Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Co tu taka cisza?

Ja od piątku wracam do "treningów", zamierzony cel został osiągnięty :D przez 1,5 miesiąca zrzuciłem około 8-9 kilo tłuszczu (nie jestem w stanie dokładnie tego określić - ważenie po powrocie do domu. No i rzeźba troszkę wyrobiona). Teraz tylko to wszystko utrzymać i się na nowo nie zapaść przez NADCHODZĄCY URLOP :D

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Gratki gratki :) Dieta byla? :)

A dzięki, dzięki :)

Diety nie było, wręcz przeciwnie - jadłem co chciałem :D Sezon w pracy się zaczął pełną parą czyli od 8 do 23-1 robota no i w niespełna 3 tygodnie 900 ton ryby wywieszone czyli po 450 ton na łeb i oto taki wynik :D

Link to post
Share on other sites

Nie jest tak łatwo jak sobie myślisz... siedząc w Polsce na du**e potrafię to odrobić z nawiązką w niespełna dwa tygodnie :( także teraz trzeba będzie pilnować michy - co mi za bardzo nie odpowiada :[

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dalej biegam, co drugi dzień. I jest bardzo OK, kondycja prawie 200% w górę, nie muszę się zatrzymywać przy tych około 4-4,5km ani razu, przebiegam w jakieś 20 minut i dobiegam spocony jak świnia :D

Dodam, że z kolegą zakupiliśmy na pół l-karnitynę. Stosuje praktycznie dopiero lekko ponad tydzień, więc efektów jako-tako nie ma.

Ważyłem się w sobotę - 3kg mniej niż ostatnio(70kg- 67.1kg). Następny raz ważę się znowu w sobotę.

I wczoraj znowu zacząłem A6W. Wakacje tuż tuż, a mięśni nie widać, więc trzeba się wziąć ;) Przy bieganiu, razem z ćwiczeniami na brzuch, do wakacji chciałbym mieć co najmniej płaski brzuch, aczkolwiek marzą mi się zarysy mięśni, a nawet nie tylko zarysy ;)

 

Co do ćwiczeń siłowych - Ćwiczę hantlami. Efekty są, i to spore. Biceps od ostatniego czasu zwiększył się, nie wiem o ile, nie mierzyłem, aczkolwiek zrobił się bardziej okrągły i zaczęły wychodzić żyły ;)

Robię też pompki. Plan to przy jednej serii robić 100. Robię 50, więc jest słabo. Ale pamiętam, że w listopadzie ciężko było zrobić 20, więc faktycznie źle nie jest.

Link to post
Share on other sites

o niezle :D

ja zaczałem cwiczyc rok temu :) po przerwie 2 letniej

zaczynam wygladac jak ruska granica z azją hehe :D

waga obecna 104 kg ( była 125 )

na klate laduje plasko i skos 100 :) barki sztangla jedynie 80 ale juz na maszynie wale 110 :)

preferuje tylko trening siłowy ale ostatnio rzezba wchodzi w gre bo sie zbliza lato :)

ogolnie duzo pływam polecam najlepsza rzecz w calym sporcie !!!!

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Pokaże mój plan ćwiczeń lecę na nim 3 dzień już z kolegą

 

Poniedziałek:

Plecy + Biceps

Wiosłowanie 4s

Unoszenie sztangielek w opadzie 3s

Przenoszenie sztangi 4s

Drążek 4s ile się da

Uginanie ramion ze sztanga 3s

Uginanie na skosie sztangielek 3s

Uginanie młotkowe sztangielek 2s

Uginanie ramion na kolanach 2s

 

Środa:

Klata + Barki + Triceps

Wyciskanie na prostej 4s

Wyciskanie skos 4s

Wyciskanie sprzed głowy 3s

Rozpiętki 3s

Podciąganie sztangi do brody 3s

Francuzki 3s

Uginanie ramion ze sztangą 3s

Prostowanie ramion ze sztangą 3s

 

Piątek:

Nogi + Przedramienia + Barki

Przysiad ze sztangą na barkach 3s

Przysiad „hack” 3s

Wspięcie na łydkach 3s

Odwrotne wspięcia 3s

Uginanie nadgarstkiem 2s

Wyciskanie sztangielek 3s

Unoszenie sztangielek w opadzie 3s

Wyciskanie żołnierskie 3s

 

To jest taki plan no ogólnie rozwojowy :)

 

Przy pomnę że już kiedys ćwiczyłem ale zrobił się lekki macius ;) ale tak w ogóle chcem zadbbać o siebie

Edytowane przez xnn123
Link to post
Share on other sites

A6W nie jest zbyt wiele warte, najlepsze są klasyczne ćwiczenia na brzuch. Wiem bo próbowałem to i to i już od 2 lat nie ćwiczę na brzuch a nadal kaloryfer się trzyma.

Jakie klasyczne ćwiczenia? Zwykłe brzuszki na ławce skośnej potrafiłem cisnąć trzema seriami po 10 minut, i nic nie czułem. Przy A6W muszę mocno oddychać, aby bólu nie czuć ;) Zobaczymy. Codziennie będę robił fotkę, tak jak zrobiłem dziś. Jeżeli po 14 dniach będzie jakiś efekt, to dokończę ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...