Skocz do zawartości

Nowy tv 65-75 cali do 7000zł.


Recommended Posts

Poproszę o linki, do tych postów ze ścierająca się powłoką w S95B, bo nie mogę niż znaleźć, a jest ciekawy.
Kino domowe faktycznie mam kiepskie, a i ze słuchem nietęgo.
Kupowałem go w czerwcu, cena była inna niż obecnie, a w cenie był transport z wniesieniem i montażem, więc jakie to ma znaczenie?

Link to post
Share on other sites

Ja dałem 7759 i już zakwalifikowali moje zgłoszenie do cashbacku czyli wyjdzie 6759. Wcześniej pewnie szło kupić taniej. Panel mam równy i z czernią przy świetle nie ma problemów. Problem mam tylko z meczami w 4k w apce canal+. Po paru minutach obraz się zawiesza. Muszę skontaktować się z canal+ i samsungiem może podadzą przyczynę. 

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, simondd napisał:

Oj wyplułbyś te jakbyś zobaczył czerń w oled

Mnie to nie rusza, TV, to sprzęt w domu, który czasem używam i tyle.

 

Dźwięk w tv, że nie trzeba soundbar? Niezły żart - porównywałem do poprzedniego modelu. Odbiornik znacznie cieńszy od tego starego, a postęp w jakości dźwięku widać (słychać) od razu.

 

Przy normalnym użytkowaniu nie trzeba zmieniać nawyków, no chyba że jesteś fanem tvpis info 24 - czyli oledowcy stworzyli definicję normalnego użytkowania? Myślałem, że normalne użytkowanie, to oglądanie swoich ulubionych programów. Ale widocznie w instrukcji do oledów jest ostrzeżenie przed oglądaniem TVP info. Jest też ostrzeżenie przed graniem w gry albo wyświetlaniem pulpitu windows?

 

Gugl tv to bardzo szybki system, tizen to przy nim śmiech - no na pewno to rakieta     jeszcze można włączyć dopalacze, o czym google informuje.

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, wodego napisał:

Mnie to nie rusza, TV, to sprzęt w domu, który czasem używam i tyle.

I dlatego się oszukujesz? Ja myślałem, że do tramwaju. I czasem mogę sobie wyobrazić, że czerń jest czarna 

 

5 godzin temu, wodego napisał:

Dźwięk w tv, że nie trzeba soundbar? Niezły żart - porównywałem do poprzedniego modelu. Odbiornik znacznie cieńszy od tego starego, a postęp w jakości dźwięku widać (słychać) od razu.

I dlatego się oszukujesz, że nie trzeba soundbaru? 

5 godzin temu, wodego napisał:

Przy normalnym użytkowaniu nie trzeba zmieniać nawyków, no chyba że jesteś fanem tvpis info 24 - czyli oledowcy stworzyli definicję normalnego użytkowania? Myślałem, że normalne użytkowanie, to oglądanie swoich ulubionych programów. Ale widocznie w instrukcji do oledów jest ostrzeżenie przed oglądaniem TVP info. Jest też ostrzeżenie przed graniem w gry albo wyświetlaniem pulpitu windows?

No, ale co się dziwić jak uważasz za ciągle oglądanie TVPiS Info 24/7 za normalne użytkowanie 

 

5 godzin temu, wodego napisał:

Gugl tv to bardzo szybki system, tizen to przy nim śmiech - no na pewno to rakieta     jeszcze można włączyć dopalacze, o czym google informuje.

Przy upośledzonym tizenie to rzekłbym nawet błyskawica 

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, simondd napisał:

I dlatego się oszukujesz, że nie trzeba soundbaru? 

To jest obowiązek? Nie wiedziałem. Jak będą kontrole dźwięku, to szybko wejdę na strych i ściągnę amplituner+korektor z kolumnami, może mi zaliczą.

 

Tak naprawdę skłamałem, nie zamierzam ściągać tego sprzętu muzycznego, bo tak rzadko go włączałem ostatnimi czasy, że praktycznie w ogóle. To wyniosłem na strych 3 lata temu. Tam, gdzie stały kolumny, teraz są kwiatki.

 

Zauważam tutaj rozumowanie dwunastolatka: skoro chcę czerwony rowerek, to wszyscy o nim marzą.

 

No, ale co się dziwić jak uważasz za ciągle oglądanie TVPiS Info 24/7 za normalne użytkowanie - na całym świecie są programy informacyjne, w czasie których dodatkowe informacje lecą na pasku. Pewnie nie słyszałeś takich skrótów jak BBC, CNN. Czy oglądanie tych serwisów jest normalne? Co mówi o tym instrukcja telewizora?

