Skocz do zawartości

Battlefield 3 pierwsze wrazenia beta


Recommended Posts

Tak.

 

nie przejmuj sie to normalne po tym jak zainstalowales wirusa&szpiega od EA ,,łorigina,, teraz bedziesz miec coraz wiecej takich politycznie podejrzanych rzeczy z kompem-internetem

Ja myślę, że oni się zgadali z producentami MoBo i mają wbudowane narzędzie do przekręcania procków - pograsz 2h i pa pa CPU :rotfl:
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kicha to jest z serverami, praktycznie do każdego ping po 160

 

moze takie niewygodne pytanie ale gdzie sprawdza sie rzeczywisty ping podczas gry ? cwaniaki z EA wedlug mnie usnuneli ta opcje aby zmniejszyc poziom poirytowanai graczy jak to bylo w BC2 gdzie pingi w wyszukiwarce <50 a w grze pod TAB 250-300 hahaah

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

U mnie na i5 750 2.66Ghz i GTX 480 gra się świetnie z ustawieniami na Ultra i rozdzielczości 1680x1050.Z płynnością nie ma najmniejszego problemu ;) Praktycznie cały czas średnia 55-60 kl/s i więcej w zależności od miejsca.Z kolei jeśli chodzi o min fps to poniżej 40kl/s nie schodzi nawet podczas największej zadymy :D Przy tym wszystkim zero dropów czy jakiś lagów podczas giercowania tak jak to piszą inni.Oczywiście stery beta 285.38 ;)

 

Giera wypas i miażdzy inne wcześniejsze fpsy typu COD itp.Do tego grafa robi na prawdę duże wrażenie :P

 

Poniżej ustawienia i kilka screenów z rozgrywki :)

 

http://zapodaj.net/c6945e5a6fce.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/3beb54d3da1f.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/e2dfdfbd636c.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/084a785c05be.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/45f0cd80f496.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/ef67aeafadbc.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/23a7b1d51b04.bmp.html

 

 

http://zapodaj.net/34ba01355913.bmp.html

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites

manioux, jak cicho było bez Ciebie to Ty nawet nie wiesz!

 

Co do samej gry.

 

Liczyłem na trochę więcej. Szczególnie graficznie.

Ale teraz trochę wrażeń.

 

Grafika naprawdę robi duże wrażenie, aczkolwiek wydaję mi się i mam nadzieję, że w wersji BETA nie ma wszystkich fajerwerków graficznych. Gra się bardzo fajnie, szkoda, że jest 1 mapka, na Caspian Border się nie dostałem. W grze jest pełno bugów ale to BETA. Ogólnie jest zajeiście. Ale do końca nie wiem czy zamawiać pre-ordera czy jeszcze poczekać ? Jak wy byście zrobili ? A może macie już zamówione pre-ordery ??

 

P.S Panie manioux Origin mam od miesiąca i dostałem podziękowanie za wzięcie udziału w BECIE BF3. I to tyle.

 

Naprawdę nikt Ci nie broni grać w COD'a ale na litość boską nie wyzywaj wszystkich do okoła i "nie wyzywaj" gry.

 

Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Seria COD była ok do 4 części.Później to już tylko klepanina tego samego dla zbicia kasy.Już nawet nie wspomnę o grafice bo ta stoi od dawna w miejscu jeśli chodzi o serię Call of Duty.

 

BF3 to w końcu to na co czekałem czyli konkretny tactical shoter czego nie można powiedzieć o serii Call of Duty.To po prostu zupełnie inne gry :/

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Kicha to jest z serverami, praktycznie do każdego ping po 160, nie można zrobić spawn'a bo tak laguje, a jak już się zepawnujemy to nas cofa gorzej niż w BC2.

