Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Gość JackHammer

Słyszałeś też o metodzie z drzwiami? Wykładowca bierze kartki i rzuca/posuwa je po podłodze w kierunku drzwi - te, które przejdą na drugą stronę, to zdają, a pozostałe...

Jeszcze znam przypadek że jeden z profesorów wziął kartki i z ostatniego piętra zrzucił i ta co zleci najniżej otrzymuje zaliczenie. :D

 

Co do tematu to ten "zwyciężca" to jak będzie miał 19177 pkt w 3D Mark 06 to będzie dobrze...

Link to post
Share on other sites

@Raku44 Słyszałeś też o metodzie z drzwiami? Wykładowca bierze kartki i rzuca/posuwa je po podłodze w kierunku drzwi - te, które przejdą na drugą stronę, to zdają, a pozostałe...

Odchodzisz o tematu - SPAMUJESZ :P

Ciekawe czy redaktor może dostać bana %-)

 

Wszystko przez to, że ten konkurs był, aż tak ogromny. Po prostu nie możliwe było z ok. 4 tysięcy zestawów wybrać idealnego. Sprawdzenie tych wszystkich zestawów ile musi zająć, a co dopiero jakieś porównywanie itd.

ODP

 

 

Można by przecież napisać newsa że związku z dużym zainteresowaniem wyniki ogłoszone będą później, myślę że przysporzyło by to redakcji mniej wstydu niż wybranie jakiś kiepskich zestawów aby tylko zdąrzyć....

Link to post
Share on other sites

oj tam, oj tam :P lepszy spam z odrobiną jadowitości niż lamentować na temat :P

Tak po prawdzie to śmieszy mnie wynik bo ludzie tu przedstawiali naprawdę bardzo dobre zestawy, ale,

...będę szczery..

Kompa chciałem wygrać dla myszki i klawiatury bo nic więcej w ramach konkursu (ze względu na dostępność, jakość, .itp) nie byłoby warto zatrzymać :D

 

PS. Fałszowanie dokumentu ukończenia studiów to też przestępstwo ! ! ! :D

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Zestaw troche tandetny. Gdybym zlozyl taki zestaw przecietnemu klientowi, to by mnie prawdopodobnie wysmial. ;P

Tak samo ktos, kto sie zna na kompach.

Poza tym taka plyta glowna - bez dobrego chlodzenia sekcj izasilania, jak ktos wspomnial, bez wsparcia dla SLI + buldozer na BOXowym chlodzeniu i komputer do gier. xD

 

I zestaw z ssd 60 GB bez wiekszego twardziela to jakas pomylka. To nie komputer do gier, tylko komputer do windowsa, kilku malych programow i JEDNEJ zainstalwoanej gry.

 

I male niedopatrzenie - ta plyta prawdopodobnie nie obsluzy pamieci 1600 - beda one dzialaly z predkoscia 1333. Ciekawe czy osoba sprawdzajaca zestawy to wiedziala i jak to sie ma do kompatybilnosci.

 

Ale coz, moze sie nie znam albo myle. Szkoda tylko, ze z konkursu "komputer do gier" wybrali zestawy, ktore do gier posluza, ale sie za miesiac spala. Nie mowiac juz o tym, ze widzialem w postach zestawy lepsze od tych, co wygraly. Widocznie zestaw byl wybierany z krysztalowej kuli. :D

 

Mimo to gratuluje szczescia i trafienia w gust wybierajacego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mówiłem,ze wygra 6950 i buldek 6100;-)

Co do wyników to szkoda gadać ;-)

Mialem procesor ten sam,karte 6950 xfx, lepsza obudowę i Mobo :-)

+ ssd60 i hdd 500

Wiec opis zwycięzcy lepiej pasuje do mnie :-P

Żałuję,ze dałem 2 dyski(takie konfigurację chyba były odrzucane z góry)

Chociaż komputer za 4000 zł i bez ssd?

Wiec wniosek taki iż nie da sie wybrac najlepszego zestawu w kilka dni z 4000 zgłoszeń :-P

No nic koledzy niewiem jak wy ale ja zbieram kasę na ivy i karte radka `~7000

:-D

Do maja gdzieś dyski stanieją, mają wejść tańsze o 30% ssd i wtedy bedzie git .

Ps. Ciekawe czy ten Zasilaćz ma długi kabel do cpu ( jak ma 45 cm )to do tej obudowy(Zasilaćz na dole) to za malo tak przynajmniej wyczytalem z jej testu.

