Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Obejrzałem Grawitację 3D w domu... majstersztyk  :) teraz dopiero zauważyłem jak naprawdę genialne są efekty 3D w tym filmie. Pierwsze uderzenie oraz drugie i ta tona elementów latających w koło mnie, siedziałem na samej krawędzi fotela podczas tych scen :wariat:. Podmieniłem sobie standardowe wydanie brd 3D+2D na Steelbook-a EU z dodatkową zawartością PL :evil:. Polecam!

Link to post
Share on other sites

Polecam obejrzeć film pt. "Numer 23"

główną rolę gra Jim Carrey, film poniekąd oparty na faktach.

W filmie chodzi o przeklętą liczbę dwadzieścia trzy, zdaniem bohatera wszystko się do niej sprowadza, niektórzy ludzie są "przez nią prześladowani" i nawet się zabijają, byleby od niej uciec.

Film cały czas trzyma napięciu, jeśli ktoś nie widział, to polecam bo warto.

Link to post
Share on other sites

Z nowości, to polecam "Witaj w klubie", czyli Dallas Buyers Club z nagrodzonymi Oscarem Matthew Mcconaugheyem za rolę pierwszoplanową i Jaredem Leto za rolę drugoplanową.

 

Rozumiem, że byłeś i widziałeś?

Link to post
Share on other sites

„Anatomia morderstwa" - 1959r. z James'em Stewart'em. Lubię klimat tych filmów.

Z innych filmów z tym samym aktorem również dobry jest „Okno na podwórze" Alfreda Hitchcock'a.

Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś mnie nie przekonał. McConaughey gra świetną postać, ale akcja trochę drętwa i jak na mój gust całość robi mocno naciągane wrażenie. Dzisiaj mam do obejrzenia szósty sezon SW The Clone Wars, jutro planuję obejrzeć jeszcze 2 odcinki TD. Jeśli nie zaskoczy to daję sobie spokój.

Link to post
Share on other sites

True Detective

Wieczorem włączyłem pierwszy odcinek.

 

Właśnie skończyłem oglądać 6ty.

Prosty rachunek 0,75 Nowaja...

 

Serial bardzo powolny, klimatyczny. Bez clifhangerów i niebotycznych twistów.

Idealny materiał na 2godzinny film. Jednak skoro już zrobili z tego 8odcinków to obejrzę je z przyjemnością.

 

PS pierwszy odcinek trwał kilka godzin, tak się dłużył.

PS2 daleko mu do Breaking Bad czy Hoc. Nie ta liga.

Intro 10/10

 

Oglądałem je kilkadziesiąt razy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem z kina po obejrzeniu: 300: Rise of an Empire w staromodnym stylu, mianowicie 2D.

Po pierwszej, rewelacyjnej moim zdaniem części oczywistym jest, z pewnym niepokojem podejście do kontynuacji.

Jednak film trzyma poziom. Detale, gra świateł, muzyka... to wszystko powoduje, że warto zobaczyć to na dużym ekranie.

Momentami miałem chęć poderwania się z fotela i rzucenia w bitewny szał. uff... więcej nie zdradzę ;)

 

btw.oglądając filmy poruszające taką tematykę, mam wrażenie iż powinienem się urodzić w tamtych czasach - walczyć i zginąć.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

btw.oglądając filmy poruszające taką tematykę, mam wrażenie iż powinienem się urodzić w tamtych czasach - walczyć i zginąć.

plusik za to zdanie. Też mnie takie klimaty masakrycznie wciągają :)

Mniam :menda:

//www.youtube.com/watch?v=xIASaUUwklk

 

Może i mniam ale ten serial tak się masakrycznie ciągnie a akcja jest powolna... DAAAAAMN !!!

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...