Ja gram na UK serwach, w wyszukiwarce 30-40 ping, gra się bez lagów ;)
Link to post
Share on other sites

Ja mogę grać tylko na niemieckich, no wchodzę na serwery UK i widzę tylko czarny ekran po załadowaniu :\

 

PS: Parę "scriknów"

 

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/bf3_2011_10_02_19_15_35_738.png

 

 

http://i1113.photobucket.com/albums/k509/Himer/bf3_2011_10_02_19_48_38_484.png

Link to post
Share on other sites

ok proponuje zmienic temat poruszmy teraz aspekt REWOLUCYJNEGO tak nie bojmy sie tego slowa bo to jest naprawde cos nowego i rewolucyjnego nie spotykanego nigdzie indziej jak w battlefield3 a mianowicie mowa o ,,BATTLLEGO? sorry Battlelog,, co o tym sadzicie jakie sa wasze opinie :D ? cuz wedlug mnie EA miala zrobic rewolucje graficzna na miare tekstur/efektow graficznych jak crysis zrobil w 2007 shit nie udalo sie Battlecgniot 3 nie okazal sie tym czym mial byc a mianowicie ultra fotorealistyczna gra 2011 jest zwyklym odgrzewanym schobowym z komuni zeszlorocznej :P taki odgrzewany frostbite 1.5

 

co sadzicie o battlegu? pamietacie jaki byl flame jak w MW2 zrezygnowano z przegladarki serverowej w menu a dostalismy konsolowa wyszukiwarke,ktora laczyla nas bog wie z kim i skad wedlug mnie to pikus i blachostka z tym co zrobilo EA a mianowicie laczenie sie do gry z POZIOMU *piep%#@* PRZEGLADARKI INTERNETOWEJ :D jak to pierwszy raz ujrzalem to myslalem,ze jestem na stronie www.kurnik.pl i zaraz zostane przeniesiony do pokoju z pasjansem ale nie to jest oficjalne menu gry :D w praktyce wyglada to tak jezeli chce COKOLWIEK ZMIENIC W GRZE nawet takie smieszne rzeczy jak

-cdzulosc myszki

-jasnosc

 

MUSIMY DOLACZYC DO GRY!! ZGINAC 10X ABY POTWIERDZIC WSZYSTKIE ZMIANY :D itd..dodam rowniez,ze taki proces zajmuje w tym czyms 10-15min tak tyle czasu to wszystko trwa i ten wkr@#!@# minimalizacja obrazu wymagajaca rytualnego wcisniecia ALT+ENTER aby znow powrocic do fullscreen

 

ja po prostu wole normalne menu gry jak to jest w call of duty z ktorego poziomu bede mogl wszystko dostosowac pod wlasne preferencje zamiast ginac 10 razy probujac zmienic jakas opcje

 

jezeli decyzja IW o zrezygnowaniu wyszukiwarki serverow w MW2 byla szczytem glupoty to Battlelog jest himalajami debilizmu

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

manioux, jak cicho było bez Ciebie to Ty nawet nie wiesz! Co do samej gry. Liczyłem na trochę więcej. Szczególnie graficznie. Ale teraz trochę wrażeń. Grafika naprawdę robi duże wrażenie, aczkolwiek wydaję mi się i mam nadzieję, że w wersji BETA nie ma wszystkich fajerwerków graficznych.

Oczywiscie ze nie ma wszystkich fajerwerkow bo beta wykorzystuje Dx 10 a Dx 11 bedzie dopiero w pelnej wersji gry, po za tym opcja Ultra w Becie nie istnieje, tzn niby jest ale niczym nie roznic sie od opcji Wysokie, wpelni dostepna opcja Ultra tez bedzie dostepna dopiero w pelnej wersji gry. Po za tym brakuje tez kilku efektow ze wzgledu na wymagania sprzetowe bety, Dice chcialo aby jak najwiecej osob moglo wyprobowac B3 dlatego przy Becie obnizyli wymagania kosztem grafiki. Przy wydaniu pelnej wersji gry grafika bedzie taka jak z filmikow pokazywanych wczesniej (oczywiscie o ile mamy tak kosmiczny sprzet na jakim lecialy) :) Przy premierze wszystkich zatka co do grafy,pzdr:) Pre order oczywiscie zlozony:)

 

