Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

A sie czepiacie xd

 

Nie no,przód stoi w momencie, gdy zaczyna się zjazd w dół, stąd nad kołem troszkę więcej przestrzeni. Z tyłu lepiej widać jak jest nisko.

 

http://i66.tinypic.com/10ieyjq.jpg

 

Chociaż DS czy nawet Xantia opuszczały się jeszcze niżej, to fakt

A Ty Johny nie poznałbyś piękna, nawet gdyby ważyło 2 tony i usiadło Ci na twarzy :P do tego trzeba dojrzeć

Edytowane przez MoonWalk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
A Ty Johny nie poznałbyś piękna, nawet gdyby ważyło 2 tony i usiadło Ci na twarzy do tego trzeba dojrzeć

:D

Tak to sobie tłumacz ;)

 

 

Najniżej jest w stanie zejść chyba Xantia.
 

Xantia schodzi tak nisko, że po jednej zimie nie ma już podłogi :D

Stoi taka jedna na mojej uczelni, prawie dotyka ziemi, progów już oczywiście nie ma co szukać...

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Johnny - C5 pierwszej generacji, chociaż ta po liftingu (czyli tak właściwie drugiej...) faktycznie mi się bardziej podoba.

 

Serio, im dłużej się patrzy na to auto tym lepiej widać, jak dobry (chociaż ograniczony przez księgowych) był zamysł stylistów. Czyli jest trochę jak świetnie, ale niepozorne wino ^^ Gdyby to auto pojawiło się zgodnie z planem, czyli jeszcze w końcówce lat 90., robiłoby znacznie większe wrażenie.

 

Przede wszystkim - sam w tamtych czasach nie jestem w stanie typować auta w tej klasie o tak spójnej stylistyce ;) Chociaż wiem, że nie jest to typ urody trafiający do każdego xd

 

Ropasiak - jedna z ładniejszych Audic, jakie kiedykolwiek były. Ta A4 zawsze mi się podobała. Chociaż te volkswagenowskie plastiki i to gumopodobne coś, czym je wtedy pokrywano, wołają o pomstę do nieba. Znam upierdliwość tego z Golfa ;/

 

Niemniej srebrne auto z czarnym wnętrzem bardzo spoko. A linia boczna tego Audi zawsze kojarzyła mi się z linią C5 i może dlatego oba auta lubię ;)

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Własnie chciałem z B7, ale coś tam coś tam, inna komunikacja, tryb auto coś tam coś tam i jestem zbity z tropu. Generalnie własnie co się da to z B7 chcę wsadzić, bo czytałem, że B6 miała problem z tym, a, że dodatkowo autem jeździła kobita z długimi pazurami i do tego woziła dzieci... Plan mam taki, żeby do wnętrza dokupywać coś co miesiąc, jakoś tak 50-150zł miesięcznie :P Na razie to włożyłem kasę w pranie wnętrza, wszystkie filtry i oleje, nowe radio, rejestracja, OC, teraz jeszcze uszczelnienie silnika (ach ten 2.0 ALT), zrobienie zawieszenia... Możliwe, że wariator jest do wymiany, sprzęgło pod koniec roku trza wymienić (oby dwumasa była dobra...), z zewnątrz też trza dopieścić. Trochę szpachli jest ;) Ale już wolałem to niż te Mercedesy które oglądałem (przynajmniej Audi nie było spawane).

 

A co do siedzeń - uwierz mi, że mi też się nie podobają :D Kiedyś się wymieni... Myślałem, żeby deskę rozdzielczą nieco rozjaśnić folią 3M i dać czarną podsufitkę z S4 (bo jakbym zostawił taką czarną deskę... zlałoby się). Oczywiście różne folie, jakiś  ciemny szary, szary, szczotkowane aluminium i coś w ten deseń. 

 

Generalnie jestem zadowolony porównując do tego jak wyglądało świeżo kupione. Widać już, że trafiło w dobre ręce :D

Edytowane przez Ropasiak
Link to post
Share on other sites

Dokładnie Ci teraz nie powiem, gościu od którego mówił, że od wymiany do wymiany nie dolewał... Ta, jasne. Przy kupnie było chyba nieco mniej niż połowa na bagnecie, po gonieniu na autostradzie 350km było już minimum, po (licząc od miejsca kupna) 700km komputer zaczął ostrzegać, że jest mało oliwy, wczoraj przy 950km pokonanych razem dolałem 1l litr (bo dzisiaj miałem zmieniać olej...) i może do jutra się prosić o więcej nie będzie :P Jak wymienię olej i zrobię pierwszy 1000km po wymianie to mogę się wypowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...