Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Jeszcze muszę opchnąć moją turbo Sienę i trochę kaski przybędzie na poczet nowego pojazdu, szkoda tylko, że blokuje mnie jazda na uczelnię - muszę najpierw kupić nowe żeby sprzedać Sienę :/

Swoją drogą jakby ktoś szukał taniego w zakupie i eksploatacji auta to polecam, tanio się jeździ, nie psuje się, a jak już to części za śmieszne pieniądze - jestem drugim właścicielem, a wcześniej jeździł nią od nowości nasz znajomy, który mocną o nią dbał. Silnik może nie najwyższych lotów (1,2 75KM +LPG), ale do miasta w sam raz ;)

To tak informacyjnie, jak nikt znajomy się po nią nie zgłosi to wrzucę ogłoszenie w odpowiednie miejsce.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Jak myslicie co bedzie mniej awaryjne i lepsze dla nowego kierowcy Toyota Celica czy Audi s3?

 

Dla nowego kierowcy auto nie powinno mieć jak najwięcej pod maską, tylko powinno prowadzić się jak najlepiej i być jak najtańsze w eksploatacji ;)

 

 

 

Bigi, masz dziurawy garaż - śniegu Ci na dach Volvo nasypało :wariat:

Edytowane przez Klikacz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

oraz tanie ubezpieczenie 

+

 

Nie wiem skąd to przekonanie panuje wśród kierowców po prawku. "Zdałem prawko, to mogę jeździć teraz 700km Challengerem". No nie bardzo :D Z resztą jak dotąd pierwszy śnieg skutecznie pokazał niektórym świeżym kierowcom, że przyroda panuje nad człowiekiem, a nie człowiek nad nią :D

Instruktorzy uczą jak zdać egzamin, a nie jak jeździć na co dzień, taka prawda. Najlepiej na start kupić coś taniego, słabszego, bo jak się rozbije (błędy młodości :D ) to nie będzie żalu.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dla nowego kierowcy S3? Powodzenia chłopaku :D Chyba nie żal Ci kasy na benzynę  :D A jak Ci żal na benzynę to już mi szkoda tego auta :P

Tak serio - potrenuj trochę na czymś słabszym na początek. Jestem ciekaw czy będziesz w stanie wyjść z niektórych trudnych sytuacji zaraz po zdaniu prawa jazdy a wiem że mając auto które ma te 200+ rumaków nie da się jechać wolno - po prostu nie da i tyle, czy to deszcz czy słońce...

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że jestem perfekcyjnym kierowcą, ale moj pierwszy samochod, to wlasnie E36 (190 rumakow :D) i w codziennej jeździe często widzę dużo innych osób sprawiajacych więcej niebezpieczeństa niż ja. Popełniłem już kilka błędów, ale tylko jeden z nich był spowodowany brakiem oleju w głowie. A śmiesznie się składa, bo wczoraj dolałem litr oleju... ale nie do głowy :D

Link to post
Share on other sites

Ciekawe ile z tych 190ciu rumaków zostało pod machą po kilkunastu latach :menda: ... Wystarczy mieć równo pod kopułą i można nawet Koenigsegga mieć na pierwsze auto, jeśli da się radę takowego utrzymać ;).

Edytowane przez krzesuo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dla mnie auto to jak para butów, maja być wygodne i pomagać mi się przemieszczać z A do B bez większych zmartwień.

 

 

 

 

 

 

//e

Sprostowanie 

Wiem, ze często wklejam zdjęcia dość drogich aut którymi jeżdżę. Po raz kolejny powtarzam, ze te auta nie są moje.

W ciągu następnych miesięcy kupie swój pierwszy samochód, uwierzcie, ze nie będzie to nic drogiego i ekscytującego.

Edytowane przez dodo
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Wystarczy mieć równo pod kopułą i można nawet Koenigsegga mieć na pierwsze auto

Zielony listek na takim aucie? :menda:. Równo pod kopułą a co w chwili braku umiejętności poradzenia sobie w pewnych sytuacjach :co: drogowych. Dla osoby, która nigdy nie prowadziła auta dłużej niż na kursie bo nie miała warunków pierwsze auto powinno być imo uniwersalne, bez szaleństw i kosmiczną mocą pod butem. Niech pojeździ rok, złapie większe obycie w ruchu i to jak pojazd potrafi się zachowywać w różnych warunkach... wtedy zaś pomyśli o kupnie czegoś pod siebie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...