Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Equilibrium - to nie jest przypadkiem remake tego filmu?

pewne elementy podobne, ale to inne tematy poruszone. Oba warte obejrzenia. Christian Bale w wielu rolach się sprawdził.

Jak choćby Mechanik, American Psycho czy Prestiż.

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem nowy total recall, stary znam na pamięć. Całkiem niezłe sceny pościgów i walk chociaż wszystko mocno przypomina "Blade Runner", "I, Robot", "Minority Report". Nic nowego ale wizualnie ładne i niedobór sci-fi to dotrwałem do końca. No i mam słabość do Biel. Najgorszy element to Farrell. Ilekroć go oglądam to myślę sobie ...czemu by nie zostać aktorem. Każdy będzie lepiej grał niż on. Też umiem biegać po planie.

Link to post
Share on other sites

Najgorszy element to Farrell. Ilekroć go oglądam to myślę sobie ...czemu by nie zostać aktorem. Każdy będzie lepiej grał niż on. Też umiem biegać po planie.

 

Nie umiem ocenić specjalnie jaki on tam jest zdolny, ale za tą rolę ma mistrza http://www.filmweb.p...ani-2010-496469 Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Hotel Transylwania 3D

 

poszedłem wczoraj z synem, tylko po to na chociaż na dwie godziny rozdzielić rodzeństwo.

bo chałupę prawie z dymem puścili. Pomyślałem sobie, że przekimam 90 minut.

 

a skończyło się na tym, że rżałem ze śmiechu jak kuna w agreście.

Link to post
Share on other sites

@up: byłem z córką, jej podobało się bardzo, mnie trochę mniej (słabe dialogi i wymuszone żarty). Na pocieszenie dodam, że film nieco się rozkręca w 2. połowie.

Nie wiem czy już tu polecałem, jeżeli tak to przepraszam za powtórzenie: serial Louie wyreżyserowany i zagrany przez Louisa C.K. Dla nieco starszych widzów, bo nastolatkowie nie będą identyfikować się z głównym bohaterem i nie będą rozbawieni tym co mówi.

Link to post
Share on other sites

pewne elementy podobne, ale to inne tematy poruszone. Oba warte obejrzenia. Christian Bale w wielu rolach się sprawdził.

Jak choćby Mechanik, American Psycho czy Prestiż.

 

Aż dam Ci plusa za "Prestiż", genialny film, genialny!
Link to post
Share on other sites

@up :o

 

To ja wypiszę swoje ulubione tytuły też.

Mroczne Miasto, Prestiż, Żywot Briana, Źródło, Infiltracja, Das Boot, Donnie Darko, Drabina Jakubowa, Jabłka Adama, Trzynaste piętro, Altered states, Mad Max (2 i 3), Diuna, Flatliners, Obcy (choć bez trójki), Pandorum, Gran Torino, Planeta Małp, American Beauty, Pulp Fiction, Bękarty wojny, 12 małp, Wyspa tajemnic.

 

Jestem też fanem Powrotu do przyszłości, Parku Jurajskiego 8)

 

No, powodzenia, kto tam będzie tworzył na podstawie tego profil psychologiczny ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...