Skocz do zawartości

Złóż i wygraj komputer za 4000 zł - TEMAT OGÓLNY


Recommended Posts

Ale dlaczego piszecie, że dzisiaj mają się ukazać wyniki ?

"3.4. Posiedzenia Komisji, podczas którego nastąpi przyznanie nagród Konkursowych, odbędzie się w następującym terminie: 12 grudnia 2011r."

"4.1. Informacja o wynikach danego Konkursu zostanie zamieszczona na stronie po upływie 7 dni roboczych od odpowiedniego posiedzenia Komisji, o którym mowa w pkt 3.4 niniejszego Regulaminu."

 

Czyli zakładając, że wybrali zwycięzców 12 Grudnia (aha...) i że organizatorzy rozumieją "dni robocze" jako "dni robocze" a nie po prostu "7 dni", to najwcześniej wyniki opublikują w środę, 21.12.

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Tak jak mówiliście. Na bulldkach, pewnie dla reklamy. Jak Igoruss zauważył osoba, która wygrał ma już dwa komputery i wg mnie redakcja dała du*y. Gratulacje dla zwycięzców.

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Najbardziej czekam na testy, Nie tylko 3dsraksa :P ale liczę również na pomiar zużycia prądu, głośność pracy, temperatury itp. FXów już nawet nie skomentuje - za to 4gb ramu albo ram taktowany na 2000Mhz oraz zasilaczka 700W to szczyt marnotrastwa.

Link to post
Share on other sites

Płyta bez chłodzenia sekcji zasilania + Buldożer :D

 

za to 4gb ramu albo ram taktowany na 2000Mhz oraz zasilaczka 700W to szczyt marnotrastwa.

To kolejny przykład "wspaniałych" konfiguracji :P
Link to post
Share on other sites

Mój zestaw był w połowie identyczny do zwycięskiego. Płyta, procesor, zasilacz takie same. Pamięci RAM tego samego producenta, tylko reszta była inna. Dlatego żałuję trochę bo byłem blisko do "idealnego" zestawu według komisji :(

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...