Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Dla odmiany wciągnałem kilka dokumentalnych:

 

http://www.imdb.com/title/tt1232207/?ref_=nm_flmg_prd_3

Dla wszystkich bezkrytycznie wielbiących wolny rynek.

 

http://www.imdb.com/title/tt0310793/?ref_=nm_knf_i1

Tu ciekawostka. Zawiera wywiad z Marilynem Mansonem... jeden z inteligentniejszych ludzi w filmie :-)

 

http://www.imdb.com/title/tt0762111/?ref_=tt_rec_tti

To mocne.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

No efekty robią wrażenie, tylko tak ciągle ten Enterprise w tyłek dostaje :P, badawczych im się zachciało, tu taki wielki warship, trzeba było go przejąć a nie rozsadzać xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Pacific Rim, takie 6,5 - Fabuł to to nie ma ;)

Jednak jeżeli jesteście znudzeni, bądź już nie macie co oglądać jak ja to w sam raz na nudną niedziele :)

 

Ale za efekty itp. Stoją na naprawdę wysokim poziomie i to się chwali :)

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

"White House Down" - biedniejsza i mniej dynamiczna wersja "Olympus Has Fallen".

 

"Monsters University" - Pixar raczej w kiepskiej formie.

 

"Conjuring" - wszyscy się zachwycają, a ja się wynudziłem. Spodziewałem się czegoś w rodzaju "Sinister", a tymczasem jest to kolejny, do bólu przewidywalny, film o nawiedzonym domu i opętaniu. 

Link to post
Share on other sites

dziś znowu obejrzałem Startreka. Pierwszy raz w 2D. Jak ten film wygląda!!!! AAAAAA

Tylko mnei ten film w ogóle nie porwał? Może to dlatego, że nie oglądałem nigdy żadnego serialu ani żadnej innej części filmu z tej serii

Stare Wojny znacznie bardziej mi podchodzą ale skoro tak zachwalacie to będzie trzeba przyatakować inne części

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
Tylko mnei ten film w ogóle nie porwał?

Oprócz tego że na każdym kroku USS Enterprise dostawał w rzyć, film bardzo mi się podobał, ten realizm, te efekty, te wykonanie, ach, nie byłem wstanie odróżnić gdzie zacierała się granica między grafiką a rzeczywistością, film po prostu bajka :D

Brakuje mi jedynie starych dobrych nawalanek ala z Serii StarTrek Enterprise z Jonathanem Archerem, czasem było tak że statek bardzo mocno oberwał, ale też potrafił skopać tyłek :P, a  tylko ciągnął WARP 5 xD i to na sterydach, od niebieskich kumpli :P, no i mój ulubiony Portos :D

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...