 

Przy upośledzonym tizenie to rzekłbym nawet błyskawica - konkretny argument z konkretnymi niewidzialnymi linkami jak u dwunastolatka: mój rowerek jest najszybszy, bo jest czerwony:rotfl:

 

Co prawda dorośli mają inne zdanie podparte badaniami, ale ciiiii... nie psujmy dzieciom ich wirtualnego świata.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, wodego napisał:

To jest obowiązek? Nie wiedziałem. Jak będą kontrole dźwięku, to szybko wejdę na strych i ściągnę amplituner+korektor z kolumnami, może mi zaliczą.

 

Tak naprawdę skłamałem, nie zamierzam ściągać tego sprzętu muzycznego, bo tak rzadko go włączałem ostatnimi czasy, że praktycznie w ogóle. To wyniosłem na strych 3 lata temu. Tam, gdzie stały kolumny, teraz są kwiatki.

W sumie tak

Po co ci dobry dźwięk, przecież możesz sobie wyobrazić, że masz kino domowe jak z tą czernią. Chociaż stare tonsile są tak kiepskie, że też bym je wyniósł 

 

3 godziny temu, wodego napisał:

No, ale co się dziwić jak uważasz za ciągle oglądanie TVPiS Info 24/7 za normalne użytkowanie - na całym świecie są programy informacyjne, w czasie których dodatkowe informacje lecą na pasku. Pewnie nie słyszałeś takich skrótów jak BBC, CNN. Czy oglądanie tych serwisów jest normalne? Co mówi o tym instrukcja telewizora?

18h dziennie na pewno nie 

 

3 godziny temu, wodego napisał:

Przy upośledzonym tizenie to rzekłbym nawet błyskawica - konkretny argument z konkretnymi niewidzialnymi linkami jak u dwunastolatka: mój rowerek jest najszybszy, bo jest czerwony:rotfl:

 

Co prawda dorośli mają inne zdanie podparte badaniami, ale ciiiii... nie psujmy dzieciom ich wirtualnego świata.

No myślałem, że nie trzeba wyjaśniać faktów jak głośniki w tv to kiepski dźwięk, czy nie ma czerni na lcd noo ale rozumiem, że taki ktoś serio może myśleć, że tizen jest szybki, a android to muł. A już tym bardziej jak nigdy nie miał z nim do czynienia tylko czyta jakieś randomowe artykuły z neta :hahaha:

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, simondd napisał:

Po co ci dobry dźwięk, przecież możesz sobie wyobrazić, że masz kino domowe jak z tą czernią

A wyobrażasz sobie, że jesteś kosmonautą, albo gwiazdą estrady? Bo ja nie spędzam czasu leżąc z zamkniętymi oczami myśląc, że mam kino domowe lub że jeżdżę na czerwonym rowerku i jestem najszybszy na osiedlu.

 

18h dziennie na pewno nie  - jakie są więc normy, maksymalny czas oglądania programów ze stałymi elementami graficznymi? - pytam po raz kolejny. Np. w warsztacie samochodowym, gdzie zmieniają opony w poczekalni dla klientów leci program informacyjny (nie w PL) z tymi paskami. Klient czeka sobie na zakończenie usługi i może popatrzeć w TV. Czy ten warsztat jest nienormalny, że ten program puszcza? Wiadomo, że to LCD, ale chodzi o to, że ten program odpalony jest 9h, bo tyle ten warsztat pracuje. Przekraczają normę i ich zgłosić, czy też nie?

 

że nie trzeba wyjaśniać faktów jak głośniki w tv to kiepski dźwięk - czujesz się zagubiony? Bo dopiero co pisałeś: dźwięk jest dobry jak na tv. Raz kiepski, raz dobry, norm oglądania TV nie potrafisz podać.

 

Kolega pisał:

W dniu 22.08.2023 o 00:19, drVanSteiner napisał:

Poproszę o linki, do tych postów ze ścierająca się powłoką w S95B

Linków nie potrafisz znaleźć. Zamykasz oczy, wymyślasz jakieś argumenty na poziomie dwunastolatka: jest tak, bo ja tak mówiem dlatego mam racje.

A tym czerwonym rowerkiem to ile na godzinę wyciągniesz?

- Najszybciej na osiedlu, bo to kolor czerwony. A inni niech sobie wyobrażają, że mają taki rowerek.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Panowie po co ta cała jazda. Więcej ataków Ad personam od konkretów. Ja swojego szajsunga raptem 2 razy przecierałem mikrofibrą. Na razie żadnych problemów z powłoka. Brak plam i oby tak zostało. Logicznym też jest ze kino domowe czy wypasiony soundbar będzie grał dużo lepiej. Po prostu jak na głośniki w TV dźwięk jest nawet spoko. Po co drzeć szaty o takie pierdoły? 

Edytowane przez rezjjel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...