Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

mam w ciągu 12 miesięcy sporo rożnych samochodów

Zawsze ciekawiła mnie jedna kwestia.

Przesiadka z jakiegoś małego, lekkiego i niezbyt mocnego auta do potężnego SUVa lub jakiegoś niezbyt wielkiego, ale wariata - albo na odwrót - nie powoduje jakichś problemów czy trudności na początku?

Link to post
Share on other sites

Zawsze ciekawiła mnie jedna kwestia.

Przesiadka z jakiegoś małego, lekkiego i niezbyt mocnego auta do potężnego SUVa lub jakiegoś niezbyt wielkiego, ale wariata - albo na odwrót - nie powoduje jakichś problemów czy trudności na początku?

Może gdy robisz to pierwszy raz.

 

Potem jest bez znaczenia, po prostu się przyzwyczajasz.

 

 

 

Zagadka dla Luksona:

dlaczego na parking pod firmą, który jest po lekkim kątem i zimą robi się ślisko wjechało 25 aut FWD, 4 AWD, a RX-8 i Panamera Diesel (RWD) zostały na dole?

 

Czas, start.

Link to post
Share on other sites

A ja mimo, że nie mam samochodu najczęściej rozbijam się:
1. Honda Jazz II 2002r 1,4l Benzyna 83KM - prawie codziennie
2. Skoda Octavia I 1999r 1,6l Benzyna  + LPG 101KM - maksymalnie kilka razy w ciągu tygodnia
3. Honda Accord VI 2000r 1,8l V-tec Benzyna + LPG 136KM - jw.
4. Opel Vectra C 2005r 2.0l DTI 100KM - kilka razy w ciągu miesiąca
5. Volkswagen Passat B6 2009r 2.0l TDI 136KM - jw.
Zazwyczaj albo pożyczam jeden z tych jak mi są potrzebne albo robię za kierowcę w ramach imprez, wesel, transportu różnych ładunków, etc.

A moim marzeniem jest posiadać Lexusa IS250 II (bardziej przyziemne) albo III generacji (mniej przyziemne).

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

PS 

 

Jeździłem wczoraj parę godzin Hyundai i35, jestem pod sporym wrażeniem. Widze siebie kupującego coś takiego za parę lat, moje odczucia z jazdy znacznie bardziej pozytywne niż podczas jazdy np Rav4 czy CRV (które są znacznie droższe)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...