Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Ja właśnie szukam używanych zimówek, bo auto kupiłem z dwoma kompletami wielosezonówek... ach te hamerykańce  :facepalm::x

Michelin X-ice, miał ktoś do czynienia? Porady?

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja także, ale płaciłem 40zł za nałożenie 4 opon

 

tak było dotychczas, jakbym chciał na szybko/w lepszym warsztacie to tak do 70, a wyskakują mi teraz po 90-110 za wymianę, bo alu, bo duże, bla bla bla jakby to miało jakieś znaczenie jaki rozmiar, powariowali, ostatecznie zapłaciłem 60 

 

 

 

Michelin X-ice, miał ktoś do czynienia? Porady?

 

michelin generalnie bardzo zacne oponki

Link to post
Share on other sites

@UP, Miałoby to znaczenie jakbyś przyjechał z 20" felgami i niskoprofilowymi oponami, ale mało kto w Polsce na takich jeździ :D

 

To prawda, na ogół Micheliny są dobre, ale jak każda inna firma, mogą mieć też coś słabszego w swojej ofercie, kto wie ;)

Link to post
Share on other sites

sam nie jeździłem na żadnych, natomiast z opinii znajomych, którzy uważają, że można mieć albo opony albo michelin to jednak na lato, w zimie nie koniecznie,

jak już szukasz czegoś porządnego na zimę to mogę polecić Nokiany, jeżdżę na WR G2 i robią robotę, na białym średnio, ale takie dni można na palcach jednej ręki policzyć natomiast na zmrożonym suchym i na błocie pośniegowym czyli dwóch wariantach polskiej zimy drogowej prawie ogóle nie czujesz, że jest zima

 

 

 

Miałoby to znaczenie jakbyś przyjechał z 20" felgami i niskoprofilowymi oponami, ale mało kto w Polsce na takich jeździ

 

 

otóż to

Link to post
Share on other sites

 

 

Na zimę opłaca się dokupić drugi komplet felg, ceny przekładek są chore.

 

jak będę miał luźne ok cztery i pół na nowe aluski to nawet chętnie ;)  

alternatywnie zastanawiam się nad szperaniem w używkach za pojedynczymi sztukami, które chodzą wówczas dużo taniej i sobie do wiosny skompletować coś estetycznego i przyzwoitej jakości

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...