Skocz do zawartości

Recommended Posts

igła pod paznokcie, oczywiście w imię prawa

oczywiście ;) dzisiaj pojęcie terrorysty jest bardzo elastyczne, zależy kto komu podpadnie.

trzeba dzisiaj trochę mięśnie porozgrzewać i rozciągnąć - zamiast biegania jutro piłeczka na hali.

Link to post
Share on other sites

Te wszystkie ABS-y i A6W można sobie o kant stołu potłuc

Jeśli ktoś ma b. niski BF to takie ćwiczenia wyrobią kratę. Najlepsze są ćwiczenia na siłowni z ciężarami (ale nie każdy może chodzić na siłkę więc zostaje mu tylko to).
Link to post
Share on other sites

Popracuj nad techniką i będzie bez bólu :)

To jutro :) najwyżej poświęcę jeden dzień na robienie nie wielu a bardzo dokładnych ćwiczeń albo rozciągnę je w czasie.

Te wszystkie ABS-y i A6W można sobie o kant stołu potłuc. ;)

Dla moich potrzeb wystarczające >> bieganie :D

 

A swoją drogą biegaj ktoś dla relaksu czy tylko wersja bo autobus/pociąg ucieka?

Link to post
Share on other sites

Burneika tylko gada cały czas, żeby wpier*** steki i brać jego odżywki. Jemu się wydaje, że każdy ma dużo kasy i czasu żeby chodzić na siłkę. Napisałem przecież, że ABS czy A6W jest dla osób bez dostępu do siłki więc nie wiem po co wklejasz ten filmik.

 

A najskuteczniejsze ćwiczenie, które można zrobić na siłce to allachy. Wiem bo katowałem brzuch całe wakacje podczas redukcji stosując prawie 10 ćwiczeń. Unoszenie nóg bądź podciąganie do klatki (oczywiście z ciężarem na nogach) jest nieco gorsze.

Link to post
Share on other sites

Co planujesz?

Gaspari SuperPump 250 + trochę białka na uczelnie. Solidna dieta jest cały czas gdy jestem poza mieszkaniem cały dzień to wygodniej jest wypić shaker niż rozkładać się na uczelni i szmać zimne dania. Przeważnie zabieram ze sobą serek wiejski/twaróg/naleśniki ale to za mało. Niestety nie mogę sobie pozwolić na więcej supli bo cienko z kasą a mam jeszcze dużo innych wydatków.

 

Teraz zjadłem pół kilograma słabego monohydratu i tyle samo BCAA. +2cm w łapie, +3kg na wadze i siła do przodu. Reszty nie mierzyłem ale wizualnie jest różnica w barkach, kapturach, klacie. Ogólnie jestem zadowolony. Miałem już nic nie kupować po zapaleniu płuc bo mnie wyczyściło totalnie ale ostatnio znów złapałem motywację :D

 

Ciężary nie są teraz drogie. Można sobie kupić parę hantli i już jest jakieś obciążenie.

Masz rację. O tym nie pomyślałem :)
Link to post
Share on other sites

Allahy są dobre, ale unoszenie nóg jest równie dobre. Nie robi się tego z obciążeniem, chyba że ktoś ma bardzo silny brzuch i bardzo chude nogi zarazem. Wystarczy wyprostować nogi i przytrzymywać u góry, nie trzeba przyczepiać sobie nic do kostek.

 

 

@Matej

 

Zapodaj sobie coś co nawadnia jeżeli chcesz utrzymać te 2cm w łapie.

 

 

 

P.S.

Na brzuch rzeczywiście najlepiej działa takie traktowanie jak każdej innej partii. Optymalnie jest najpierw robić masę, potem rzeźbę, ale tak jak piszecie do tego musi być siłownia. Jedno to mieć kratę, ale zupełni inna sprawa ją pokazywać. Do tego już jest dieta. Nawet najlepsze ćwiczenia bez redukcji/diety to jak koc na kaloryferze :) .

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

Zapodaj sobie coś co nawadnia jeżeli chcesz utrzymać te 2cm w łapie.

Wody chleję po 5 litrów dziennie i jem dużo białka więc powinno zostać.

Allahy są dobre, ale unoszenie nóg jest równie dobre. Nie robi się tego z obciążeniem

Ja mam mocny brzuch i unoszenie bez obciążenia mogę robić w nieskończoność. Muszę wziąć pomiędzy stopy z 5-6kg i jadę 15 powtórzeń :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...