Skocz do zawartości

Battlefield 3 pierwsze wrazenia beta


Recommended Posts

Grałem w bete i na PS i na PC, w obu wypadkach żałuję że kupiłem przed premierą.

Bad Company 2 biło na głowę to dziadostwo nawet w fazie bety, o ile od Battlefiledzie 3 można powiedzieć jak o becie bo dla mnie to wczesna Apha, której na bank nie ukoncza na czas premiery a i tak wydadzą bo przecież trzeba korzystać puki nazwa się sprzedaje.

Pelne zazenowanie, jak oni gracza potraktowali ?

Link to post
Share on other sites

Od dziś dostępna jest mapa Caspian dla 64 graczy w trybie conquest :) I tak jak pisałem stronę wcześniej grafika jest zupełnie inna niż na mapie Metro. Szczerze to mapa wygląda jak żywcem wyciągnięta z Crysisa jeżeli chodzi o grafikę... niebo, tekstury, detale, słońce nooo poprostu miazga graficzna. A grałem tylko na High by mieć te 40kl/s (1920x1200) więc na Ultra to musi być orgia... patrząc na to że multi zawsze ma obniżone detale względem singla... ten pewnie zrobi pogrom jak swego czasu Crysis w 2007 roku :)

Edytowane przez midarktemp
Link to post
Share on other sites

Od dziś dostępna jest mapa Caspian dla 64 graczy w trybie conquest :) I tak jak pisałem stronę wcześniej grafika jest zupełnie inna niż na mapie Metro. Szczerze to mapa wygląda jak żywcem wyciągnięta z Crysisa jeżeli chodzi o grafikę... niebo, tekstury, detale, słońce nooo poprostu miazga graficzna. A grałem tylko na High by mieć te 40kl/s (1920x1200) więc na Ultra to musi być orgia... patrząc na to że multi zawsze ma obniżone detale względem singla... ten pewnie zrobi pogrom jak swego czasu Crysis w 2007 roku :)

No pier*olisz :szok: Udostępnili Caspiana ?

Link to post
Share on other sites

Własnie ogolądałem trailer MW3, grafika boska, epicka prawie tak dobra jak w COD 4: MW hahaha

 

@mICh@eL pewnie taki serwer, też raz taki miałem to cięło mnie co krok.

 

Na caspian grafika jest znacznie lepsza niż na tej mapie metro, fajnie to wszystko wygląda, tylko na razie nie ma co nastawiać się na granie, bo nie ma z kim grać w drużynie, ludzie bawią się w wycieczki i zwiedzają mapę zamiast normalnie grać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...