Skocz do zawartości

w co zagrac?


Recommended Posts

oczywiście w czołgi:) on-line polecam

http://game.worldoftanks.eu/registration/

Ja od 3 miesięcy nie ruszyłem żadnej innej gry a HL2 orange box i mafia 2+DLC "leżą " kupione na steamie:)

Gram po 6h dziennie i nie mogę się oderwać:)

Wciągnęli mnie do klanu i gramy w 15 osób, do tego słuchawki mikrofon i jest genialna zabawa:)

Oczywiście samemu tez można pośmigać czołgami czy artą:)

Nigdy wcześniej nie grałem w takie gry, same fps,rpg i dopiero teraz widzę co straciłem:)

za******a sprawa, zaczynasz od jakiegoś pyrdka co go ledwo widać za trafione strzały wykrytych wrogów, ale przede wszystkim za wygranie bitwy przez twój team zdobywasz kredyty i doświadczenie. Za doświadczenie badasz kolejne lepsze zabawki do czołgu a gdy masz odpowiednią liczbę doświadczenia może zbadać kolejny bardziej wypasiony czołg i zabawa od nowa. Za kasę kupujesz zbadane podzespoły oraz różne bajery typu szybsze przeładowanie działa czy szybszą naprawę czołgu gdy ktoś cię trafi. Oczywiście kasa też jest potrzebna na naprawę uszkodzonego/zniszczonego w bitwie czołgu oraz na naboje:)

Mnie wciągło na maksa.

Można grać za darmo można też wpłacić 40zł wtedy dostajesz na miesiąc konto premium czyli za każdą bitwę masz +50% więcej doświadczenia i kasy. Ale to nie jest konieczne ja bez tego doszedłem do samej góry drzewka rozwoju (IX poziom)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Polecam poszukać modów do gier w które lubiliśmy grać pare lat wstecz.Np ja gram sobie teraz w fallouta 3 i nv na modach ze wszystkimi dlc i całkiem przyjemnie się gra.Polecam forum nexus tam można znaleźć mody do obliviona,fallouta 3/nv,wiedźmina i dragon age :)

Link to post
Share on other sites

ehh fallout 3 genialna gra dwa razy przechodziłem:):) ten klimat, ta oprawa dzwiękowa, rozwój postaci,wybór broni, fabuła nic dziwnego że to gra 2008 roku czekam na coś lepszego RAGE będzie mroczniejszy podobno

http://www.rage.com/pl

ale i tak chyba kupię jak oderwę się od czołgu:)

Nigdy nie zapomnę jak w nv szedłem jakimś wzgórzem, wiadomo pustynia, szarzyzna, wiatr wieje piasek w oczy itp itd i nagle dosłownie przed moimi oczami schron (chyba 22) który był cały w zieleni, kompletnie mnie to zaskoczyło, piękny widok, aż szczeka opadła. Kto grał w fallouta chyba skuma czemu tak mnie to pozytynie zaskoczyło:)

Ta gra ma to "coś" co cholernie wciąga, nie tylko fabuła,zabawki, dowcipne teksty, PRZEOGROMNE MAPY robią cholerne wrażenie i ta dowolność gry, sam możesz iść gdzie chcesz i kiedy chcesz. To chyba najlepsza gra w jaką grałem w życiu a przez 11 lat ciupania stawiam że z 300tytułów się przewinęło (heroes III bez urazy:P)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

NIe wiem w co by tu zagrac ^^:) macie jakies pomysly?!? Taki sprzet jak w sygnie i nie ma w co grac....xDDDD ;):D

GTA IV, Crysis (I, Warhead, II), Metro 2033, Deus Ex: HR, narazie wystarczy. Te gry powinny wykorzystać w pełni potencjał twojej maszyny 8) A poza tym Wiedźmina trzeba przejść minimum 2 razy :) Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Starcraft2 jest spoko też, sam gram w Crysis2 również. Wieśia2 3 razy skończyłem i na pewno przejdę kolejny jak tylko wyjdzie patch 2.0. Dragon age oba są spoko. też czekam na Diablo3, może do bety się załapię.

Link to post
Share on other sites

Deusa przeszedlem :).....wiesiek 2 w toku a co ponadto polecacie? :P - far cry 2 gralem ale bez rewelacji xD, strategii nie przepadam chyba ze age of mythology ^ :) cos w tym stylu.....hmm w d3 nie zagram bety bo nie jestem beta testerem chodz zlozylem podanie ^^:D

Link to post
Share on other sites

Dead island grafa taka se ale sama gra ciekawie zrobiona,zawiera takie same elementy rozwoju postaci co borderlands(drzewko i jakies tam mniej lub więcej wpływające na sprawniejsze zabijanie skille) :) Rewelki nie ma ale chyba bije l4d (które było dobre ale chodzi w nim tylko o bezmyślne strzelanie,ew asekuracje playerów w potrzebie):) Nie miałem okazji pograć jeszcze na coop z kimkolwiek ale zakładam ze wygląda to ciekawiej niż l4d :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Porównywanie tych gier ma się jak piernik do wiatraka - to są całkiem odrębne gatunki. Jak czytałem zapowiedzi to właśnie się spodziewałem, że to będzie takie L4D z otwartym światem - miło się rozczarowałem.

Grafa taka se ? :D na jakiej grasz konfiguracji ? :P

Nie obrażaj najnowszej wersji Chrome Engine polskiego autorstwa :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...