Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.10.2023 o 19:12, bleck55 napisał:

I jak wrażenia ?


 

Panie a wiec tak.

 

Aune gra ciszej w obu przypadkach 2 zestawów, lecz dzwięk jest bardziej przejrzysty. gsp 600 mają wiecej basu lecz mniejszą scene w tonach srednich i wysokich, poprostu  w dt 1770 pro usłyszałem więcej dzwieku jak GSP :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Aune S6 Pro zamieniłeś na tego Xonara? :rotfl:

4 godziny temu, kampers napisał:

Da sie tutaj zrobic zbalansowany kabel i czy jest sens ?

Ten wzmacniacz nie na topologi zbalansowanej. Zwykły jack 6,3mm i słuchasz.

Link to post
Share on other sites

Tak bo mi mniej miejsca zajmuje i dzwiek jest dla mnie zadowalajacy, ale ciagle szukam nowych dac :) testuje co znajde :) myślę też nad essence iii. Słuchawki teraz beyerdynamic t5p v2 dały mi już lepsza jakość dźwięku i basu. 

 

Możecie podesłać jeszcze coś ciekawego np do 4k pln za DAC bede szukal i testował:)

Link to post
Share on other sites

Okolice 4.5K ,to można szukać Bursona ale Reference 3.Dostaniesz większego kopa w dynamice, no i przestrzeni.  Miałem go sam kupować ale stwierdziwszy, że lepiej pierw wzmacniacz i DAC z osobna na R2R.

 

 

Link to post
Share on other sites
Po wyborze Xonara zamiast Aune to ja bym się w ogóle zastanawiał, czy jest jakikolwiek sens
Ja bym poprzestał na topingu dx3pro+ ... Przy takich wyborach to max maxow

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Aune wróci do mnie, bo nie przetestowalem na zbalansowanym, teraz mam inne sluchawki i musze kupić nowe kable. Poluje na nową sztuke s6 pro by potestowac na nowo :) trochę kupuje sprzedaje itd :)

Edytowane przez kampers
Link to post
Share on other sites

Jak będziesz chciał się ustatkować, to weź jeszcze pod uwagę Aune S9C.Gra bardziej muzykalnie od S6Pro i trochę lepiej. Kolejny świetny sprzęt z tej manufaktury w tej cenie. Zgrywa się ze sporą ilością słuchawek.

Link to post
Share on other sites

No nowy s6 pro w drodze :menda: gdzie kable i jakie mam dokupic do Beyerdynamic T5p 2. gen ?

Znalazłem taki kabel. Pisze że do t5 tylko czy to ma tak być ze np w aune podłącze pod 1 kanał XLR? Czy kabel powinien być 2x 3.5 mini jack na 2x XRL?

Screenshot_20240121_083622_Chrome.jpg

Dobra zle sobie poczytałem XD
Trzeba XLR 4pin na 2x 3.5mm mini jack :D

Link to post
Share on other sites

Jest już powoli testuje :) i powiem ze T5P v2 z S6Pro to można zaakceptować :) bardzo jestem zaskoczony pozytywnie, czekam na kabelek XLR i dalej testy :) Ale dt 1770 pro dla mnie słabo grały przez 3.5mm na S6Pro
image.thumb.png.e5acfc4be7e32e253e3f22e91e0a8741.png

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

No to po XLR rozwala te słuchawki. Jestem mega zadowolony, ale nie zmienia to faktu że będę cos szukał i testował. :banan: No muszę mocniejsze słuchawki kupic :)

Edytowane przez kampers
Link to post
Share on other sites
W dniu 26.01.2024 o 21:49, kampers napisał:

Alesz to gra qurde a nie mam jeszcze XLR, włączyłem sobie youtube music no to szok !!:D

Lepiej przetestuj jak ten sprzęt sprawuje się jeżeli chodzi o słuchanie muzyki w kompresji bezstratnej.;)

Ps. Zapodaj disco polo i powiedz jak słuchaweczki rypią basem :wariat:

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...