Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ty byś dał. Całe szczęście to sąd wydaje wyrok.

Obrońca debilów się znalazł, ale nie martw się już na pewno wynajął taką papugę, która go wybroni. Gość ma nasrane pod sufitem, nawet na kartę rowerową nie zasługuje.

Link to post
Share on other sites

Kokuś. Mam pytanie: jakby ktoś kiedyś zaczął do Ciebie strzelać z broni palnej, ale jakimś cudem mu się nie uda trafić, dalej będziesz mówił, że nic się nie stało? :)

Samochód to nie zabawka a miasto nie tor wyścigowy. Debilowi powinni to wbić do głowy młotkiem. Tyle w temacie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W temacie - zna ktoś jaki sposób na zabezpieczenie ori kołpaków, poza opaskami?

Miałem założyć na skręconą cienką stalową linkę, ale może są inne, lepsze patenty.

http://autosiatki.pl/allegro/img/linki/linka_stalowa_fi2_4.jpg

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Kokuś. Mam pytanie: jakby ktoś kiedyś zaczął do Ciebie strzelać z broni palnej, ale jakimś cudem mu się nie uda trafić, dalej będziesz mówił, że nic się nie stało? :)

Samochód to nie zabawka a miasto nie tor wyścigowy. Debilowi powinni to wbić do głowy młotkiem. Tyle w temacie.

Trochę (nawet bardzo imo) z doopy przyklad, więc nie będę się odnosił.

 

Krzychu, przez ostatnie pół roku nie siedziałem za kierownicą, solidarnie z Luksonem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do tematu Forga, to powiem tylko tyle, że może i on umie jeździć, ale nie zmienia to faktu że jest najzwyczajniej w świecie debilem, który myśli, że skoro on jeździ dobrze, to nic się stać nie może. Jest takie coś, jak zasada ograniczonego zaufania. Co z tego, że on idealnie omijał te wszystkie auta, jak w każdej chwili mógł się mu ktoś odbić prosto na maskę, albo wybiec na ulicę.

Tak swoją drogą, to Frog idealnie pasuje mi do opisu przysłowiowego Janusza albo sebixa spod remizy. On dobry, tylko cały świat zły razem z policją na czele. Pajac i tyle.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Trochę (nawet bardzo imo) z doopy przyklad, więc nie będę się odnosił.

 

Dlaczego? Bronisz kolesia, który ma głęboko w du**e życie innych, totalnego egoistę i sk****la. Niech sobie takie akrobacje wyczynia w miejscu, gdzie co najwyżej rozbije się na jakimś drzewie, a nie w środku stolicy, gdzie o zrobienie krzywdy niewinnym osobom naprawdę nietrudno.

Link to post
Share on other sites

 

 

jak w każdej chwili mógł się mu ktoś odbić prosto na maskę, albo wybiec na ulicę.
 

 

To bylaby wina osoby odbijajacej/wybiegajacej i predkosc  w tym momencie nie ma znaczenia.

 

Wyrok to kpina, nic wiecej w tym temacie nie bede pisac, bo sie tylko niepotrzebnie nakrece.

 

 

 

 

Co do samego tematu: Dzis znowu wysrala mi sie skrzynia, wiec mapa do ponownej poprawki :/ Myslalem ze w PTF szybko to ogarna, ale widac ze tak szybko sie nie da.... A w sobote hamownia.

Link to post
Share on other sites

Polscy producenci paliw (Orlen i Lotos) muszą dolewać biokomponenty bo jesteśmy w UE. Jak widać na obrazku wyżej to inne koncerny też kupują ON w Orlenie, czyli na większości stacji jest ON z bio. Ale można z zagranicy sprowadzać i handlować ON bez tych dodatków, zwykle można go znaleźć na lokalnych, małych stacjach. Najprościej poznać to po kolorze i zapachu. Z bio jest pomarańczowy i trochę czuć go rzepakiem. Im ON jaśniejszy, z lekko niebieskawym odcieniem tym lepiej. 20 lat temu wszędzie taki był.

Link to post
Share on other sites

panowie mam problem - 

gdy jade auto zaczyna hamować, wciskam gaz i nie jedzie (szarpie), dopiero po chwili dostaje 'boosta' i tak co chwile, kompresja zmierzona - jests ok, świece zmienione na NGK.

Czym to może być spowodowane ? aparat /przepływomierz ? Auto to 323F BA 1.5

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...