Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Strzelam, że kosztorys dadzą na max 4k. Miałem kiedyś drzwi stuknięte bo na parkingu ktoś się zapomniał, jakieś grosze zaoferowali. Wywalczyłem ale z pomocą właśnie ASO.

Edytowane przez Andrew
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to bmw za 70k, w której do wymiany jest zderzak, klapa, osłony a do tego napinacze pasów i zagłówki. Same napinacze i zagłówki to ze 3-4k wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

W C3 ze 3-4 lata temu mi połamali przedni zderzak . Myślałem że dostanę z 500zł . Jak zadzwonili i powiedzieli że mogą dać 1400 to brałem szybciutko zanim się nie rozmyślili . A zderzak sobie sam skleiłem . Także z tymi ubezpieczeniami nie jest tak źle . A jak by wycena była za niska to po prostu oddaje się do ASO i naprawa bezgotówkowa . Kolega kiedyś walnął e60 , do roboty przód . Na początku wycenili na 40 tyś . Oddał do ASO naprawa wyszła 60k netto . 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak już o szkodach mowa...

W grudniu kolizja, babka wjechała mi w lewy błotnik zahaczając o przednia lampe i zderzak.

Naprawa bezgotówkowa, pierwsza wycena 1500, po odwołaniu przez firmę kolejna wycena na ok 3300 zł, po czym kolejne pismo, ze szkoda całkowita :o

Pacjent to peugeot 206 s16.

Auto zrobione, a firma bd się teraz sądzić na pewno z ubezpieczalnia

Link to post
Share on other sites

Szkoda całkowita przy tanich samochodach jest w ich stylu. Kiedyś skasowałem Ibizę ubezpieczoną na 15k, akurat 800m od salonu Seata. Opcja ASO w AC była wykupiona więc oczywiście szkoda całkowita z miejsca. Sęk w tym, że ich zdaniem wrak był wart 8k co było oczywiście śmieszne. Ostatecznie poszedł na licytacji za 2,7k a resztę dopłacili.

 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Z innej beczki. 

 

Jakie wycieraczki do auta są waszym zdaniem najlepsze ? Visee , Oximo Valve czy coś innego ? Teraz będę zmieniać po zimie i szukam dobrej wycieraczki na przód 700 mmm i na tył 300 mm. Te z marketu odpadają bo to żadna jakość - co mózna kupić pod marką własną w kauflandzie, Auchan , czy innych sklepach. 

Link to post
Share on other sites

Ogólnie teraz to jest bardzo duży wybór wycieraczek . Można kupić po prostu tanie i częściej wymieniać . Taka ciekawostka u mnie w mercedesie występują wycieraczki które były montowane tylko w jednym roczniku i są dostępne tylko i wyłącznie w ASO . Ostatnio kupiłem wycieraczki boscha i przełożyłem gumki , Zresztą dla merca też bosch robi . Mam je z rok i na razie nie potrzebują wymiany . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...