Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

z tego co wiem nie da sie na stale wylaczyc S&S a przynajmniej przed liftem się nie dało i za kazdym odpaleniem auta trzeba bylo w menu wylaczac to ręcznie

 

Nie dało się chyba gdzieś tak do rocznika 2012. Od tego czasu można wyłączyć na stałe. Ja osobiście używam - przy ręcznej skrzyni, jeśli postój jest krótki, można samochód przytrzymać na sprzęgle - wtedy silnik nie gaśnie. A S&S przydaje się nawet w trasie - na przykład na zamkniętych przejazdach kolejowych.

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites
to ile taka doplata do "wzmocnionego" akumulatora wynosi?

Płacisz za system, aku jest wliczony, w jakimś aucie widziałem że do srart-stop był dokładany dodatkowy żelowy, ale nie wiem czy to jest zasada dla systemu czy po prostu ten model tak miał.

 

Ale żeby takie systemy z własnej woli chcieć w aucie? :(

 

Jeszcze nie znalazłem systemu który by faktycznie pomagał, jedynie przeszkadzają. No może ABS jak się po śniegu jeździ to może trochę pomóc jakby się człowiek zagapił czy coś, ale resztę?

 

Edytowane przez Staszkuuu
Link to post
Share on other sites

Oficjalny zamiennik Exide/Centra - między 4 a 5 stówek. W ASO pewnie tysiaka i ma tylko 450A - więc trochę mało.

Podobno najlepsze aku do S&S produkuje akurat Varta.

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Raczej mu chodziło o to, ile taki kosztuje w sklepie zewnętrznym :P

 

no wreszcie ktoś zrozumiał...

przecież nie jestem głupi i się domyślam, że biorąc auto w salonie to bez akumulatora nie kupię :P

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

no wreszcie ktoś zrozumiał...

przecież nie jestem głupi i się domyślam, że biorąc auto w salonie to bez akumulatora nie kupię :P

 

Np. dla dizelków standardowo dogrzewania silnika nie ma i trzeba dokupić... A ten aku swoją drogą to i tak się z miejsca nadaje do wywalenia i wymiany na mocniejszy. Sporo osób z nimi miało problem, u mnie jakoś pociągnął 4 lata, ale był już generalnie do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Mial byc lakier Etna Black ale w szarym sie zakochalem.. jutro wieczorem mam dowtac kilka wycen.. blizej jak dalej do wersji 1,75 ;)

A co do Giulii... byl tam jeden chlopak w matowej giulietcie qv z zeszlego roku.. przyjechal domowic szczegoly by zamowic giulie 500 konną.. gdzie tym jezdzic? :D

Link to post
Share on other sites

A co do Giulii... byl tam jeden chlopak w matowej giulietcie qv z zeszlego roku.. przyjechal domowic szczegoly by zamowic giulie 500 konną.. gdzie tym jezdzic? :D

 

O skubany! Mogłeś się dopytać, czy za 3 lata po leasingu by nie chciał opchnąć, to byłbym zainteresowany :D.

Link to post
Share on other sites

O skubany! Mogłeś się dopytać, czy za 3 lata po leasingu by nie chciał opchnąć, to byłbym zainteresowany :D.

 

nie zdazylem zobaczyc czy ma tablice w giuliettcie z alfaholików, wtedy latwiej by bylo namierzyc go bo malo kto ma matową qv szarą z szyberdachem i polozonym ceramik pro 9h jednoczesnie ;)

 

poza tym z tego co uslyszalem jednym uchem on to bierze w leasingu na 24 miesiące max...

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 poza tym z tego co uslyszalem jednym uchem on to bierze w leasingu na 24 miesiące max...

 

E, to pewnie zostawi sobie na dłużej... A nawet, jeśli nie, to ona za 2 lata będzie sporo droższa niż funkiel nówka 200 KM :(.

Link to post
Share on other sites

widzac Jego wersje giulietty to ja obstawiam ze on bierze giulię z tarczami ceramiczno-węglowymi, fotelami sparco i nawigacją 9"... wiec po 2 latach cena będzie i tak kosmiczna... ja najbardziej zazdroszczę Giulii tego, ze mozna sobie dobrać naglosnienie Harman Kardon... zapewne w 2017 w giuliettcie tez to wprowadzą, no ale nie bede czekal w nieskonczonosc

 

LIPARI GREY - widzialem ten kolor na zywo, w carserwisie mają jedna giuliettę w nim i tak... faktycznie niesamowite refleksy przeroznych kolorow są w nim, ale jako podstawowy kolor to wygląda.. jak gó**o (no po prostu jest niepasujący mi do niczego)... może Giulia lepiej wyglada w tym kolorze, ale mała julka okropnie.

Link to post
Share on other sites

 ja najbardziej zazdroszczę Giulii tego, ze mozna sobie dobrać naglosnienie Harman Kardon...

 

W bazowej wersji to bym pewnie jeszcze radia używał, ale w QV bym miał chyba wyłączone na stałe :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...