Skocz do zawartości

Battlefield 3 pierwsze wrazenia beta


Recommended Posts

Heh, pewnie to wina dziforsa i sterowników shidii. Jak zrestartuję PC to beta się ładuje normalnie i mogę grać xD. A jak chwilę komp pochodzi przed odpaleniem to są lagi jak cholera i czarny ekran. Ja nie kumam tego, ale... xDD

Link to post
Share on other sites

Hehe, cala prawda o becie - cos w tym jest, nawet moj syn rechotal, jak mu pokazalem "lagodna wersje" BF3, czyli bez zabijania - same widoki, czolganie itp - konkretnie czolgajacy sie goscie z wyciagnietymi glowami ;-)

 

OK, ja mam inny problem - jak uzywac dwojnoga (bipod) ? Mam go juz dawno odblokowanego dla MK110, a za cholere nie moge go rozlozyc. Na filmach YT widzialem, ze trzeba przystanac przy czyms, nawet kolesi widzialem lezacych obok mnie, ktorzy zanim strzelili, rozkladali go.. A u mnie du*a. Ma ktos jakis pomysl ?

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites

bipod używasz ppm. Sam się rozkłada na podłożu np. jak leżysz lub na murku.

No to mi sie nie rozklada, bo dalej jak leze, reka mi sie trzesie ;-)

I generalnie dzis cos nie mozna grac, serwery przeciazone, czy beta sie skonczyla ?

 

 

Aaaa.. skonczyla sie dzis o piatej. Pech ;)

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites

Heh, pewnie to wina dziforsa i sterowników shidii. Jak zrestartuję PC to beta się ładuje normalnie i mogę grać xD. A jak chwilę komp pochodzi przed odpaleniem to są lagi jak cholera i czarny ekran. Ja nie kumam tego, ale... xDD

Ja też czasem mam czarny ekran,ale jak klikniesz na czuja w deploy to się pojawisz na mapie już z obrazem.
Link to post
Share on other sites

OK, ja mam inny problem - jak uzywac dwojnoga (bipod) ?

Jak jesteś przy murku/skrzyni/etc. lub leżysz na ziemi, to kierujesz wzrok na teren/przeszkodę i PPM dajesz, wtedy masz dwójnóg i jest mniejsze "trzęsienie" :P

 

Tylko obracać się można w ograniczonym zakresie, więc trzeba uważać ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...