Wiec redakcja bedzie miała problem z złożeniem:-P

Ja nawet o takie szczegóły zadbałem :-)

Oczywiscię mozna kupić przejściowkę :-)

 

 

Dodam jeszcze,ze ktoś pisał w komentarzach ze ta klawiatura/czy myszka zwycięzcy nie jest dostępna i nie byla. Ja pisze

na fonie wiec nie sprawdze . Jeżeli to prawda to juz wogóle absurd .

 

Link to post
Share on other sites

Dobra a więc czas na podsumowanie konfiguracji zwycięscy

Powinna ona być przez komisje odrzucona z 4 powodów

1 . Procek nie kompatybilny z płytą

2. Dysk twardy wycofany z sprzedaży

3. klawiatura wycofana z sprzedaży

4. Nawet jak by nie była wycofana to zestaw przekracza 4 tyś o 2 zł na chwile ogłoszenia wyników

Edytowane przez Redzius
Link to post
Share on other sites

a no jeszcze zapomniałem

płyta główna nie obsługuje pamięci 1600 MHz

 

Jak to procek nie kompatybilny z płytą, co ty gadasz? ^^

zobacz jaki jest opis płyty i komentuj jak ktoś mógł wiedzieć że ta akurat płyta może obsługiwać ten procek zastanów się
Link to post
Share on other sites

Niech ci będzie ale to nie wyklucza faktu że 2 w tym jeden raczej istotny element jest wycofany z sprzedaży co dyskwalifikuje zestaw

 

Drugi zestaw który poddaje pod waszą ocenę

Zaczynając że zestaw przekracza kwotę 4 tyś o ok 50 zł i parę rzeczy co go dyskwalifikuje

1.Procesor niedostępny w sprzedaży

2. pamięci niewykorzystywane przez płytę

3. Obudowa niedostępna w sprzedaży

4. myszka wycofana z sprzedaży

5.klawiatura niedostępna w sprzedaży

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja powiem tyle, że te opisy na komputroniku to można sobie w :cenzura: wsadzić. Ja wziąłem FX X4 4100 z Asus M5A99X EVO i według komputronika jest nie kompatybilne, a na stronie asusa piszą co innego. No a ten zestaw zwycięscy to można o kand :cenzura: rozbić. Ja jedyne czego żałuje to, że nie wsadziłem 2x4GB zamiast 1x4GB. Zresztą oceńcie sobie sami czy ten zestaw jest wart uwagi.

 

Mój zestaw:

http://img847.imageshack.us/img847/4586/specyfikacjah.png

 

Na to, że płyta i proc nie współgrają nie patrzeć bo oni tam mają burdel wielki w tym komputroniku.

Link to post
Share on other sites

no i stronka komputronika padła :D

i tak i tak wyśle reklamacje niech się tłumaczą czemu wybierają zestawy z niedostępnymi w sprzedaży albo wycofanymi częściami

 

Ja powiem tyle, że te opisy na komputroniku to można sobie w :cenzura: wsadzić. Ja wziąłem FX X4 4100 z Asus M5A99X EVO i według komputronika jest nie kompatybilne, a na stronie asusa piszą co innego. No a ten zestaw zwycięscy to można o kand :cenzura: rozbić. Ja jedyne czego żałuje to, że nie wsadziłem 2x4GB zamiast 1x4GB. Zresztą oceńcie sobie sami czy ten zestaw jest wart uwagi. Mój zestaw: http://img847.imageshack.us/img847/4586/specyfikacjah.png Na to, że płyta i proc nie współgrają nie patrzeć bo oni tam mają burdel wielki w tym komputroniku.

Przynajmniej stworzyłeś zestaw który jest dostępny

Link to post
Share on other sites

ciekawe czym sie redakcja kierowala wybierajac te średnie zestawy. w mojej opini nie byly jakies wybitne.

moj byl szybszy od kazdego z tych wygranych z nieprzeplaconym i niezawyzonym zasilaczem, a do tego wszystko kolorystycznie gralo. i co i du*a. nawet uzasadnienie na kartke a4 i dostepnosc kazdego produktu mi nie pomogla.

wygraly jakies anonimowe osoby o ktorych nikt na stronie nie slyszal, a regulamin byl totalnie nieprzemyslany.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...