Skocz do zawartości

Recommended Posts

Macie jakieś dobre bity na trening? Znalazłem takie coś i daje mi niezłego kopa 8-)

http://youtu.be/Boe4TrKXi6I?t=53s

 

ps wiecie co to za buty w 4'37?

Poszukaj OST-ów z Dragon Balla, Bleacha, Fairy Tail. :P Do tego muzyka z Rocky'ego i innych filmów.

 

To rozciąganie na początku... :o

Edytowane przez Saiya-jin
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trzeba pamietac zeby brzuch cwiczyc tak jak inne miesnie z obciazeniem. 8-12 powtorzen w serii mniej wiecej. Przynajmniej tak ludzie mowia i ja tez jestem tego zdania.


Saiya Jin czy to ty w avatarze? Czy taka forma jest mozliwa bez soku? Zakladajac ze jest sie normalnym czlowiekiem ktory musi pracowac 10h dziennie i ma ograniczony budzet na jedzenie..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

na taką formę składają się dwie rzeczy - masa mięśniowa - to się robi kilka lat, normalnie ok 4-5 nie będąc tzw zawodowcem, potem czeka cię trudniejsze zadanie mianowicie redukcja, tylko nie taka, co to się na wiosnę zmienia oponę zimową na letnią, tylko depresjogenne, ryjące beret i w wooj niezdrowe schodzenie <10% masy tłuszczowej, w przypadku tego awatara praktycznie do zera, wiąże się to z bardzo ścisłą dietą, odwodnieniem, regulacją gospodarką mineralną itp generalnie zabawa dla startujących zawodników, nie dla ludzi, "soczki" nie mają z tym wiele wspólnego, choć z nimi jest łatwiej na obu etapach

 

tak dla przykładu forma zawodnika na 3 tygodnie przed startem w Mr Olympia 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Gwink7_PMX0

Link to post
Share on other sites

Trzeba pamietac zeby brzuch cwiczyc tak jak inne miesnie z obciazeniem. 8-12 powtorzen w serii mniej wiecej. Przynajmniej tak ludzie mowia i ja tez jestem tego zdania.

 

Saiya Jin czy to ty w avatarze? Czy taka forma jest mozliwa bez soku? Zakladajac ze jest sie normalnym czlowiekiem ktory musi pracowac 10h dziennie i ma ograniczony budzet na jedzenie..

W avku mam gościa, który nazywa się Ryan Terry. Idealna sylwetka wg mnie. Moim zdaniem niemożliwe do osiągnięcia bez soku. Zwłaszcza, że on to zrobił w jakieś 3-4 lata i wygrał ostatnio z Robem Riches (który wpadł na testach antydopingowych jakiś czas temu). :) Myślę, że większość "naturali" z youtube'a, większość modeli fitness (a w zasadzie chyba wszyscy) to koksy.

 

Tutaj masz jego fanpage albo profil na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Ryan-Terry-Mister-International/112209628866656?ref=ts&fref=ts

 

Wydaje się, że to bardzo fajny gość:

 

Na zdjęciach jest sporo photoshopa.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

W kolarstwie i innych sportach sa koksy, a ma nie byc na silowni? Wolne zarty. Dlatego lepiej nie cwiczyc z aspiracjami, ze sie bedzie tak wygladac lub chocby podobnie. Poza tym nawet zawodowcy tak nie wygladaja jak na zawodach. Ich normalny wyglad to nie startowy, a pomiedzy startami jak nie sa zredukowani do 2% i nie sa masakrycznie odwodnieni oraz wysmarowani pasta do butow.

Link to post
Share on other sites

Mozliwe. Wiekszosc kulturystow i modeli fitness wyglada caly rok mniej wiecej tak samo. Inaczej zaczynaja wygladac dopiero przed zawodami.

 

Rly? A to?

A bez laweczki z obciazeniem brzuszkow juz nie mozna robic?

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Chciałbym zobaczyć jak nogi pomogą Ci w zgięciu tułowia i zrobieniu brzuszka :D

Zginacze bioder pomagają. Zwłaszcza, jeśli wykonuje się to ćwiczenie niepoprawnie. Podobnie zresztą jest przy wznosie nóg w zwisie. Żeby ćwiczenie brzucha miało sens, to trzeba zrobić koci grzbiet. Przy ćwiczeniach leżących, dociskać odcinek lędźwiowy do ławki/podłogi.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...