Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Takie kursy powinny być z miejsca wbite w końcowy etap nauki jazdy.

 

I zgadzam się z tym w 100%. Kursy na prawo jazdy tak naprawdę uczą zdać egzamin a nie poruszać się po drogach, co jest zwyczajnie chore.

 

Jeszcze w zasadzie przydałyby się porządne badania psychiatryczne, gdyż osobiście uważam, że wielu osób nie powinno się dopuszczać do ruchu, bo brakiem rozumu i rozsądku na każdym kroku stwarzają zagrożenie dla otoczenia.

 

@@GreQonE, ile taka przyjemność mniej więcej kosztuje?

Link to post
Share on other sites

 

 

Kursy na prawo jazdy tak naprawdę uczą zdać egzamin a nie poruszać się po drogach, co jest zwyczajnie chore.
 

Zgadza się. Ale około 80% kursantów chce aby tak przebiegał ich kurs. Klient nasz pan, jak w każdej firmie liczy się zarobek. Zaczniesz takiego uczyć jeździć to się obrazi i pójdzie do konkurencji, bo ma być szybko, bezstresowo i pod egzamin.

Link to post
Share on other sites

~połowę tego, co normalnie wołają

Wszystko zależy od kolka. Za przekładkę opon na stalowe 15" w polo tez tyle płaciłem w Krakowie ;)

 

Btw orientuje sie ktoś, czy są jakes takie kursy jak SJS, ale własnym autkiem w okolicach Śląska/Małopolski? Jak się mam uczyć panowania to chyba wole od razu na tym czym sam będę śmigał :)

Link to post
Share on other sites

450 swoim autem co imho jest lepszym rozwiązaniem aniżeli zabawa Imprezą.

 

Muszę zadzwonić i zapytać czy zabrane prawko na 6-mcy się liczy :D a jak nie to swoją kobitę zapiszę. Będę miał trochę bezpieczniej w zimę.

Link to post
Share on other sites

W zasadzie na pierwszym stopniu to sa podstawy, glownie kontrola nad autem :)

 

Bylo tez kilka rundek po torze, ale niestety jak wlaczylem kamerke to nie zdalem sobie sprawy, ze jest w trybie zdjec a nie filmu, i mam dwa zdjecia zamiast filmow :/

 

Nie wiem, jak jest w SJS, ale ja byłem na podobnych pod Poznaniem, to pełna frajda zaczyna się dopiero na drugim etapie, kiedy dają do zabawy Fiestę na trolejach :).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do wymiany moich kapci - Jeszcze nie posiadam drugiego kompletu felg do tego samochodu (Obecnie mam seryjne 16 calowe felgi). Przekładka kół jest jeszcze tańsza. Na domiar tego uwinęli się bardzo szybko. Za wymianę oleju się nie płaci zakładając, że ten olej bierze się od nich ;) Mimo, że mają wiele stanowisk serwisowych to bywają momenty gdzie kolejki do nich są nieziemskie. To mnie akurat nie dziwi bo jeszcze nikt nie narzekał na ich usługi.

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

2.0D? :/ czy to nie ten sam silnik co w MPV? wydaje mi się, że one umierały przy 200k..(przynajmniej w MPV)

Ten sam co w MPV jeżeli jest ona rok produkcji przed 2005, pytanie z którego roku jest ta chudego, do lipca 2005 były montowane silniki 2.0 MZR-CD RF 2002 czyli takie jak w MPV, po 2005 montowano silniki MZR-CD RF 2005 dla Mazd 3, 5 i 6, które opinie mają trwałych, sam miałem w 5 i bezproblemowo.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Co do roku produkcji to jest z 2003r,rdza minimalne oznaki na prawym nadkolu i nad tylną lampą.Miernikiem nie mierzyliśmy,szczeliny schodzą się ładnie i nie widać żeby było coś lakierowane.Tą pierwszą w komisie co oglądaliśmy to lakier bezbarwny już z niej schodził.Ta pewnie również coś tam miała powtórnie lakierowane ale na tyle jest dobrze zrobione że gołym okiem nie widać.

 

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...