Skocz do zawartości

w co zagrac?


Recommended Posts

Sprzęt jak w sygnaturce ciągnie gre na full z AAx8 z catalystów(bez aa nie da się grać kwardatowe krawędzie rażą w oczy)bez spadków w płynności czyli jest 30+fps bo nie widze różnicy w wyświetlanych klatkach/sek nawet jak sie troche zombików zapuluje :) I stwierdzam ze gafa jest średnia w porównaniu np z takim wieśkiem 2,dla mnie chrome engine od premiery chroma nie robił szału... No ale to tylko polska to nie można się za wiele spodziewać :) I tak gierka wyszła całkiem niezła,pomijając mase błędów typu,przenikanie przez drzwi/ściany,obrywanie hitów "z doskoku" tzn zombik niby z pół metra od ciebie ale jak sie machnie to może odrzucić,no i te respiące się w nieskończoność itemki/zombiki ach no i brak save w dowolnym momencie tylko te durne checkpointy....Pewnie jeszce bym coś znalazł ale na chwile obecną to pamiętam(dentysta robi swoje).Wg mnie po paru łatkach będzie bardziej dopracowany tak jak to było z wieśkiem po 1,3 dało się konkretnie grać ;)

Edytowane przez renholder1987
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

multi nie przeszedlem :P nie jestem zapalonym fpsowcem i multi nie gram wole se na psokojnie podelektowac sie gra a nie na wyniki grac :P w turniejach i tak nie zamierzam brac udzialu ^^

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

co sadzicie o resident evil : operacja raccon city? :)..kiedys gralem w 1 i 2 i 3 na PC ^ :) 4 i 5 byla taka sobie :P a teraz cos nowego! :) i stary dobry klimat zombiaki w miescie a nie w dzungli ...hm?

Link to post
Share on other sites

No to uważaj...Rozpiszę się %-)

1.Resident Evil(cała seria)

2.Silent hill (cała seria)

3.Crysis 1/Wearhed/3

4.Gothic(cała seria)

5.Morrowind/Oblivion/Skyrim 13.Amnesia

6.Icy Tower ^^ 14.Snajper V2

7.Minecraft 15.Nfs(cała seria albo od Carbona aż po The Run'a)

8.Terraria

9.BorderLands

10.League Of Legends

11.WoT

12.Cod (cała seria)

13.Amnesia

14.Snajper V2

15.Nfs(cała seria albo od Carbona aż po The Run'a) 16.Saints Row/2/The Third

Pomogłem coś znaleść?Prosiłbym o małego Plusika ;)

Edytowane przez AreoPL
Link to post
Share on other sites

A grałeś w Duke Nukem 3D :D ? W sam raz na taki sprzęt, jeśli nie grałeś to koniecznie musisz.

Ja polecam cs:source i team fortress 2 może dlatego że strasznie lubię wygrywać, a na ffa zawsze otwieram :P

Jest jeszcze poczciwy 1.6 8)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...