Skocz do zawartości

Recommended Posts

Albo rób z kolegą. Są trzy etapy takiego ćwiczenia:

 

 

1. Kolega podtrzymuje Ci nogi podczas podciągania, opuszczasz się sam powoli.

 

2. Ty się podciągasz kolega robi zdjęcia

 

3. Kolega siedzi Ci na plecach, podciągasz się z nim;)

 

 

PS osobiście nienawidzę podciągania, z racji wagi :/ "oszukuję" to na maszynach i przechodzę do wiosłowania i ciągów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra mam pytanie po kolejnym progresie postanowiłem na oko 2 tygodnie przystopować z dietą zrzucaniem i jeść normalne posiłki ale tak żeby nie przybrać :) teraz wracam i mam sobie zamiar ułożyć nową dietę aktualnie ważę 65kg przy 170cm wzrostu cel to 59kg-60 kg 

 

trenuję sobie tak : 

poniedziałek - 20:15 - 21-30 Muay Thai 

wtorek - 17:00 - 18:15 Muay Thai 

środa - 17:30 - 19:00 Muay Thai 

czwartek -dzień bez treningu 

piątek - 17:00 - 18:15 Muay Thai 

sobota -dzień bez treningu 

niedziela - 12 km biegu podzielone na odcinki po 20 min 4km 

 

ze szkoły bezpośrednio na trening idę we wtorek , środę i piątek więc w domu jestem po 20 :/

i nwm jaki rodzaj aktywności fizycznej mam wybrać do obliczenia tego co powinienem jadać i ile 

dane biorę z tej strony :http://ar.pl/kalkulatory/kalkulator-bmr/ 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

czyli ograniczając się do krótkiej definicji encyklopedycznej nazywasz autora debilem, nie racząc nawet obejrzeć materiału do końca (nie mówiąc już o reszcie dorobku naukowego) bo szkoda na to dodatkowych 15min życia, w takim wypadku mnie szkoda czasu na dalszą dyskusję

 

PS nie rozumiesz tego zjawiska i im szybciej sto sobie uświadomisz tym lepiej

 

Podałem krótką definicję, bo wyraźnie nie rozumiecie czym to jest, a prościej się już nie da. Jak ktoś nadal uważa, że "a, to pedalstwo!" albo "a, to mogę sobie płeć wybrać", to jest skończonym kretynem. Tak samo jak osoba, która twierdzi, że gender nie istnieje albo że obala gender. Jak można to obalić, skoro w kulturze istnieją wzorce dla danych płci, a gender zajmuje się właśnie badaniem tych wzorców? 

 

 

Panowie, to jak rozmowa ateisty z chrześcijaninem. Nie dogadacie się  :)

 

 

Lepiej poradźcie jakie ćwiczenia na plecy powinienem wykonywać.  Od jakiegoś czasu robie podciąganie na drążku ale z gumą na nogach bo tak to 2-3 podciągnięcia i kaplica. Z gumą jestem w stanie zrobić do 10. Kontynuować dalej ten sposób? Bo wydaje mi się że nie ma żadnych efektów... a może na efekty trzeba poczekać jakiś czas?

http://i.imgur.com/dKpN6G1.jpg

 

 

Zrób sobie 5x3 powtórzenia z 3 minutami przerwy. Rób tak ze 2-3 razy w tygodniu to zaliczysz niezły progres.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak można to obalić, skoro w kulturze istnieją wzorce dla danych płci, a gender zajmuje się właśnie badaniem tych wzorców? 

 

parafraza (bo cytatu nie chce mi się szukać) dyrektora (nieistniejącej już zresztą) katedry studiów gender "płeć oraz orientacja zależą od własnego wyboru, a nie od uwarunkowań biologicznych/społecznych, ja na przykład jestem mężczyzną gejem, ale jakbym chciał zostałbym kobietą hetero", myślę że wystarczy za EOT

Link to post
Share on other sites

To czym określasz Gender obejmuje zakresy Socjologii i Psychologii.
Mnie to tam nie przeszkadza, chcesz to się tym zachwycaj i się tym ucz. Ale nie narzucaj innym takich wzorców (patrz, "Równościowe przedszkole")

@okar19
Pytaj trenera na siłowni, albo jakiegoś gościa który widać, że ogarnia. Dużo się od nich dowiedziałem.

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Możecie ocenić czy się nie zajadę przy takiej diecie i planie treningowym ? 

 

Poniedziałek :  14:00-15:30 siłownia 20:15-21:30 Muay Thai 

Wtorek  : 16:45 - 17:45 Bieganie 18:15-19:45 Muay Thai 

Środa  :15:00 - 16:30 siłownia 17:30-19:00 Muay Thai 

Czwartek : WOLNE ! 

Piątek  : 16:45 - 17:45 Bieganie 18:15-19:45 Muay Thai  

Sobota : Siłownia/Biegania w zależności od środków i czasu :)

Niedziela : Regeneracja , lekki bieg itp. 

 

Dieta : 

http://imageshack.com/a/img823/2547/63hy.png

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dentor widziałem gdzieś na forum, nie duży jest i redukcje chyba robił. Niech sprawdzi jak się czuje. Niema diety idealnej. Ja żywienie na sobie 2 lata sprawdzałem, aż doszedłem co mnie tuczy a co redukuje i ile do tego ruchu etc. Teraz nawet na kalorie itp nie patrze bo wiem co ile ma B/T/W i wyczuwam ile zjeść ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...