Skocz do zawartości

Recommended Posts

Można powiedzieć że początek jest najtrudniejszy :) 

ja biegać zaczynałem od 3x5 min w między czasie 1 minuta marszu do tego siłownia , co tydzień zwiększałem sobie czas o dodatkowe 5minut aż do 3x20 min potem na oko miesiąc przeszedłem na interwały do tego cały czas siłownia , teraz biegam na raz od 12 do 24 km czas to oko 58 minut do 2 godzin 10 minut , ale wymaga to masy przygotowań. Dzisiaj trenuję od od 2 do 3 razy dziennie ponieważ przygotowuję się do mistrzostw Polski na które prawdopodobnie pojadę już w Czerwcu muszę jeszcze wiele popracować nad masą :D 

 

Jak chcesz zacząć trenować to na początek :

-3x5 min lub 3x10min zależy jak się bd czuć , w międzyczasie po każdej 5/10 2 minuty marszu 

-siłownia 

-odpowiednia micha 

-rezygnacja z części przyjemności typu słodycze , fast food 

-odnowa biologiczna co 2 tygodnie (wyjście na saunę,basen itp.) 

-jak zaczniesz zwiększać poziom można dorzucić jakieś suple :) 

Link to post
Share on other sites

@up - ;) dokładnie, kup pierś z kurczaka, na patelni szybko się usmaży, parę minut i gotowe, zwłaszcza jak pokroisz na kawałki. Lepiej wchodzi wtedy. Trochę przypraw i jest.

Ja się od niedawna przekonałem do makaronu razowego (ciemny), kiedyś nie mogłem tego przełknąć :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Btw jak tam u was z wagą i siłą?

JA waże 89 kg przy 189 cm no ale jest trochę tłuszczyku do spalenia. Wejde na 10tki czy tam nawet piątki i lekko podetne carbo.

siłowo ostatnio machałem 15x 125 MC, pewnie zakończe 15stki na 135kg

klatka płaska 15x 90 ( zobaczymy czy do 95 dociągnę ale czuje ,że już mało zapasu zostało)

Przysiad atg 15x90 i zobaczymy czy do 95 dociągnę , dziwne te nogi mam, powinny być pomiędzy MC a klatką w ciężarze a są na poziomie klatki :S

żółnierskie 15x 55 kg i już jestem na krawędzi dodawania ciężaru.


@ dzięki za przepisy. 1wszy brzmi dosć dziwnie, raczej nie będę ryzykował popołudniem na kibelku.

Ten z kurczakiem brzmi jakby strasznie dużo czasu wymagał a to odpada. Dla mnie 20 min stania nad garami to już długo.

Link to post
Share on other sites

Ja na razie powiem tyle, ze bylo 100 kg przy 180 cm. Tluszczu weszlo, jak na razie odpuscilem treningi silowe i robie same aeroby. Czasem tam zrobie FBW i potem rowerek. Jak na razie w 45 dni spadlo 5 kg. Jestem na dobrej drodze, zrzuce do 86 kg i wracam do masy, ale na spokojnie zeby tluszcz nie wpadal.

Silowo ostatnio jak cwiczylem to klatka 80 kg na lawce, nogi full naklad (w okolicach 150 kg), biceps to z 15 kg na lape.

Link to post
Share on other sites

 

 

@ dzięki za przepisy. 1wszy brzmi dosć dziwnie, raczej nie będę ryzykował popołudniem na kibelku. Ten z kurczakiem brzmi jakby strasznie dużo czasu wymagał a to odpada. Dla mnie 20 min stania nad garami to już długo.
To taka salatka warzywna, calkiem dobra zreszta. Jak nie dodasz zepsutego jogurtu to nie ma powodow do biegania na kibel.

No ale jak 20 minut dla Ciebie to za dlugo to jak Ty jesz ryz z kurczakiem? Ryz sie musi 12 minut do 15 gotowac... Zreszta albo dobra dieta i efekty albo fast foody i kiepska forma. Skoro na monotonnym zarciu nie dajesz rady wyrobic to musisz to jakos urozmaicac. Ja moze nie mam takich problemow, bo przez miesiac jadlem czasem 2 razy dziennie ryz z kurczakiem i brokulami i mi sie to nie nudzilo...

 

Co do pytania to nie robie cwiczen do zalamania wiec nie wiem jakie mam rekordy, a trenowalem w lekko innym systemie. Zreszta waga wadze nie rowna. Tzn rowna, ale mozna ta sama wage dygnac bardzo technicznie i powoli, a mozna szybko i byle jak wiec nie jest to takie latwe w porownaniu.

W kazdym badz razie waze ok 79 przy 178cm, zszedlem na jakies 8 - 9 % bf, 6pak jest gites, definicja niezla i w sumie to juz jestem w formie plazowej ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

W kazdym badz razie waze ok 79 przy 178cm, zszedlem na jakies 8 - 9 % bf, 6pak jest gites, definicja niezla i w sumie to juz jestem w formie plazowej

 

pozazdrościć, ja na razie męczę się z barkiem, stan zapalny schodzi powoli, nerw uwalony, ale od dziś rano mogę nim w końcu ruszać w pełnym zakresie, boli, ale mogę, jeszcze kilka zabiegów i wróci do normy potem z kilka dni gojenia i dochodzenia do siebie - strasznie to to osłabia - i będę mógł zacząć coś działać

Link to post
Share on other sites

Ja na razie powiem tyle, ze bylo 100 kg przy 180 cm. Tluszczu weszlo, jak na razie odpuscilem treningi silowe i robie same aeroby. Czasem tam zrobie FBW i potem rowerek. Jak na razie w 45 dni spadlo 5 kg. Jestem na dobrej drodze, zrzuce do 86 kg i wracam do masy, ale na spokojnie zeby tluszcz nie wpadal.

Silowo ostatnio jak cwiczylem to klatka 80 kg na lawce, nogi full naklad (w okolicach 150 kg), biceps to z 15 kg na lape.

JAk dla mnie totalnei bez sensu. zrzucasz sadło razem z mięsem. JAk nie masz treningu siłowego to organizm nie potrzebuje mięsni i spala je tak sam jako smalec....

Link to post
Share on other sites

najprostsza sałatka z tuńczykiem jaką znam to:

 

pół pętka rzodkiewek w kostkę

pół puszeczki kukurydzy (może być z fasolką lub groszkiem)

puszka tuńczyka w wodzie

ogóreczek małosolny w kostke - jak nie ma to trudno.

kapkę oliwy

Link to post
Share on other sites

JAk dla mnie totalnei bez sensu. zrzucasz sadło razem z mięsem. JAk nie masz treningu siłowego to organizm nie potrzebuje mięsni i spala je tak sam jako smalec....

Byl czas, ze nie cwiczylem 4 miesiace, spadkow mialem prawie zero. Znam organizm :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie co do ćwiczeń na klatkę. Możemy wpłynąć na to jak ona będzie wyglądała czy niezależnie od tego jakie ćwiczenia będę robił klatka będzie jaka będzie bo np zapisane jest to w genach?

 

Chciałbym aby była taka zaokrąglona.

http://2.bp.blogspot.com/-ZyTgSMqZZt4/UcMKib3E_bI/AAAAAAAAOgw/QVuQqTGzrmo/s400/422d7a8e0edcc392b67c14058bfb11cf.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...