Skocz do zawartości

Recommended Posts

okar

Sporo? Dla mnie nie jest to wygórowana cena, bo korzystałem z usług dietetyka 1,5 roku temu i ta impreza mnie kosztowała sporo więcej, a na diecie się męczyłem. Teraz mam fajne jedzenia, chodzę na siłownię i widzę efekt, a jeszcze nie ma 2 tygodni

Link to post
Share on other sites

A używał ktoś białka z SFD albo KFD - nie wiem dokładnie... 39 zł za 700g.

Rozne smaki I opinie raczej pozytywne - Mariusz Mróz mi je polecił jako dobre i ekonomiczne, ale wolę dopytac.

Używać go będę jako posiłek, bo mogę sobie mięsa albo twaróg zamienić na 40g białka - co wychodzi nawet taniej od stosowania kurczaka 3 razy dziennie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ostrovit eu wychodzi taniej. Jak kiedys porownywalem to oba mialy 78g bialka, w 100g produktu. teraz producenci kfd i sfd sie troche wycfanili, bo widze ze podaja tylko ile bialka jest w jednej porcji. Przynajmniej na tych paru stronach ktore widzialem na allegro..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co myslicie o tym białku ? NA ogół jestem osobą stroniącą od supli. Szkoda mi kasy no ale białko to żaden "SUPEL" :rudolph:

http://allegro.pl/medal-jakosc-roku-2012-wpc-80-lowickie-zip-i4277227873.html

 

Wychodzi bardzo niska cena za porcję (40g). Wprowadziłbym do diety jako iż jestem sporo w biegu a żarcie sera i popijanie wodą trochę mi sie znudziło.

 

Ktoś mi kiedyś powiedział, że za kreatyne nie ma co przepłacać bo wszystkie dadzą podobny efekt. Będzie takie coś ?

http://allegro.pl/sfd-pure-creatine-500g-monohydrat-kreatyna-gratisy-i4245120675.html

Link to post
Share on other sites
Co myslicie o tym białku ?

 

o białka naturalne wróciły, kiedyś-kiedyś takie piłem, potem wywiało, fajna sprawa, bo nie mają dodatków smakowych i innych gówien

 

 

 

Ktoś mi kiedyś powiedział, że za kreatyne nie ma co przepłacać bo wszystkie dadzą podobny efekt. Będzie takie coś ?

 

 

tak i nie

tak, kreatyna to kreatyna

nie, monowodzian to nie cytrynian, a chcesz ten drugi

Link to post
Share on other sites

Pytam sie o jakość tego białka głównie i o jakość tej krety. Słyszałem gdzieś w eterze, że białko SFD czy jakaś inna taniocha miałą napchana białka sojowego do imentu. Nie chciałbym kupić proszku z nadrukowaną fałszywą karteczką i nieświadomie to łykać.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

szansa, że na suplach kantują jest IMO taka sama w przypadku tańszych, jak i droższych, w końcu na tym polega ten business

jak chcesz wiedzieć na pewno daj do przebadania

No nie do końca. Lepsza firma bardziej dba o renoma. Kiedyś ktoś opublikował jakieś badania i tylko sfd czy ine kfd były "cheatowane"

No nic kupie na próbe.

Link to post
Share on other sites

 

 

No nie do końca. Lepsza firma bardziej dba o renoma.
 

 

duża firma zapycha kasą jak coś wyjdzie nie teges i tyle, bo ich stać, bo na podobnych kantach już i tak są do przodu

 

 

 

Kiedyś ktoś opublikował jakieś badania i tylko sfd czy ine kfd były "cheatowane"

 

tak się trafiło, jakby wzięli inną serię padłoby na załóżmy active lab i scitec

druga sprawa to podróbki, które krążą po rynku i tak na prawdę nie wiemy czy to kant czy akurat są niewinni i padli ofiarą, co się działo jak Burneika wprowadził swoje suple

Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem że mam wagę, która pokazuje poziom tłuszczu w organizmie : O

Po wprowadzeniu danych mam 28%. Od wczoraj zacząłem znów zarzynanie się przy insanity. Do tego dieta bazująca na ryżu i kurczaku ( na śniadanie czasem jajecznica ) i mam nadzieję że szybko się tego pozbędę. Rozłożyłem sobie wszystko na 5 posiłków i będę monitorował czy za tydzień coś ubędzie. Jak nie to przytnę kalorie i może coś się ruszy.

Link to post
Share on other sites

Ten mesomorph to 50% tego co potrafiła zrobić stara wersja. Szkoda że "oficjalnie" zmniejszono tylko ilość porcji w opakowaniu i wywalono ze składu geranium...

Mimo to nadal jest mocny nawet na tyle że już zakazany..., jeszcze polecali mi Jack3d :D

A Ty jakie przed treningówki polecasz Damianox89??

Link to post
Share on other sites

Ja od siebie mogę polecić: DS Craze tylko nie wiem czy można jeszcze to kupić. A tak to standardowo Dorian Yates Nox Pump Free, Assault Muscle Pharm. Dobry jest jeszcze Noxi Pro czy Peak Plutonium. Swojego czasu był Hemorush 50 porcji za 109zł, całkiem fajne działanie zwłaszcza jak się wzięło podwójna porcję :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...