Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Gość effendi360

 

 

Chodzi Ci o Under the Dome? Dla mnie to jeden z lepszych seriali w tym roku

 

Serial jest dobry tylko moim zdaniem niepotrzebnie było grzebane przy zmianach scenariusza i te dodane wątki są w mojej opinii infantylne i po prostu nudne. Dobrze, że niepotrzebny temat z tą całą "szefową" szybko ucięto i ostatni odcinek to już w większości King pełną gębą, więc się działo.

Link to post
Share on other sites

Drużyna A - film przyjemny, przywołuje miłe wspomnienia związane z serialem, ale pod względem humoru trochę mu brakuje.

Miło mnie zaskoczył Sharlto Copley, który grał Murdocka i całkiem nieźle wczuł się w rolę.

Najbardziej naciągana scena z czołgiem nieźle rozbawiła jeśli się na to przymknie oko :)

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

bo ludzie mają dość tej konfiguracji
 

Panie Cuda niewidy 


 

 

Jeśli jest tak naprawdę, to się wybiorę

Warto zobaczyć, film bardziej przypomina komedię niż dramat ale mi tam się bardzo przyjemnie oglądało, nawet dwa razy w kinie na tym byłem xD 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wystarczy poczytać pierwsze z brzegu komentarze:

 

Kochani, uwaga! To nie jest ten sam Riddick a film to zupełne dno. Jestem przekonany, ze historie wymyslili na planie. Zebrali wszystkich aktorow i padla haslo "róbcie coś". Odradzam, przy czym podkresle, ze poprzednie czesci mi sie podobaly.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Nie jest to mój problem, że jakiś frajer tak napisał, gdyby to był dosłowny Riddick taki jak kiedyś, to uznałbym go po prostu za Kotleta..., a tu przynajmniej całkowita zmiana stylu, no i wreszcie jakoś to wyglądało

Link to post
Share on other sites

W Breaking Bad niezła akcja.

Szkoda że Hank musiał zginąć ale to było do przewidzenia że tak się stanie, ciekawe też co się stanie z Jesse'm Walt kompletnie oszalał, liczy się dla niego tylko kasa. Do końca jeszcze dwa odcinki, ciekawe jak ostatecznie skończy. Na początku dopingowałem mu w walce z rakiem ale teraz mam nadzieję że posadzą go na krześle elektrycznym. 

 

Link to post
Share on other sites

http://dcixv03g0kefe.cloudfront.net/assets/news-promo/AW_FIRE_IN_THE_NIGHT_main.jpeg

Dobry dokument, jak ktoś lubi takie filmy to pozycja obowiązkowa. Polecam.

IMDB

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Divide

Obejrzałem dziś i mam mieszane uczucia. Film miał potencjał ale został totalnie zmarnowany. Akcja zaczyna się z ...du*y. Na dobrą sprawę nei wiemy co się stało ani przed ani po filmie. No chyba, że to miałbyć taki warsztat pokazujący ludzkie zachowanie w obliczu zagłady i to całkiem wyszło ale jest to za mało by go dobrze ocenić. 6/10 max

Link to post
Share on other sites

Widziałem ten film już jakiś czas temu i mam podobne zdanie. Fajny pomysł, znośni aktorzy, ale zdecydowanie czegoś zabrakło. Gdyby nie wzmianka tutaj, to więcej bym o nim nawet nie pomyślał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...