Skocz do zawartości

Recommended Posts

no jak źle stawiasz stopy  przy bieganiu i/lub biegasz po twardym to może być od tego, ale mnie też ostatnio bolą stawy (nie jakoś przesadnie ale), zwłaszcza kolana, a nie zrobiłem nic, żeby je przeciążać czy uszkodzić, chłopaki z sekcji też narzekali także, może to mieć inne podłoże niż kontuzje sportowe, szczególnie, że ból jakiś taki inny... znowu nas czymś ... od farmaceutyki trują, żeby potem leki się sprzedały

 

// nie przeklinamy ;)worm

Link to post
Share on other sites

Panowie, jakie BCAA zarzucacie? Muszę sobie coś wnet kupić a wypadłem z obiegu. Pucha do rozrabiania z wodą, bez żadnych dodatków, smak obojętny byle nie śmierdziało kocim moczem i dało się wypić bez reakcji wymiotnej.

Moje bcaa śmierdzi kocim moczem ale jak szklanka wyschnie :D Przed ma całkiem dobry zapach i smak.

 

 

 

Co powiecie o glutaminie? Warto dodać do bcaa po treningu?

Link to post
Share on other sites

Cwiczysz raczej przedramie a nie nadgarstki :D wyrobisz sobie us uścisk. skoro jedziesz kilka serii po 100 to może kup inne? Tez mialem sciskacz ktorym jechalem po 100 powtorzen ale popsul sie. Kupilem inny i 10 nie moglem zrobic :P

Link to post
Share on other sites

Ćwiczenia bardzo fajne, kiedyś sam praktykowałem ale uginać ostatnimi czasy nie mogę, bo mi nadgarstki przeskakują. Boję się, że jak tam wrzucę jakiś nieodpowiedni ciężar i nie tak strzeli to będzie kłopot.

Do wspięć na palce ładuję ~120% ciężaru do przysiadu więc koniecznie ściągane ze stojaka (łydki można katować większym ciężarem niż czworogłowe). Do wykroków, jak dam mniejszy ciężar (analogicznie, adekwatny do osiągów pushpressa/clean&jerka) to mogę zarzucić ale nie ma w tym większego sensu, więc znów - ściągam ze stojaka. 
Akurat na każdej siłowni moje pierwsze pytanie to - czy są standy do przysiadów? Więc zawsze mam to do dyspozycji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...