Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...


 


Trailer wywarł na mnie pozytywne wrażenie, ale plotki mówią, że stan techniczny gry pozostawia wiele do życzenia.


 



 


Gamersyde:


http://www.gamersyde.com/news_assassin_s_creed_syndicate_new_trailer-17144_en.html


 


http://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_syndicate-29727-3228_0008.jpghttp://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_syndicate-29727-3228_0002.jpghttp://images.gamersyde.com/image_assassin_s_creed_syndicate-29727-3228_0005.jpg


Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak, bo ja to odczułem jakbyś chciał zhejtować tą grę tak jak masa ludzi na stronie głównej w komentarzach.
 

Nie, gdzie tam skoro nawet gra jeszcze nie wyszła i nie wiadomo czy jest dobra czy zła więc nie ma co hejtować. ;) Po prostu skopiowałem tylko tytuł newsa i koniec w temacie :) A komentarze zawsze rządzą się swoimi prawami, z resztą ja mało kiedy zwracam na nie uwagę a tym bardziej czytam. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Minimum
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)
Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
6GB RAM or more for Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX June 2010 Redistributable
DirectX compatible sound card with latest drivers

 

Recommended

 

Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
8GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
DirectX June 2010 Redistributable
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
50 GB available space

 

Powyższe zalecane wymagania dotyczą gry uruchomionej na najwyższym presecie graficznym (wysoki) w 1080p i 30 kl./s

 

Dla najlepszego doświadczenia, gra wymaga minimum 3GB pamięci VRAM podczas gry w 1080p. 

 

Dla porównania tak prezentowały się wymagania Assassin's Creed: Unity:

 

 

OS: 64-bit Windows 7 SP1, Windows 8/8.1
Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
RAM: 6 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
DirectX: Version 11
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Hard Drive Space: 50 GB available space
Recommended Specs:
Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
RAM: 8 GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)

 

 

 

Ekskluzywne funkcje dla posiadaczy kart graficznych Nvidia:

  • TXAA 
  • HBAO+
  • PCSS
  • G-Sync Support 

Inne cechy:

  • MSAA 
  • Wsparcie dla wielu monitorów
  • SLI/CrossFire
  • Możliwość przystosowania sterowania do własnych potrzeb
  • Wsparcie dla kontrolerow - PS3, PS4 i Xboxa 360  :) 
Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Unity z dodatkiem przeszedłem dopiero jakieś 2 miesiące temu i na dzień dzisiejszy złego słowa o tej grze powiedzieć nie mogę gdyż optymalizacja po tych kilku łatkach stoi na wysokim poziomie. Współczuję tym, którzy borykali się z problemami tuż po premierze i wszystkie popremierowe "rewelacje" zostawiły piętno i tak złym okiem patrzą na tą produkcję po dzień dzisiejszy. Mnie osobiście nie spotkało nic takiego a byłem wręcz zachwycony jak na podkręconym R9 290 i starym i7 gra może działać >40fps na prawie maksymalnych. Uważam, że Paryż w Unity jest największym, najpiękniejszym i najlepiej zaprojektowanym miastem w historii gier. Gdy teraz oglądam materiały z Syndicate wcale nie ma się co dziwić, że wymagania spadły. Przecież to jest krok wstecz względem tego co Unity zaoferowało rok temu. Tłumów na ulicach wypełnionych detalami w każdym m2 tutaj nie znajdziemy. Ograniczono także wchodzenie do budynków...  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...