Skocz do zawartości

Assassin's Creed Odyssey  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      5
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      3
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      1
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

starszych kartach lepiej działa.

Zaskoczyło mnie to, że na konsolach (pomimo zepsutej optymalizacji) zaskakująco dobrze działa, powiedziałbym nawet, że lepiej niż na PC za 10kafli...

http://www.troll.me/images/futurama-fry/not-sure-if-serious-or-just-trolling.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Rozumiem że troll albo głupek tylko dlatego że wyraził prawdę?!

Jednocześnie podejrzewam że nie masz ani mocnego komputera ani konsoli, bo byś wiedział że unity jest NIEGRYWALNE przez spadki do 24-26 klatek na PC jak i konsoli(co ciekawe gra w miare dobrze dziala na xbox one)

 

Tak mam PC (4770k, 290x CF) jak i konsole (Xbone, PS4), więc mam co porównywać.

Link to post
Share on other sites

Wpadasz tu nie wiadomo skąd i od razu zaczynasz od zgłaszania postów zasłużonego użytkownika. Następnie wyskakujesz z brednią, popierającą brednie:

 

 

 

powiedziałbym nawet, że lepiej niż na PC za 10kafli...
 

 

Jeśli zarejestrowałeś się tylko w celu wszczynania wojenek to pomyliłeś fora.

Link to post
Share on other sites

Jeśli zarejestrowałeś się tylko w celu wszczynania wojenek to pomyliłeś fora.

 

Wojenki widzą Ci co chcą aby były, ja stwierdzam po wnioskach użytkowników, że wersja na konsole jest nieznacznie lepsza od wersji pecetowej.

 

@invisible

mi wytyka brednie a sam je pisze....

Edytowane przez NIGHT39
Link to post
Share on other sites

Skończyłem razem z większością zadań drugorzędnych. Główny wątek po wielu mękach bo w kilku sekwencjach znikały mi główne postacie do wykonania misji albo sam mistrz, który mnie zabijał przez ściany... po około 10 podejściach myślałem już, że dam sobie spokój z asasynem do czasu jakiejś sensownej łaty.

 

Ogólnie gra fajna, tylko ta strona techniczna Unity... tragedia totalus.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

List dotyczący gry Assassin’s Creed Unity od Yannisa Mallata

Premiera Assassin’s Creed Unity był długo wyczekiwanym momentem dla mnie i dla wszystkich twórców gry na całym świecie, którzy włożyli w jej powstanie wiele pracy i poświęcenia. Dla nas była to kulminacja lat pracy nad nowymi technologiami oraz rozwojem nowych systemów gry włącznie z nowym silnikiem. Wszystko to stanowi ewolucję podstaw całej serii Assassin’s Creed. Ponadto był to bardzo ważny moment dla wielu graczy, którzy chcięli wziąć udział w pierwszej rozgrywce serii na nowe konsole.

 

Niestety w dniu premiery jakość gry została umniejszona przez błędy i niespodziewane problemy techniczne. W imieniu Ubisoftu i całego zespołu Assassin’s Creed pragnę gorąco i szczerze przeprosić. Te problemy nie pozwoliły wielu graczom cieszyć się grą i doświadczyć jej pełnego potencjału.

 

Ciężko pracujemy nad naprawą pojawiających się błędów i wydane przez nas łatki wiele z nich zniwelowało. Dzisiaj wypiszczemy trzeci patch, który odnosi się do wielu specyficznych problemów dotyczącuych stabilności i wydajności gry, łączenia graczy, połączeń z internetem, rozgrywki i układów menu. Szczegóły dotyczące łatki znajdziecie tutaj:

Patch 3 Notes - http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/news/news_detail.aspx?c=tcm:160-186297-16&ct=tcm:148-76770-32

 

Poza wydaniem najnowszej łatki, oraz przedstawieniem poniższej oferty, będziemy nadal pracować nad poszczególnymi problemami, na które Zwracacie naszą uwagę. W międzyczasie prosimy Was o dalsze informacje na temat gry. Czujemy się zobowiązani Waszym zaangażowaniem aby pracowac jeszcze ciężej nad poprawą jakości gry. Mamy nadzieję, że nadchodzące poprawki pozwolą cieszyć się w pełni Assassin’s Creed Unity.

 

Będziemy nadal pracowali nad serią Assassin’s Creed, która stanowi jedną z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych pozycji na rynku gier. Dziękujemy za Waszą lojalność i wsparcie.

 

Z wyrazami szacunku,

Yannis Mallat

CEO, Ubisoft Montreal & Toronto

 

W brytyjskiej wersji listu widnieje informacja o darmowym DLC (Dead Kings) dla wszystkich, którzy kupili grę, a Ci, którzy wcześniej również kupili Season Pass otrzymają darmową grę* od Ubisoftu - niestety w polskiej notce brakuje tej informacji, nie wiem czy to oznacza, że polscy gracze nie otrzymają rekompensaty w takiej formie. 

 

http://assassinscreed.ubi.com/pl-PL/community/liveupdates/live_updates_details.aspx?c=tcm:160-186654-16&ct=tcm:148-76770-32

http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/news/news_detail.aspx?c=tcm:154-186654-16&ct=tcm:148-76770-32

 

Lista darmowych gier* do wyboru:

The Crew

Far Cry 4

Watch Dogs

AC:BF 4 

Rayman Legends

Just Dance 2015 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...