Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Szukam jakiegos dobrego DAC do PC. Na tą chwile mam ASUS Xonar Essence STX II (PCI-E) i gra ze słuchawkami sennheiser gsp 600 ale poluję na beyerdynamic 1770 pro.

 

I terach chciałbym wymienić karte na DAC. Możemy powiedzieć że cena to max 2000 może być niżej i może byc też używany

Link to post
Share on other sites

Na allegro idzie dostać Aune S6 w okolicach 1200zł.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dac-aune-s-6-pelen-komplet

 

Sprzęt na lata. Różnica między tym, a Xonarem STX już będzie nieco większa, no i dużo mocniejszy wzmacniacz po balansie. Do grania, słuchania jak znalazł. Bardzo ładnie pozycjonuje dźwięki po głębi muzycznej.

Link to post
Share on other sites

Fajnie fajnie, tylko Aune S6 Pro to warto głównie wtedy, gdy ma się zbalansowane słuchawki i wtyk XLR, bo dopiero tam ten klocek rozwija skrzydła. Ze zwykłego wyjścia jack ma mniejszą moc niż DX3 Pro+. Poleciłem coś co brzmi dobrze i posiada funkcje bezprzewodowe, które po prostu mogą się przydać.

Link to post
Share on other sites
Fajnie fajnie, tylko Aune S6 Pro to warto głównie wtedy, gdy ma się zbalansowane słuchawki i wtyk XLR, bo dopiero tam ten klocek rozwija skrzydła. Ze zwykłego wyjścia jack ma mniejszą moc niż DX3 Pro+. Poleciłem coś co brzmi dobrze i posiada funkcje bezprzewodowe, które po prostu mogą się przydać.
Nie wiem jak w wersji pro w podstawowej ten balans nie był do końca balansem typowym tam chyba dać nie był zbalansowany w pełni czy jakoś tak już nie pamiętam dokładnie.

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Do słuchawek. Aune s6 pro  ma 2 wyjścia słuchawkowe .Jack 3,5 i zbalansowane. Na tym drugim ma więcej mocy ale tutaj gdyby już kupisz inne słuchawki warto w nich wymienić przewód. Zawsze to jeszcze troszkę lepiej zagra.

 

 

Ja to celuję w Aune S9C PRO albo Bursona Sololist 3X i tam też będę musiał zmienić przewód w słuchawkach. Taka niestety moda producentów ost. by wycisnąć więcej z ich sprzętu trzeba przewody zmieniać albo już kupić słuchawki z odpowiednimi wtykami. :/

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...