Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

16 minut temu, AudiAWX napisał:

Maja 65 W zamiast 55 W i świecą sporo lepiej niż te wszystkie H7 +1000%. emoji1787.png

 

Ciekawe czy instalacja elektryczna oraz sam reflektor to wytrzymają i czy nie będziesz oślepiał innych. Masz z tym jakieś doświadczenie czy naczytałeś się mądrości w internetach :D

Link to post
Share on other sites

Pany, ale mi się nic nie pali, tylko świeci po ludzku.
Oslepiac nie oślepia, bo mam swój wózek i ustawiam niżej niż prawo nakazuje.
A ogólnie to złościło mnie w H7 że 3 miechy, pół roku i śmieć w tych autach gdzie nie mam dziennych.
Taki urok jak silnik startuje na mijania.
A i takie tylko tam gdzie soczewka.
Z fizyki starodawnej, bo nie wiem jaka dzisiejsza, wychodzi mi że w zwykłym reflektorze może być... nawet gorzej, bo żarnik jest wyżej o milimetr niż w H7.
Czyli jak by nie patrzeć będzie świecić bliżej a szerzej.

Ta wiem, lepiej ledy założyć...
U mnie często mgła więc ledy i zenony nie mają racji bytu.
Tylko H18 i halogeny przy samym asfalcie.

Szkoda że nie mogę wam pokazać mojej byłej A4 B6, miałem tam władowane bixenony z A6 C6 i drogowe na 4 lampy...
Sztos...
Ale roboty było w UJ.
No i wycieczka do Gwerty...
Wszystkie badania przechodzę zawsze legalnie, więc chyba jest i było OK.

Ale wjazd tym w mgłę... Masakra.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Rolki SKF, napinacz Gates, pompa wody INA. Zamówiłem Conti (również z napinaczem Gates ale ze zmienionym łożyskiem) ale kolega stwierdził, że założymy oryginał bo się naczytał gdzieś na forach, że Gates wadliwy. Pojechał, kupił, otwieram a tam rolki INA, pompa INA, jedynie napinacz Litens. Także może tak być xD

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Ja tam nie będę patrzył czy Kanada czy inne Niemcy. Klient chce to, to zakładam. Sam się oczytał w internetach i sam się nie mógł zdecydować, stwierdził, że kupi oryginał, i mam założyć oryginał.

Link to post
Share on other sites

Za 2 dni urodziny a samochód postanowił spłatać mi figla... Uruchamiam rano i od startu dźwięk pracy silnika wydawał sie podejrzany ale spieszyłem sie do pracy. Po powrocie patrzę a tu (prawdopdobnie) z osłony rozrządu olej kapie na katalizator... Tak wiec wydatek jak znalazl :)

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Już wiem.
"W Danii to służy do poruszaniu się po autostradzie bez opłat. I chyba jako parkomat." 8357bad951eff6573ee0fb27969f7cee.jpg3fbb5a024b6e6051e471646dfc858df3.jpg

No i chyba koniec skoduni. Młody, gniewny w Bmw ją wykończył. 5f30df11006a453c8b4eb711157bcd1e.jpg02b9c71e49e857f05711d55a332ee026.jpgefe3c8564358c09e1fbe92a4d8c7e95b.jpg

38ad557b65729fbabf8fb07d30e49107.jpg

Chociaż może dla draki powalczę o naprawę na cacy. Za coś w końcu zdzierają AC i OC.

Link to post
Share on other sites

Wiem. Ale ja to ja, już mam wycenę, i brak szkody całkowitej. Na razie 5300 do manewrów na faktury. Bedzie żyć drugi raz.
Tylko jak to w życiu, bmke obróciło i jeszcze trzasnęła w tył, lampa pękła i zderzak porysowany no i to już muszę sam za swoje ogarnąć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...