Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Może czas jakiś rejestrator zamontować.

Muszę w końcu się zebrać i kupić jakiś porządny rejestrator wideo a nie zabawkę mediatech. Jestem umówiony na polerkę w środę, kumpel lakiernik twierdzi, że dobra pasta załatwi sprawę i nie będzie tego widać. Reflektor już spolerowałem i jest jak nowy, całe szczęście nigdzie nie ma pęknięcia.

 

 

E// Zaczynam żałować, że jednak głupio zrobiłem z tym ac, którego nie wziąłem.

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Wczoraj cztery godziny kładłem z młodym wosk tech 2.0 ten od meguiars. Efekt końcowy genialny. Auto zostało pod domem w miejscu parkingowym. Dziś wracam z roboty o 11 i po stronie kierowcy obcierka na pół metra plus czarne ślady na szkle ksenona, zderzaku pod spryskiwaczem i dbaj tu o samochód. Nikt nic nie widział, nie słyszał...

Kilka tygodniu temu obudził mnie dźwięk

 gniecionych śmieci w śmieciarce. Za chwilę słyszę "oh shit" więc wyjrzalem za okno.

 

mbU6OW4.jpg

http://i.imgur.com/ShcBcvt.jpg

http://i.imgur.com/vcvhpC4.jpg

Ktoś dzwonil po policje ale nikt sie nie zjawil. Jakis gosciu na skuterze mówił ze to smieciarka, jechal za nia przez pewien czas, zanotowal do jakiej firmy nalezal ten pojazd i informacje zostawil za wycieraczka.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Na szczęście skończyło się "tylko" na połamanej miednicy i biodrze, szczególnie że średnia prędkość na okrążeniu wynosi ponad 370 km/h. Wg informacji złamania spowodowały pasy, które przytrzymały ciało w wypadku z siłą 100G.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ceny bynajmniej z kosmosu, za 30k € można mieć dużo lepsze fury niż stare RS4.

Jako, że to RS4 które stało się youngtimerem- tak, cena jest jak najbardziej odpowiednia jeśli samochód nie widział modyfikacji. Topowe wersje które nie były tknięte przez tunerów zazwyczaj przybierają na wartości, jest sporo innych pojazdów które mają tak wywindowane ceny, większość starego JDM pokroju 200sx, imprezy wrx/sti, pulsary, ae86, chasery- to wszystko już tylko drożeje, tak samo dzieje się z pojazdami z europy. 

Edytowane przez 133699
Link to post
Share on other sites

Raz w życiu jeździłem rs4 i wiem, że te auto jest wartę każdego grosza. W tej chwili bujam się a4 b5 avant 1.8t quattro z lekko dłubniętym silnikiem. Może za jakiś czas przesiądę się na s4 b5 ale jeszcze zobaczymy (25-30 tyś za uszanowane sztuki). Niby kombiaki a frajda z jazdy mega (szczególnie na gwincie:))

Link to post
Share on other sites

Aż na takiej glebie nie jeżdżę;] Maks 70/70. Co do BMW to powinno jechać niewiele gorzej od tego fabrycznego 1.8T. Może motor był już styrany? Ogólnie stare R6 BMW to poezja silniki według mnie. 1.8T dobre bo nie do zajechania przy użytkowaniu z głową no i podatne na mody (idzie tanio zrobić ok 200km).

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites

BMW to powinno jechać niewiele gorzej od tego fabrycznego 1.8T

Silniki ze ślimakiem w większości będą żwawsze przy tej samej/podobnej mocy ze względu na wyższy moment, który podobnie jak w Dieslach jest już dostępny 'w całości' od niskich obrotów.
Link to post
Share on other sites

Fakt, S4 jest świetne. Sam na nie chorowałem przez długi czas :P tanim kosztem można zrobić 310/330km dostępne praktycznie cały czas z racji biturbo, samochód wygodny i dopracowany, a do uzyskania 400km też nie potrzeba jakoś wiele 

Ale koniec końców celuje w Subaru  8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...