konkursów, bo jest to z góry skazane na niepowodzenie. Przecież te wszystkie kompy były bardzo podobne już nie mówiąc o tym, że uważam iż zestawy, które wygrały były co-najmniej do du*y. Przecież ja za 4k sklepałem FX-6100 i HD6970, dysk SSD oraz klawiaturę i myszkę - oba po 100zł. Powiedzcie mi drodzy gracze, na pewno pełno ich tutaj - czy wolicie kartę graficzną która pociągnie wam wszystko na ultra w full hd czy o wiele gorszą kartę i lepszą klawiaturę (bo ma podświetlenie - o jejkuu! podświetlenie ooo boożeee!!) oraz lepszą myszkę? Podejrzewam, że to pierwsze. W komforcie grania nie ma dużej różnicy pomiędzy klawiaturą za 300zł, a taką za 100zł - no serio! Widać, że konkurs dla typowego kowalskiego z dużym brzuchem i portfelem co patrzy na wygląd, a o podzespołach już zbyt dużo nie wie. Panowie, daliście du*y - mogliście zrobić zwykłe losowanie. Ciekawe co teraz myślą osoby, które wygrały patrząc na to, że ich kochana redakcja została ukamienowana. No, ale taka prawda - to jest moje zdanie, kogoś kto od wielu lat składa komputery.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Plagą blogów i portali są nierzetelne artykuły sponsorowane. Rozumiem, że konkurs jest sponsorowany - ale żeby wyniki pod stołem sponsorować :P

Brakło dopisku - Procesor tylko AMD z rodziny FX

oraz GPU 69xx. Byłoby o połowę mniej niedomówień bo byśmy wiedzieli że mamy wybrać crap, a nie się ludzie starali :D :D :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Droga redakcjo, następnym razem nie organizuj takich konkursów, bo jest to z góry skazane na niepowodzenie. Przecież te wszystkie kompy były bardzo podobne już nie mówiąc o tym, że uważam iż zestawy, które wygrały były co-najmniej do du*y. Przecież ja za 4k sklepałem FX-6100 i HD6970, dysk SSD oraz klawiaturę i myszkę - oba po 100zł. Powiedzcie mi drodzy gracze, na pewno pełno ich tutaj - czy wolicie kartę graficzną która pociągnie wam wszystko na ultra w full hd czy o wiele gorszą kartę i lepszą klawiaturę (bo ma podświetlenie - o jejkuu! podświetlenie ooo boożeee!!) oraz lepszą myszkę? Podejrzewam, że to pierwsze. W komforcie grania nie ma dużej różnicy pomiędzy klawiaturą za 300zł, a taką za 100zł - no serio! Widać, że konkurs dla typowego kowalskiego z dużym brzuchem i portfelem co patrzy na wygląd, a o podzespołach już zbyt dużo nie wie. Panowie, daliście du*y - mogliście zrobić zwykłe losowanie. Ciekawe co teraz myślą osoby, które wygrały patrząc na to, że ich kochana redakcja została ukamienowana. No, ale taka prawda - to jest moje zdanie, kogoś kto od wielu lat składa komputery.

Osoby, które wygrały mają w nosie Wasze smutne wypociny. Tak samo redakcja. Pokaż mi jeszcze, w którym miejscu została ona "ukamieniowana" bo jak mniemam statystyki odwiedzin mają się całkiem za********e. A kontrowersyjne dla wielu wyniki, jeszcze bardziej je poprawiają. Ani portal ani komputronik na tym nie stracą, jedynie zyskają. Do tego bateria śmiechu :)

 

Najlepsze jest Wasze zaglądanie do czyjegoś portfela: "bo on ma już dwa dobre konfigi" - jaki to ma związek? Konkurs był na rozpisanie najlepszego zestawu za 4k PLN i tyle. Nie było klauzuli "bierzemy pod uwagę zasługi, posiadany konfig, dupolizanie albo inne piszczenie" Niech Was przestanie obchodzić co kto ma i za ile. Patrz na swoją kieszeń i myśl co musisz zrobić, żeby sobie kompa za 4 tys kupić, a nie liczyć, że wygrasz w konkursie. Smutne to i załosne.

 

Nie jestem członkiem redakcji ale gdybym był to chętnie bym na każdy dzień trwania tego konkursu wieszał na głównej ścianie tekst dnia z tego wątku. I razem byśmy siedzieli i się śmiali z Waszego zawodzenia :)

 

Jeszcze jedno - ludzie lubią jak sprzęt wygląda. Dlatego tak bardzo klienci lubują się w kupowaniu jabłka. Powiem Ci więcej - klawiatura i mysz mają znaczenie. Wolę 150FPS niż 300 ale mieć porządną, wygodną klawiaturę (która jeszcze do tego jakoś wygląda) i myszkę.

Śmieszą mnie właśnie te konfigi, gdzie jest myszka i klawa za 100zł, do tego buda która straszy wyglądem i trzeba ją chować przed normalnymi ludźmi bo gotowi pomyśleć, że lubimy święta cały rok bądź kręci nas jakość wykonania jak halóweczki od koreańczyka. Za to super mocarna grafa. Sednem tego konkursu było znalezienie złotego środka dla wszystkiego. I ten konkurs udowodnił Wam, że jest jeszcze coś poza FPSami.

 

Też brałem udział w konkursie, też złożyłem konfig na FXie. I też pomagam w składaniu komputerów od wielu lat. Tylko moje propozycje są ładne i do używania. Stawiasz, grasz/pracujesz/rozrywkujesz się i du*y sobie nie zawracasz pierdołami.

 

Może niektóre rzeczy przychodzą z obycia wśród wartościowych ludzi, nie wiem. Ale Wasze płacze są już żałosne. Dajcie sobie na wstrzymanie i weźcie się za coś pożytecznego.

Edytowane przez venice
Link to post
Share on other sites

A ty musisz używać takiego słownictwa, żeby zwrócić na siebie uwagę ?

 

Powiedzcie mi drodzy gracze, na pewno pełno ich tutaj - czy wolicie kartę graficzną która pociągnie wam wszystko na ultra w full hd czy o wiele gorszą kartę i lepszą klawiaturę (bo ma podświetlenie - o jejkuu! podświetlenie ooo boożeee!!) oraz lepszą myszkę?

Jako gracz z 16-letnim starzem... wolę świetną myszkę i klawiaturę ponad liczbę fps-ów przy maksymalnych ustawieniach. Sam dałem zestaw z 6870 wraz z myszką i klawiaturą za łącznie ponad 600zł.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wolę 150FPS niż 300 ale mieć porządną, wygodną klawiaturę (która jeszcze do tego jakoś wygląda) i myszkę.

No tak, przesadzaj jeszcze bardziej... "wolę 150 FPS niż 1 000 000 FPS, ale wypasioną myszkę i klawę"..

 

Ja mam zwykłą myszkę (ba, bezprzewodową) i zwykła klawiaturę, a jakoś nie narzekam na wyniki w grach... po co mi osiemnaście profil DPI, makra (jednym przyciskiem robię herbatę? %-)), podświetlane klawisze, skoro potem muszę grać w nie natywnej rodziałce i niskich detalach, żeby móc w ogóle grać :sciana:

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...