Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam głownie ze względu na walory rozrywkowe, ponadto można obczaić ciekawe pomysły na wegańskie posiłki, jeśli kogoś to interesuje.

 

Dokładnie ... później wystarczy tylko dorzucić do tego schabowego i można już normalnie wcinać :D

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Wiesz co, nie żebym zamierzał rezygnować z mięsa, jajek, nabiału itd., ale gość jest żywym przykładem na to (zresztą nie on jeden), że bez mięsa (i w ogóle produktów pochodzenia zwierzęcego) można mieć przyzwoicie zbilansowaną dietę i zbudować niezłą sylwetkę. Ja dania wegetariańskie traktuję jako urozmaicenie i coś, co pozwala nie wpierdzielać mięsa codziennie przy dostarczeniu, wbrew pozorom, niezłej ilości makroskładników. Ostatnio zrobiłem to: http://cornerwithrecipes.blogspot.com/2014/07/kaszotto-z-kaszy-gryczanej-z-warzywami.html- palce lizać. 

Link to post
Share on other sites

 

 

ale gość jest żywym przykładem na to (zresztą nie on jeden), że bez mięsa (i w ogóle produktów pochodzenia zwierzęcego) można mieć przyzwoicie zbilansowaną dietę i zbudować niezłą sylwetkę.

 

bla bla bla

egzogenne, koniec tematu wegaństwa i dowód na to, że są chorzy na mózg

czym innym jest nie jedzenie mięsa, jak ktoś nie chce (wegetarianie), czym innym odpał z całkowitym odejściem od wszelkich zwierzęcych (weganie)

ale żeby nie było popieram te ich praktyki i trzymam kciuki za wytrwałość, śmierć jaką sobie tym fundują jest wyjątkowo paskudna i należy się za taką dysmózgię

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zastój w temacie jak u mnie na siłowni. Pogoda ładna i od razu mniej osób chodzi. Ostatnio z kumplem byliśmy sami w 2. 

Ja z okazji urodzin drugiej córki przeszedłem na FBW, bo przewiduję, że będę nieco rzadziej śmigał na treningi. Na razie udaje mi się utrzymać częstotliwość na poziomie 3 x tydzień. A co u was towarze? Ćwiczycie czy walicie browary w plenerze?

Link to post
Share on other sites

Ja sobię robię odpoczynek od redukcji ... do 1 lipca jem sobie pod dostatkiem i ćwiczę push, pull, legs i jak nabiorę trochę siły i motywacji to od 1 lipca robię ostrą docinkę. Póki co forma taka sobie ... organizm się odbił trochę po redukcji ale poniważ nie jem jakoś bardzo czysto to niestety wody trochę siedzi w ciele :/

 

<a href=https://zapodaj.net/b500ae3bc641c.jpg.html>20160513_180035.jpg</a>

Link to post
Share on other sites

Ja 3 tygodnie w ciepłym kraju, a potem tydzien przeziebienia. Niby waga zwiekszyła sie tylko o 1kg, ale wiadomo, mieśnie zmalały a tłuszcz na brzuchu wiekszy niż był.

Ale już biore sie ostro do pracy nad sobą. Przeszkadza mi ten tłuszcz, źle się z nim czuje.. W sierpniu chyba znowu lece wiec motywacja jest.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

U mnie ostatni tydzień "off-seasonu". Psychika odpoczęła, pojadłem sobie trochę więcej, waga z ok. 92 na 94,9 dzisiaj mierzone skoczyła, jestem gotowy mentalnie na redukcję :) z 95 kg minimalnie poniżej 90 pasowałoby zejść. Najbliższe 12 tygodni to zweryfikuje :) @mabrothrax tnij na wakacje jeszcze zdążysz :) ja się łudzę że się uda (Euro, grille i inne wakacyjne przeszkody).

 

https://zapodaj.net/48bd341b2170d.jpg.html

Link to post
Share on other sites

Propsy za filmik leto. Nie potrafię się wypowiedzieć o wynikach ani technice, ale rwanie wygląda na sztukę trudną technicznie. Nigdy nie próbowałem. W sumie nigdy na siłowniach, na które chodziłem nikt tego nie próbował. Być może dlatego, że na typowej siłce nie ma podestu do rwania czy podrzutu, na który można rzucić sztangę bez obawy, że się rozwali podłogę. Na jednej siłce to się nawet właścicielka trzęsła jak ktoś hantlem cięższym rzucił o podłogę, bo się pani z mięsnego znajdującego się bezpośrednio pod siłownią skarżyła, że jej tynki lecą  :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Macie może jakieś sprawdzone diety na redukcję, którymi możecie się podzielić?

Ja na dysku znalazłem coś takiego, nie wiem czy warto stosować to jako bazę (OFC nie dzień w dzień to samo, tylko na zamiennikach). 

1- 40g odżywki białkowej + 50g płatków owsianych 
2 -180g piersi z kurczaka + 50g ryżu brązowego +  oliwa (5ml) + warzywa
3 -180g piersi z kurczaka + 50g ryżu brązowego +  oliwa (5ml) + warzywa
4 -180g piersi z kurczaka + 50g ryżu brązowego +  oliwa (5ml) + warzywa
5- 180g piersi z kurczaka   + warzywa 
 
Jak zamieniać wgl kurczak z jajkami? Żółtko wyrzucać czy można zostawić? 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...