Skocz do zawartości

Recommended Posts

86.6kg, a jutro mijają 3 tygodnie od ćwiczeń. Chyba jeszcze mniej zaczne jeść i pić. Chociaż i tak mało jem bo 2 kromki ciemnego pieczywa na śniadanie i kolacje oraz na obiad 5 kawałków ziemniaków z sałatką.

Zaczynałem z 88.1kg. Więc 1.5kg w 3 tygodnie to lipa jakaś.

Link to post
Share on other sites

86.6kg, a jutro mijają 3 tygodnie od ćwiczeń. Chyba jeszcze mniej zaczne jeść i pić. Chociaż i tak mało jem bo 2 kromki ciemnego pieczywa na śniadanie i kolacje oraz na obiad 5 kawałków ziemniaków z sałatką. Zaczynałem z 88.1kg. Więc 1.5kg w 3 tygodnie to lipa jakaś.

A ile chciałbyś stracić w 3 tyg?? Spalanie smalcu to żmudny proces i 0.5kg na tydzień jest dobrym wynikiem. Z tego co mówił Michał Karmowski 0.5kg smalcu na tydzień to max ile można spalić przy dobrej diecie i treningu cardio.

Link to post
Share on other sites

Dobra dieta i trening - 200g dziennie

Jw.+ dobry towar do 400g dziennie

 

Do tego Spironol lub Novadex przed zawodami na odwodnienie. Ot i cała tajemnica pociętych kolesi. Nie piszę tego na bazie wikipedii czy yt.

Tylko na przykładach swoim i kolegów.

 

Znam przypadki zrzucenia 15kg w 4tygodnie.

Niestety nie jest to zdrowe.

 

Kapsel nie jest utuczony. Organizm broni się przed spadkami. Jedząc kartfole i salatę tylko mu w tym pomagasz. Zamiast tego kup sobie pierś z kuraka. Ugotuj na bulionie warzywnym z kostki.

I zjedz z sałatą, pomidorem czy kuskus.

Napisz co jesz to pozamieniamy aby było dobrze. Przemęczysz się 4 tyg, zejdzie 5kg.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Staraj się ograniczać węglowodany i jeść większą ilość białek (ryba, indyk, kurczak, wołowina, jaja) , orzechy, serki ziarniste, awokado, brokuły, owoce leśne itp. Pij dużo wody i jedz co 4h male posiłki.

 

Przerabiałem to, jedzenie to kluczowy element. Ja pozbyłem się w 3 miesiące ok 30kg tłuszczu.

Link to post
Share on other sites

Dziś nogi skatowane jak nigdy

5 serii przysiadów ze sztangą trzymaną z tyłu -  po 16 powtórzeń na serie

5 serii  wykroków ( 40 wykroków na serie )

5 serii martwego ciągu ze sztangielkami po 20 powtórzeń

 

 

Nie mogłem się podnieść z podłogi po wykrokach.

Muszę koniecznie dokupić żelastwa bo 1 i 3 ćwiczenie wydaje się nie być wystarczająco zabójcze dla nóg z ciężarem którym dysponuje. Może zwiększyć liczbę powtórzeń?

Link to post
Share on other sites

Zrób sobie przysiady ATG z podwójnym dnem - opuszczasz du**ę do ziemi, podnosisz się do połowy, znów du*a do ziemi i wyprost.
Jak chcesz sobie utrudniać żywota, to możesz się chwilę zatrzymać w tej pozycji "do połowy" (jak krzesełko), albo dodać kolejny przystanek podczas podnoszenia się w górę (albo dwa). (ale to może nie być obojętne dla kolan, więc uwaga)  

Oczywiście, przy takich ceregielach ciężar musi być nieco niższy bo padniesz trupem.

Ja robiłem takie siady 10 serii po 10 powt, po ćwiczeniach na hamstringi (ciężkie uginanie nóg, ale np. martwy na prostych nogach zrobi to podobnie) i łydy (wspięcia na palce) - nogi jak z galarety.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

karkówkę z frytkami rodzice robią

 

Pamiętam ze wspominałeś o tych obiadach, zamiast kupić na 3 osoby (nie pamiętam czy masz rodzeństwo), niech Cie pominą i kupią pierś z kurczaka. Przygotowanie jej trwa parę minut (patelnia czy girl). Wystarczy ze porozmawiasz z Mama/Tata ze musisz uważać na to co jesz bo dbasz o swoje zdrowie, ciało. To nie jest chyba wielki problem aby Ojciec nie kroił jaja i nie układał go na chlebie dla Ciebie ? On ma mniej roboty a przede wszystkim Ty skorzystasz.

 

 

PS A tak w ogóle, jakim cudem Tato robi Ci śniadania ?

Link to post
Share on other sites

Wiadomość od Kapsla, znowu narozrabiał i ma zawieszone konto :P

 

 

"Tato zrobił nie tylko mi śniadanie ale i siostrze młodszej oraz mamie. Więc nie wiem czemu macie pretensje o to, że zrobił śniadanie dla całej rodziny. Co do obiadów to rozmawiałem z nimi. Powiedzieli, że albo jem to co oni na obiad albo samemu kupuje wszystko i płace rachunek za prąd."

Link to post
Share on other sites

Czyli jak Kapsel zrobi sobie śniadanie "na własną rękę" rano, jak praktycznie każdy człowiek który ma więcej niż kilka lat to musi sam kupować składniki (gdyby to były jakieś "ekskluzywne warzywa i owoce" to nawet bym to zrozumiał) i płacić za prąd?  :co: 

 

Co to za filozofia powiedzieć rodzicom, żeby kupili np jedno skrzydełko mniej, a zamiast to kawałek piersi kurczaka? 

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Co to za filozofia powiedzieć rodzicom, żeby kupili np jedno skrzydełko mniej, a zamiast to kawałek piersi kurczaka? 

 

http://www.quickmeme.com/img/46/46d2efc05199c2d65ea89ca6ae3e40948398c9b1205aa69102f4a04b707faa2b.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem karkowka i frytki to nie jest zly posilek. Trzeba to odsanczyc z tluszczu na papierowym reczniku i tez frytkami sie nie opchac za bardzo..

Nie wiem ile kapsel ma lat, podejrzewam ze okolo 8, ale gdyby mial cos pod 16 to akurat wakacje sie zblizaja i mozna szukac roboty zeby sobie te jajka i kurczaki kupowac..

Link to post
Share on other sites

Raczej nikomu nie chce sie specjalnie dla niego gotowac albo uwzgledniac jego specjalnych potrzeb przy robieniu zakupow. Jezeli ten wiek co ma w profilu, 20 lat, jest prawdziwy, to ja sie nie dziwie :D

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...