Oczywiscie ze nie ma wszystkich fajerwerkow bo beta wykorzystuje Dx 10 a Dx 11 bedzie dopiero w pelnej wersji gry, po za tym opcja Ultra w Becie nie istnieje, tzn niby jest ale niczym nie roznic sie od opcji Wysokie, wpelni dostepna opcja Ultra tez bedzie dostepna dopiero w pelnej wersji gry. Po za tym brakuje tez kilku efektow ze wzgledu na wymagania sprzetowe bety, Dice chcialo aby jak najwiecej osob moglo wyprobowac B3 dlatego przy Becie obnizyli wymagania kosztem grafiki. Przy wydaniu pelnej wersji gry grafika bedzie taka jak z filmikow pokazywanych wczesniej (oczywiscie o ile mamy tak kosmiczny sprzet na jakim lecialy) :) Przy premierze wszystkich zatka co do grafy,pzdr:) Pre order oczywiscie zlozony:)

Ps.Zreszta przeciez w trakcie pokazow ludzie grali w B3 ktorzy twierdza ze w Becie wyglada znacznie slabiej, po prostu Dice do bety obnizylo wymagania sprzetowe zeby kazdy mogl zagrac bo przeciez nie kazdy posiada GTX 580 w SLi , przy premierze bedzie pelna moc o ile ma sie potęzny sprzet. pzdr:)
Link to post
Share on other sites

@UP... Cytujesz sam siebie w ramach jednego potu??

 

Jak teraz w becie jest w zasadzie tylko DX10 na high i możliwe 40-50fps to jak będzie ultra w DX11to będzie 20-25 fps... :( Czyli nie jest tak rewelacyjnie. Chyba, że ten DX11będzie taki jak w większości gier to spokojnie można sobie wtedy darować. No ale to jeszcze miesiąc.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Gra jest dla mnie świetna tylko pod jednym względem - czuć klimat Battlefielda 2. Grafika jest fajna i podejrzewam że z graniem będą na początku problemy, które zostaną rozwiązane po kilkunastu patchach - podobnie jak to było w Bad Company 2. Po dwóch dniach od rozpoczęcia bety zamówiłem ją. W tej chwili nie ma co liczyć na rewolucję - raczej ewolucję i powrót do korzeni, czyli znowu najlepszy FPS na PC-ta. Co do porównania z CoD-em to podejrzewam że będzie podobna ewolucja. Tylko czekać i modlić się żeby czego nie spieprzyli :)

Link to post
Share on other sites

ok proponuje zmienic temat poruszmy teraz aspekt REWOLUCYJNEGO tak nie bojmy sie tego slowa bo to jest naprawde cos nowego i rewolucyjnego nie spotykanego nigdzie indziej jak w battlefield3 a mianowicie mowa o ,,BATTLLEGO? sorry Battlelog,, co o tym sadzicie jakie sa wasze opinie :D ? cuz wedlug mnie EA miala zrobic rewolucje graficzna na miare tekstur/efektow graficznych jak crysis zrobil w 2007 shit nie udalo sie Battlecgniot 3 nie okazal sie tym czym mial byc a mianowicie ultra fotorealistyczna gra 2011 jest zwyklym odgrzewanym schobowym z komuni zeszlorocznej :P taki odgrzewany frostbite 1.5 co sadzicie o battlegu? pamietacie jaki byl flame jak w MW2 zrezygnowano z przegladarki serverowej w menu a dostalismy konsolowa wyszukiwarke,ktora laczyla nas bog wie z kim i skad wedlug mnie to pikus i blachostka z tym co zrobilo EA a mianowicie laczenie sie do gry z POZIOMU *piep%#@* PRZEGLADARKI INTERNETOWEJ :D jak to pierwszy raz ujrzalem to myslalem,ze jestem na stronie www.kurnik.pl i zaraz zostane przeniesiony do pokoju z pasjansem ale nie to jest oficjalne menu gry :D w praktyce wyglada to tak jezeli chce COKOLWIEK ZMIENIC W GRZE nawet takie smieszne rzeczy jak -cdzulosc myszki -jasnosc MUSIMY DOLACZYC DO GRY!! ZGINAC 10X ABY POTWIERDZIC WSZYSTKIE ZMIANY :D itd..dodam rowniez,ze taki proces zajmuje w tym czyms 10-15min tak tyle czasu to wszystko trwa i ten wkr@#!@# minimalizacja obrazu wymagajaca rytualnego wcisniecia ALT+ENTER aby znow powrocic do fullscreen ja po prostu wole normalne menu gry jak to jest w call of duty z ktorego poziomu bede mogl wszystko dostosowac pod wlasne preferencje zamiast ginac 10 razy probujac zmienic jakas opcje jezeli decyzja IW o zrezygnowaniu wyszukiwarki serverow w MW2 byla szczytem glupoty to Battlelog jest himalajami debilizmu

