Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Ten drugi film to Mondeo
 

 

http://evilspeculator.com/wp-content/uploads/2014/02/srsly.png

 

 

No chyba nie.

 

8478659677_3879b4ecd6_b.jpg

 

 

 

 

a nie muszę pisać kto jeździ mondziakiem.
 

 

Kto jeździ?

Normalny kierowca a nie samobójca i morderca z BWM albo wsiAłdi czy innego gulfa?

Link to post
Share on other sites

Jakoś do tej pory nigdzie nie widziałem artykułu pt. Mondeo zawinęło się na słupie, drzewie., Młody kierowca Forda będąc pod wpływem substancji ... zabił 9 osób.

 

Czego niestety nie można powiedzieć o BMW :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Jakoś do tej pory nigdzie nie widziałem artykułu pt. Mondeo zawinęło się na słupie, drzewie., Młody kierowca Forda będąc pod wpływem substancji ... zabił 9 osób.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zielona-gora-proces-filipa-k-i-jacka-b-przejechali-na-pasach-michala/9sfgslw

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kierowca-mondeo-smiertelnie-potracil-13-latka-i-odjechal-policja-szuka-tego-mezczyzny,407115.html

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,35255,6887288,Pijany_kierowca_zabil_jedna_osobe__trzy_ranil.html

 

Takie durne gadanie woła o pomstę do nieba Lukson.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jakoś do tej pory nigdzie nie widziałem artykułu pt. Mondeo zawinęło się na słupie, drzewie., Młody kierowca Forda będąc pod wpływem substancji ... zabił 9 osób.

 

Czego niestety nie można powiedzieć o BMW :/

 

Warto czytać nagłówki - zazwyczaj jest albo "Młody kierowca potrącił na pasach" (w artykule Golf/Astra/Megane/Passat/Toyota etc.), albo "BMW wpadło do rowu" ;).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A ja uważam że prawo powinno być przestrzegane, a nie furtka dla bogatych jak zwykle, bo tylko oni wiedzieli i mogli jeździć pod wpływem czegoś, a co oni nikogo nie zabiją?

Takie moje zdanie.

Jak nie będziemy się zgadzać na łapanki to zrobią zdrowe prawo z przymusu.

Link to post
Share on other sites

A ja czuje się mega wk...rwiony

Nigdzie nie ma przedniego zderzaka do a3 ze spryskiwaczami

Codziennie obserwuję allegro olx, obdzwoniłem kilkanaście szrotów i nic

Nowy z Niemiec 1550 zł + malowanie... dramat , nie dam tyle kasy za cześć do auta wartego pewnie z 7-8k

Ostatnio cudem uniknąłem 500zł mandatu i chyba zatrzymania dowodu z tego powodu

Pierdzielę nie ruszam się autem dalej niż za swoje miasto

Link to post
Share on other sites

W sumie...

Diametralnie to nie zmienia działania powłoki, jest tylko jeden problem, w autach z jakimi miałem styczność zazwyczaj na tylnej szybie szybko zbiera się brud i wtedy żadna powłoka nie pomoże, tylko wycieraczka wspomagana spryskiwaczem, a najlepiej szczotka.

Aczkolwiek przyjmując, że szyba będzie czysta, a problemem jest tylko deszcz, to jak najbardziej lepiej mieć powłokę niż jej nie mieć :D

 

Ja też mam pytanie do Was, polecicie jakąś pianownicę ręczną?

Dzięki za info :) co jakiś czas ściągam brud z tylnej szyby ściągaczką do wody, chodzi bardziej o widoczność w czasie deszczu.

 

A tak a propos usterkowości to ostatnio sprzęgło dokonało mi żywota <3 dobrze że chociasz szybko udało się to ogarnąć -.-

 

Jakoś do tej pory nigdzie nie widziałem artykułu pt. Mondeo zawinęło się na słupie, drzewie., Młody kierowca Forda będąc pod wpływem substancji ... zabił 9 osób.

 

Czego niestety nie można powiedzieć o BMW :/

Widziałem taki artykuł i z moim C5, które z charakteru jest chyba jeszcze bardziej dziadkowym autem, więc to żaden argument. Chociaż i tak prawdą jest, że spory odsetek narwanej młodzieży jednak te BMW i Audi wybiera...

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

 

 

Nowy z Niemiec 1550 zł + malowanie... dramat ,
 

 

A na szybko nie możesz oddać go do jakichś magików żeby podgrzali, wyprostowali w miarę możliwości/zespawali? (nie pamiętam co tam się stało) Nie będzie piękny ale przynajmniej mandatów nie powinieneś dostać :x

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...