Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, złożyłem tacie bardzo tani budżetowy komputer z Windowsem 11 (musiałem 11).

szukam antywirusa dobrego (bo tata ogląda filmy dla dorosłych :D oraz różne streamy meczów itd.) ale tak do 50zł wiec zakładam,że gdzieś na stronie z kluczami bym coś kupił (dlatego jak nie chcecie pisać tutaj to piszcie na priv)

a wiec - szukam antywirusa do 50zł za rok - co polecacie?

zawsze eset smart security brałem ale już nie ma tych po 50zł.

 

co polecacie?

 

sporo osób mówi,ze można defenderowi z Windowsa 11 zaufać ale ja sam nie wiem

Link to post
Share on other sites

https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-your-90-day-trial-opt/index.html?clickid=xgSz-aXlcxyOWzVwUx0Mo3EAUkDUZ5yxjxuCTU0&irgwc=1&MPid=121977&cid=aff|c|IR# licencja co 90 dni wystarczy nowy mail i jedziesz dalej :) sam miałem windows defendera ale po oczytaniu się w temacie postanowiłem dać coś lepszego, ale wiadomo że chłodna głowa i myślenie i będzie ok jak masz minimum 6 rdzeni na procku to go nie odczujesz a defender sam się wyłączy jak zainstalujesz bitdefendera nie trzeba nić kombinować.

Link to post
Share on other sites

Microsoft Defender - jest to darmowy antywirus, który jest dostępny w systemie Windows 11. Może on skutecznie chronić komputer przed wirusami, malwarem i innymi zagrożeniami.

Link to post
Share on other sites

Zostań na wbudowanym antywirusie, Defender w obecnej formie na prawdę nie jest złym produktem. Aktualizacje sygnatur dostaje regularnie i dosyć szybko, wykryje praktycznie to samo, co płatne odpowiedniki. Jeżeli zagrożenie jest nowe i brakuje sygnatury, to żaden antywirus nie będzie skuteczny, nawet ten najdroższy.

 

Oczywiście istnieje coś takiego jak sandbox, ale z kilku względów nie jest to rozwiązanie idealne i moim zdaniem nie warto się tym interesować.

 

Płatne rozwiązania antywirusowe mogę polecić tylko i wyłącznie z jednego powodu, mianowicie centralne zarządzanie produktem. Przykładowo ESET posiada konsolę do zarządzania wszystkimi końcówkami, dzięki czemu możesz szybko modyfikować polityki, weryfikować znalezione zagrożenia i zarządzać urządzeniami mobilnymi, jednak nie oszukujmy się, jest to rozwiązanie kierowane do biznesu.

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.12.2022 o 18:24, under555 napisał:

a wiec - szukam antywirusa do 50zł za rok - co polecacie?

 

Może troszkę drożej (do 60zł) ale na znanym portalu bez problemu, na fakturę jeśli trzeba,  kupisz legalna licencję Pandy na 1 rok.

Wg testów całkiem OK, ma też ochronę rodzicielską żeby rodzic nie właził na dziwne strony. ;)

 

Kompa mocno nie obciąża.

Link to post
Share on other sites

Dziekuje za pomoc, antywira kupiłem.

 

mam pytanie do wszystkich może nawet z naciskiem na 

W dniu 24.12.2022 o 22:53, Arnold napisał:

Firefox + uBlock Origin i szkoda kasy na antywirus. Defender wystarczy bo swoje zrobi, a bloker zablokuje co trzeba szczegolnie na stronach dla dorosłych najbardziej znanych.

 

Chciałbym uzbroić przy okazji wszystkie moje urządzenia (taty PC, mój PC, laptop mój) w coś co dobrze będzie blokowało reklamy.

Tylko teraz tak , moje kombinacje kiedyś (+ tam się listy filtrów pobierało czy coś ale nie pamiętam) kończyły się jednym z dwóch scenariuszy ZAWSZE

1. albo pięknie mi wtyczka reklamy blokowała ale sporo stron to "wyczuwało" i blokowało mi dostęp,,że z adblockiem nie wejdę - no i to jest nie do przyjęcia

2. albo adblock był dziurawy jak sito - strony nigdy nie nie "wyczuła" bo adblock nic praktycznie nie blokował - zupełnie jakby go nie było.

 

Jest na to jakiś sensowy sposób? póki co na zrobienie chrome i innych przeglądarek 

 

na telefonie w takich sytuacja po prostu używam brave.

 

A Wy - jak poradziliście sobie z reklamami na swoich urządzeniach i tych z windowsem i np. androidem ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...