Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Jeżeli nie będziesz używał go w pobliżu innych jednostek to się nada
 

 

nie bd innych jednostek mieszkam w takiej dzielnicy mojego miasta gdzie jak idę biegać to patrzą na mnie jak na kosmitę , a jak z dokładnością tych urządzeń ? Do interwałów jednak przyda mi się coś dokładnego.

Link to post
Share on other sites

 

 

a jak z dokładnością tych urządzeń ?

Sigma mówi o precyzji EKG - ciężko mi to zweryfikować :)

Ja na swój 22.13 nie narzekam dopóki nie jadę w większej grupce osób (przy 3-4 innych urządzeniach jest jeszcze ok), której używają swoich pulsometrów lub bezprzewodowych liczników. Można by pomyśleć o opasce na BT ale to już wydatek około 300zł.

Link to post
Share on other sites

Sam bym chętnie cos takieg kupil podczas szalenczych treningów z insanity. Polecicie cos z ebaja?

 

I jeszcze bym prosił o polecenie jakiejś glutaminy oraz recovery drink po treningu. Jaki zestaw reanimacyjny polecacie?

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

45min na crosstrainer

 

4x15 biceps z hantlami

4x15 barki hantlami na ławce

4x15 wyciąg plecy

4x15 wyciąg triceps

4x15 wykroki z hantlami

4x15  klata na maszynie

 

 

 

Brzuszki na piłce, skłony boczne z hantlem, unoszenie nóg.

 

Rano będzie bieżnia, crosstrainer i brzuch a wieczorem ten sam zestaw co dziś. Tak będzie przez tydzień, później wprowadzę normalny trening. Siłownia jest genialna, skanery linii papilarnych, bieżnie z TV i USB do filmów, maja tez wyjścia na ipody, czysto i wszyscy bardzo mili.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dodo. Dorzucić sobie jeszcze to ćwiczenie na koniec treningu

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcmhsNcKjQl7qkysxgXaTvmSS54h0xICAf-sy2sPxuM_mOogQt8Q

 

Podstawowe ćwiczenie. Jak masz na silowni pół piłki jak na zdj to polecam. Podnosisz jedna noge na 10 sek i zmiana. Jest rzeznia :D

Link to post
Share on other sites
Dorzucić sobie jeszcze to

 

Dziękuję za troskę, na razie przyzwyczajam mięśnie do wysiłku, później będę rzez  

 

 

 

 

ABS ćwiczę bez przerw, co serie zmieniam jedynie ćwiczenie (wyciąg, podciąganie, skłony, podparcie/podparcie bokiem i wymachy bioder, jest tego od groma ) aby zaskoczyć trochę mięśnie, seria się kończy jak nie jestem w stanie wykonać kolejnego powtórzenia w danym ćwiczeniu i zmiana.

 

 

Poprzednim razem trwało to 7tygodni (jeszcze 5 i byłoby super, no ale...)

 

 

 

14147181237_6a0784f8d6.jpg

 

 

14330345541_d85b1e8f1b_m.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Panowie widzę tu bardzo fajny temacik :D

Mam pytanie że nie mam bardzo czasu chodzić na siłownie a chciałbym jakąś ławeczkę w domu bo tu zawsze się znajdzie chwilę czasu;)

Tylko budżeto to okolice 200zł i wiem że w tej cenie to bd szrot ale cóż więcej nie chce przeznaczać bo pewnie za jakiś czas bd miał więcej czasu to bd chodził na bardziej profesjonalną siłownie.

Fajnie jakby ławka była regulowana, regulowana wysokość stojaków, i gdyby miała modlitewnik:)

I też to do ćwiczeń nóg chociaż to nie tak ważne (porażony lewy nerw strzałkowy i kończę rehabilitację właśnie)

Rozpiętki nie potrzebne bo i tak bd robił tradycyjnie (małymi hantelkami).

coś takiego by się na dało ?

Z góry dzięki za pomoc :)

I jakie ćwiczenia jeszcze wykonywać oprócz brzucha ;) W tyg śmigam rowerem ok 60 km tygodniowo ale dorzucę coś i biegam :)

dawniej ćwiczyłem a6w ale mam dyskopatie i nie chcę go bardziej nadwyrężać :)

http://allegro.pl/lawka-pod-sztange-modlitewnik-skladana-promocja-i4268642602.html

Edytowane przez kozak245
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zrobiłem sobie sok z buraków, ogórka, cytryny dodałem brokuły i różnego rodzaju zielsko. Jeden łyk i do zlewu. Tego się pić nie da :D  Niby powinno się pić rano na pusty żołądek w celu lepszego przyrostu masy mięśniowej. No niestety zapach tego wynalazku odpycha a smak powala :D

Edytowane przez okar19
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...