Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Ja swój zestaw w sumie składałem kilka dni i tak nic z tego nie wyszło chyba za bardzo kombinowałem.

A do wygranego zestawu to tutaj mam małą uwagę na cholerę brać myszkę z klawiaturą za 300zł?

Edytowane przez Modok
Link to post
Share on other sites

Szkoda że 90% uzytkowników stworzyło lepszy, wydajniejszy zestaw a wygral taki ktory wygral. Sam złożyłem dużo lepszego kompa z podzespołow dostepnych przez cały okres trwania konkursu. Nie wiem jak to możliwe ze redakcja wybrała taki konfig... pijani byli???

Link to post
Share on other sites

Nie da sie sprawdzić tylu zgłoszeń a co dopiero o trafna ocenę ;-)

Jedno jest pewne zawsze najlepiej wychodzą na tym organizatorzy.B-)

Zawsze by były jakieś pretensje ale każdy widzi "wygrany zestaw"

Wiec odrobinę przesadzili :-)

Takie konkursy nie mają racji bytu.Nawet regulaminiu nie ułożyli a skopiowali z innego konkursu :-)

P.S.

Macie jakiegoś bogatego wujka ;-)

 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie nie jest ok, w końcu to komputronik. Zdzierają tylko kasę z ludzi i wciskają drogi szajs. W zasadzie to w ogóle się nie zdziwiłem, że takie tandetne zestawy wygrały. To co oni wciskają w sklepach mówi samo za siebie. Poza tym jestem pewien, że przejrzeli maxymalnie 100 zestawów. Szkoda słów, koniec.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jaki normalny średnio+/zaawansowany użytkownik kupuje zestaw ? :P Tym bardziej w komputroniku. To tak jakbym kupił kompa w tesco przy kasie :P

Ale liczy się marketing -

'nowociesny', 'najniuwszy' prosesor (FX GTX UX UltraXXX) 3,3GIGA!hejca,

USB Trzy! Ready, Go, Najszybciejsze USB!

500 GIGA!!!bajtów dysk - joł

Rejdon 6932948320948230948! OC HD SuperHD DoubleSuperHD HD HD HD HD HD HD HD HD HD HD

Pinkna SuperBlack obudowa 3000

Klawiatura UltraX Turbo Extra Premium Pro Supreme!

(na RAMY nie mogę nic wymyśleć bo 4 giga to zaraz będę miał w komie)

 

:D :D

Ale Kowalskiemu to wystarczy. Nie interesuje go (do czasu) jak długo to pożyje, jak będą wyglądały rachunki za prąd, dlaczego nie słyszy własnych myśli i czemu do cholery ni może oglądać SWOICH BluRejów na Plazmie :P

 

Chodzi o to, że coś co idzie dla mas nie może być profesjonalne, tak samo serwisy i sklepy.

Nie ma co się dziwić no ale bez jaj wyszło aż za śmiesznie :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kij z tym, że Fractal 3000 to jest dupiata buda, do której tego 6950 nie włożysz bez wyjęcia koszyka jednego, a dwa, że bardzo mało miejsca za tacką jest na chowanie kabli, a przecież nie wybrał modularnego zasilacza ;)

Link to post
Share on other sites

Sorki za nieotwarcie tematu ale u swojej kobiety byłem cały dzien i dopiero niedawno przyjechałem :P

Co do wyników hmm...

Spodziewałem się konfigu z SSD i 8GB pamięci (sam taki dałem- do tego HD6950 od Asusa, jakiś porządniejszy mobas od Gigabyte i FX-6100, Antec 620W bodajże a to wszystko w regnum) ;)

Co ciekawe redakcja napisała o lekceważeniu regulaminu- jeśli zdanie to dotyczyło osób, które złożyły zestaw oparty o procku Intela i karcie nvidii to ok, gdy jednak chodziło im o przekroczenie ceny/braki magazynowe to w tym wypadku pretensji mieć nie powinni- co jak co ale wzrostu/spadku cen/ilości produktów nikt nie był w stanie przewidzieć.

Moim zdaniem dyskusyjna jest tez kwestia nie tylko samej zwycięskiej konfiguracji. Sorry ale na forum jest wiele osób, którym przydałby się nowy sprzęt, nie mówię o sobie (chociaż... %-) ) a wygrała osoba z dwoma stosunkowo mocnymi kompami...

Link to post
Share on other sites

wygrane zestawy na dzień dzisiejszy sporo naginają dostępność więc chyba na to nie zwracali uwagi :P

 

na przyszłość będę sniperem pod sponsorów, a wygrany stuff posprzedaje co mi zwróci za ogłupianie się :D

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Eeee myślałem, że zwycięskie zestawy zaskoczą mnie pomysłowością, a w sumie nie potrafię dostrzec w nich nic szczególnego, widziałem w tym wątku o wiele lepsze propozycje.

 

A może by tak opublikować UZASADNIENIE wyboru poszczególnych podzespołów? To by wyjaśniło czym kierowali się zwycięzcy, bo może czegoś nie rozumiem w tych konfiguracjach?

Link to post
Share on other sites

zawsze możemy zrobić dla jajec konkurs radości forumowiczów :) W którym każdy złoży z takimi zasadami jak w konkursie benchmarka kompa pisząc gdzieś obok cenę & dostępność na dzień składania. Z boku mamy przycisk ocen pozytywnie i moglibyśmy sobie "pojurować" sami. Może znalazłby się ktoś kto by miał na stanie taki sprzęt i byśmy go porównali do zwycięskiego :D Sądzę, że byłaby kupa śmiechu z benchmarka ^^

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Powiem tyle że nie ma co już się żalić, z góry ustalone to było. A geniusz astar który wygrał jeszcze super starał się brońic żę słusznie wygrał. Wg. mnie to była taka akcja propagandowa. Komputornik wystawi NASZE lepsze zestawy zatytuowane GAMER X-TREMME za cene UWAGA 9000zł a jacyś bogaci idioci łykną jak ryba haczyk taki zestawik i jeszcze podjarają się że promocja była na 8999,99zł. Nawet upiekli dodakowo dwie pieczenie na jednym ogniu wyciągając od nas dane personalne.

 

Co ciekawe owi zwycięzcy mają raptem:

 

mogster 7 komentarzy

dre 13 komentarzy

astar12 57 komentarzy

 

I się pytam co to k^%^@ ma znaczyć? Ustawione jak mecze w ekstraklasie.

 

Zapomniałeś o: "Supercichy i wydajny zasilacz 1500W"

Modecom feel3 ??

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

Nic sie nie uda :-Dto tak jak z konkursem sms typu bmw.

Dostajesz info ze masz sie zglosic tylko nie wiesz gdzie:-P

Powiem wam tak juz lepiej zeby nikt nie wygrał . A kase mogliby przeznaczyć na paczki dla dzieci.

Jedno jest pewne

Więcej udziału w żadnym konkursie nie biorę. :-P

A tak pozatym nie palę a statystyki mówią ze powinienem

mieć za to kilka tysięcy rocznie w kieszeni:-P

Wiec sie pytam gdzie są moje pieniądze? ...:-D

Edytowane przez Miałm
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja mam tylko kilka komentarzy pod recenzjami ale ile za to na forum. Każdy wie, że udzielam się tylko w wybranych przez siebie tematach. Wiec spamu takowego nie robię (a może się mylę :?: ) %-)

 

Ja tam obstawiam, że poszło to po znajomości. Jednak było minęło. Trza w innych konkursach startować. :D%-) %-) I uważam ten temat za :zamykamy: :zamykamy: :zamykamy: :zamykamy:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...