Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powinno się stopniować termogeniki żeby nie dopakować od razu za dużo na serce (ono wtedy jest bardzo obciążone). Druga sprawa jest taka, że organizm się uodparnia na spalacze i trzeba walić coraz mocniejsze żeby był efekt. Te najmocniejsze będą działać zawsze (po pewnej przerwie czasowej oczywiście).

 

Ja w tym roku zrobiłem błąd biorąc drugi raz ten sam specyfik (nie zadziałał w ogóle :( ). Hydroxy jest już lepszym produktem i powinien Cię porobić. Bierz go do końca ze zwiększoną dawką :) Jeśli nic nie da to zostaje Ci zrobić przerwę minimum 7-8 tygodni i zakupić RX-6 albo OxyElite Pro, Black Mambę, Leviathan Reloaded, Lipodrene Hardcore :)

Edytowane przez matej
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX.

Moim zdaniem to kiszka ;)

 

Rozejrzyj sie za Optimum Gold Whey Standard (polecam smaki Truskawka, Double Rich Chocholate, Extreme Milk Chocolate, nie polecam Rocky Road (smakuje troche jak ajerkoniak czy wut))

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to kiszka ;) Rozejrzyj sie za Optimum Gold Whey Standard (polecam smaki Truskawka, Double Rich Chocholate, Extreme Milk Chocolate, nie polecam Rocky Road (smakuje troche jak ajerkoniak czy wut))

No teraz to musze te bialko wypic ;d nie bede wywalal xD zobaczmy jak pojdzie. Najwyzej nastepy zakup bedzie lepszy xD
Link to post
Share on other sites

@Matej: co ty za przeproszeniem pier******* o tym białku " Białko jesz codziennie. Uzupełniasz nim dietę (staraj się jeść go jak najwięcej np. 300g na dobę jeśli dasz radę). " zalecana dawka jest od 1,8g do 2,5g(przy treningu głównie masowym) * twoja masa czyli np. w moim przypadku przy proporcji 2,5g*70kg wychodzi 175g dziennie zapotrzebowania na białko czyli według twojego myślenia miałbym pić samo białko w dniu żeby to uzupełnić? Nie biorąc pod uwagę, że zawsze zjemy coś co w sobie zawiera białka... A jak weźmiesz te 300g na dobę to resztę po prostu resztę wysrasz.... A poza tym białka samego się nie bierze tylko przykładowo białko+bcaa. Dobrze napisałeś, że uzupełniamy nim dietę ale czy uzupełnianie diety znaczy to, że masz zjeść tyle białka ile się da i resztę wysrać? Raczej może powinieneś nawiązać do jakiegoś Gainer'a bo są tego różne rodzaje, które zawierają różną zawartość białka w porcji 10,20,30% i wtedy można pomyśleć o 300g dziennie, a nie tak jak np. moje białko w porcji 36g+300ml mleka zawiera 34g białka i jak wezmę go 300g to wyjdzie mi ponad o 100g więcej niż potrzebuje i co z tym organizm zrobi zwróci.. A poza tym na masę nie jest białko tylko dieta, biało to uzupełnienie jej ! Jeżeli się w czymś pomyliłem lub nie mam racji to proszę popraw mnie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...