Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tylko, że gram w Age of Conan i mam praktycznie wszystko max ustawione tylko dysk nie wyrabia z wczytywaniem mapy jak szybko się poruszam i fps spada;/ a jednak trochę w to gram i takie spadki FPS są upierdliwe i doprowadzają do szału zawsze jak klatki spadają to ciągle świeci się dioda hdd więc to dysk nie nadąża bo normalnie dioda tylko mruga a jak zmuli to świeci ciągłym światłem. Mogę śię mylić nie jestem ekspertem;)

Link to post
Share on other sites

Saiya: przestalbys juz kwekac. Kupiles se najgorszy z mozliwych SSDkow.. no sa jeszcze co prawda jakies staruchy na IDE z 70/30 MB/s transferem i teraz siejesz subiektywizmem na lewo i prawo. Tez mam RAIDa z dwoch F3EG i jakos wole o wiele swojego Agility. Raz na jakis czas wlaczam Windowsa 7 z HDD - to tak kiedy za bardzo sie przyzwyczaje do SSDka, ze wydaje mi sie, ze cos znowu zwalnia... i co ? I wtedy dopiero widze slimacze tempo, to mnie przywraca do pionu :)

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie wgrałem do swojego Corsaira Force 3 najnowszego firmware, nie myślałem że to jest tak bajecznie proste. Wszystko jest w gotowej paczce na stronie Corsaira (program, instrukcja i 2 pliki z firmware do wyboru w zależności od wersji którą posiadamy). Zobaczymy czy to coś da :) Ja miałem chyba 1.1 a ta jest 1.3.3.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Na początku coś tam było nie halo, transfery były zaniżone ale teraz już jest dobrze, ten nowy firmware podobno załatwia sprawę. Zobaczymy jak się będzie spisywał w dalszym użytkowaniu, teraz ciężko coś powiedzieć. Na razie śmiga dobrze. Ale osobiście gdybym miał teraz kupować SSD, wziąłbym Samsunga z serii 830 lub Cruciala M4 :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Samsunga?? przecież on ma bardzo niskie transfery też się nad nim zastanawiałem ale na tle konkurencji wypada blado;/

 

Tak na marginesie Najnowsza aktualizacja biosu posiada wcześniejsze poprawki?? jak wgrać bios do mojej płyty i czy zresetują się wszystkie ustawienia np.o/c??

Edytowane przez Apollo Diomedes
Link to post
Share on other sites

Jak czytam podobne wątki na innych forach to normalnie nóż się otwiera w kieszeni, zobacz jakie masz transfery przy 4K, parametry podawane przez producentów oczywiście te najwyższe są wykazywane w benchmarkach oraz przy kopiowaniu z partycji na partycję, jeśłi masz na takim dysku system to wymiana danych i tak jest z prędkością SATA2

Link to post
Share on other sites

W większości są to opinie ludzi którzy SSD nie widzieli na oczy, tylko przeczytali coś gdzieś. Dopóki nie kupisz nie przekonasz się, ja też się przed zakupem swojego wahałem bo cena wysoka itd. ale postanowiłem zaryzykować i nie żałuję wręcz przeciwnie. Gdybym miał jeszcze raz kupować, kupił bym bez zastanowienia bo komfort pracy jest nie do opisania oczywiście na plus. :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...