Nie bardzo wiem o co ci chodzi że tak narzekasz :?: Gra jest pod każdym względem lepsza od COD,a graficznie to już jest w ogóle przepaść.To samo z ustawieniami.Piszesz że trzeba zginąć 10 razy czy coś tam by zmienić opcję gry.Toż to jakaś totalna bzdura co piszesz.Zamiast ALT+ENTER wystarczy w menu gry dać fullscreen i po sprawie gra zawsze otworzy się w pełnym oknie.Ja i wszyscy znajomi którzy pobrali betę nie mieli z grą żadnego problemu.Czytając Twój post wychodzę z założenia że niedawno kupiłeś swój pierwszy komputer i stąd takie problemy :cry:

Link to post
Share on other sites

MUSIMY DOLACZYC DO GRY!! ZGINAC 10X ABY POTWIERDZIC WSZYSTKIE ZMIANY :D itd..dodam rowniez,ze taki proces zajmuje w tym czyms 10-15min tak tyle czasu to wszystko trwa i ten wkr@#!@# minimalizacja obrazu wymagajaca rytualnego wcisniecia ALT+ENTER aby znow powrocic do fullscreen

Odradzam się na respie, ciap w krzaki i śmigam po menu 5 minut i nic :roll:

 

Dwa, nie wiem co Ty robisz w opcjach przez 15 minut, chyba na drutach robisz :sciana:

 

A trzy, to skoro w tych opcjach 15 minut siedziałeś, to pewnie znalazłeś opcję odpowiedzialną za uruchamianie gry na pełnym ekranie...

 

Ehh... w ogóle nie wiem czemu dałem się ściągnąć do jego poziomu i odpisałem na jego bełkot powiązany ze skrajnie debilnymi wypocinami :co:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co do grafiki dodam że ludzie nie powinni się martić bo DICE odkąd wykorzystuje silnik Frostbite słynie z tego że tworzy jakby odzielne style graficzne dla poszczególnych map. Przypomnijmy sobie BC2 gdzie na wielu mapach nawet refleksy świetlne potrafiły wyglądać inaczej tak samo cienie, kolorystyka ostrość obrazu itd. Daję głowe że tak samo będzie w B3. Wystarczy popatrzeć na mapę Metro z bety. Zaczynamy w parku i wszystko wydaję sie takie blade, wręcz bez wyrazu ale z drugiej strony świetnie oddaje klimat upalnego dnia... ale wystarczy wbiec do metra i tam już wszystko staje się ostrzejsze, nasycone kolorami, wyostrzone. Zmienia się jakby cały styl graficzny jak i efekty, Lecące rakiety realistycznie oświetlają ściany, latarka daje fenomenalny efekt światła (w parku w ostrym słońcu jest prawie niewidoczna) zasięg widzenia jakby jest większy i obraz bardziej wyostrzony itd. Wystarczy popatrzeć na gameplaye z mapy Caspian w 1080p by stwierdzić że grafika na tamtej mapie ryje beret i ma zupełnie inna paletę barw, obiektów niż właśnie metro. Jestem dobrej myśli i wierzę że B3 w pełnej wersji pozamiata konkurencję przynajmniej na PC :)

Pozdrawiam Michał

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No nie wiem, jeżeli EA nie zrobi czegoś z black screenem po ładowaniu to ja podziękuję. Ogólnie pograłem wczoraj i nie grało się źle, ogólnie spodziewałem się czegoś lepszego. System do logowania się przez neta jest po prostu debilizmem. W dodatku nie mogę pograć, bo za każdym ładowaniem widzę potem czarny ekran słychać tylko dźwięki, a jeżeli pojawi sie obraz to nie mogę się zespawnować bo podczas klikana deploy gó**o się dzieje i pisze tylko jakie "saving". Wspaniała gra, nawet nie można pograć.

