Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Nowy Allen. Polecam. Blanchett ma oskara w kieszeni. Allen w końcu przestał udawać że zna europejczyków (choć robił to dość sympatycznie w VCB i w "O północy w Paryżu") i nakręcił film nieco bardziej w stylu "Whatever works" z neurotyczną postacią w roli głównej. Zdecydowanie lepiej mu to wychodzi. Miałem banana na twarzoczaszce przez cały seans. 

Link to post
Share on other sites

Bolała mnie trochę wczoraj głowa. Chciałem obejrzeć coś na spokojnie. Wybór padł na serial House of Cards. Włączyłem 1 odcinek i....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzałem 5 pod rząd. Cały dzień czekam, aż rodzina pójdzie spać!:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zmęczyłem Lincolna. Dla mnie lipa. 5/10 a tak wysoko tylko za scenę głosowania, która w mojej opinii była jedynym ciekawym elementem tych flaków z olejem.


Finał Breaking Bad wypada w moje urodziny. :D No czyż lepiej można je obejść ? :D Mam w planach przystopowanie z oglądaniem na obecną chwilę, odcięcie się od wszelkich informacji na temat serialu i obejrzenie wszystkich kolejnych odcinków na raz.

 

Kto jeszcze nie widział, zazdroszczę. Może zostanę zjedzony za to stwierdzenie ale epickość i rozmach BB porównuję do LOST, który w mojej opinii jako całokształt zasługuje na 11/10.

Link to post
Share on other sites

:rotfl:

 

Ja z kolei nadrobiłem wreszcie wszystkie zaległości serialowe.

 

http://www.imdb.com/title/tt2406376/

 

Z każdym odcinkiem wciągam się coraz bardziej.

 

Jak ktoś ogląda (jak nie to gorąco polecam) to przed chwilą pojawił się pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Homeland". Znowu będę rano wyglądał jak zombie :P

Link to post
Share on other sites

:))) teraz potrzebuję kilka dni aby się nasycić HoC. Przetrawić, przemyśleć. Już mam jedną refleksję. Robin Wright jest idealna do spin-offu o młodej "M" z Bonda...

 

Teraz w tygodniu kilka komiksów (jak by ktoś reflektował dysponuję skanami fajnych perełek)

A w weekend kolejny maraton:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bolała mnie trochę wczoraj głowa. Chciałem obejrzeć coś na spokojnie. Wybór padł na serial House of Cards. Włączyłem 1 odcinek i....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzałem 5 pod rząd. Cały dzień czekam, aż rodzina pójdzie spać! :)

JEśli jeszcze nie oglądałeś Rodziny Borgió to obejrzyj. To taki House of Cards tylko kilkaset lat temu w Rzymie :)

Obejrzysz 1 odcinek a potem kolejny i kolejny ^^ Są 3 serie i serial jest mega.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...