Link to post
Share on other sites

Co do grafiki dodam że ludzie nie powinni się martić bo DICE odkąd wykorzystuje silnik Frostbite słynie z tego że tworzy jakby odzielne style graficzne dla poszczególnych map. Przypomnijmy sobie BC2 gdzie na wielu mapach nawet refleksy świetlne potrafiły wyglądać inaczej tak samo cienie, kolorystyka ostrość obrazu itd. Daję głowe że tak samo będzie w B3. Wystarczy popatrzeć na mapę Metro z bety. Zaczynamy w parku i wszystko wydaję sie takie blade, wręcz bez wyrazu ale z drugiej strony świetnie oddaje klimat upalnego dnia... ale wystarczy wbiec do metra i tam już wszystko staje się ostrzejsze, nasycone kolorami, wyostrzone. Zmienia się jakby cały styl graficzny jak i efekty, Lecące rakiety realistycznie oświetlają ściany, latarka daje fenomenalny efekt światła (w parku w ostrym słońcu jest prawie niewidoczna) zasięg widzenia jakby jest większy i obraz bardziej wyostrzony itd. Wystarczy popatrzeć na gameplaye z mapy Caspian w 1080p by stwierdzić że grafika na tamtej mapie ryje beret i ma zupełnie inna paletę barw, obiektów niż właśnie metro. Jestem dobrej myśli i wierzę że B3 w pełnej wersji pozamiata konkurencję przynajmniej na PC :) Pozdrawiam Michał

Święta racja ;)

Edytowane przez ivanos
Link to post
Share on other sites

Dobrze wiesz o co chodzi, zmieniając nick nie zmieniasz siebie, jesteś dalej taki sam (no może poza myślami samobójczymi, ostatnio jakoś mniej niechętnie do życia podchodzisz :P) ;)

Co racja to racja :D Ahh jak ja pamiętam te offtopy gdzie Himer chciał ze sobą skończyć i jaki to w ogóle on biedny jest a po ~ 2 godzinach zrobił się taki offtop, że allahu mój ty :D

Link to post
Share on other sites

Z każdym dniem jest wg mnie coraz lepiej. Nie wiem czy przyzwyczaiłem się do "tego", że jest źle - czy może coś w trakcie zmieniają / poprawiają? Nie śledzę for na ten temat, itd.

 

Gra jest wciągająca i irytująca zarazem, jak chipsy. Technicznie kuleje i grafika mniej czytelna niż w BC2 wg mnie - imo - kwestia przyzwyczajenia chyba, bo od 2-3 dni gra mi się naprawdę dobrze.

 

Czy jest tak cud-miód-malina graficznie, jak obiecywano? Mam to gdzieś - gram na 5-cio letnim sprzęcie - da się zabijać.

 

Najbardziej razi po oczach: sporadyczne zwiechy i problemy z dźwiękiem - zwłaszcza po wyjściu z metra niektóre sample się nakładają + trzeszczenie + echo - może sprzęt nie daje rady - życie.

 

Zniszczenia - wg mnie: kompromis pt. kluczowe pozycje ogniowe dające osłonę da się pozbawić waloru obronnego przy użyciu ciężkiego sprzętu - jest ok. i grywalnie. W porównaniu z BC2 zmiana na lepsze w moim odczuciu. Co nie znaczy (nie wiem), że wersja sklepowa będzie tak samo stonowana w tej materii.

 

Duży plus za ogólny projekt map(y) - elementy dające przewagę taktyczną rozmieszczone "tak akurat" - dobry serwer + zgrany team = bardzo emocjonujące i satysfakcjonujące wymiany ognia.

 

Ogólnie lepiej mi się gra przy mniejszej niż 32 liczbie osób na mapie - gra nabiera wtedy taktycznego szlifu. Imo - wiadomo - na razie FFA pełną gębą, ale... Widać potencjał!

 

Pierwsze dni bety mnie mocno poirytowały - dzisiaj jednak jestem pełen optymizmu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...