Skocz do zawartości

Slot M.2 pod chłodzeniem od karty graficznej


Recommended Posts

Hej, 


Czy jest jakiś sposób na przeniesienie portu M.2 ? Nie mówię o lutowaniu i przenoszeniu go na płycie, lecz czy jest jakaś taśma/złączka/przedłużka/kabel który umożliwi przymocowanie dysku M.2 w innym miejscu obudowy ? Tak jak mamy kabel SATA to jest takie coś dla M.2 ? 
Mam Gigabyte B660 + Aorus RTX3070 Master który ma spore chłodzenie, a na dysku chciałem umieścić be quite MC1 PRO (był zakupiony kilka tyg temu, więc już nie ma szansy na zwrot), lecz to już prawdopodobnie będzie ze sobą kolidować. 

Link to post
Share on other sites
19 minut temu, q6820s napisał:

Czy jest jakiś sposób na przeniesienie portu M.2 ? Nie mówię o lutowaniu i przenoszeniu go na płycie, lecz czy jest jakaś taśma/złączka/przedłużka/kabel który umożliwi przymocowanie dysku M.2 w innym miejscu obudowy ?

Nie, ale w pytaniu roku, albo stulecia możesz wziąć udział gdziekolwiek.

 

Ja rozumiem, że nie kazdy na wszystkim musi sie znac, ale na logikę to ja bym takiego pytania nawet nie zadał bo wstyd. To tak jakbys chciał kabel od PCi Express x16 bo gdzie indziej chcesz grafike. To jest slot i tyle, w dodatku ściśle zintegrowany ze slotami PCi Express.

  • Że co, proszę? 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, 8gwiazdek napisał:

Zagwarantujesz mu, że coś takiego będzie działać w 100% bez żadnych problemó∑, najmniejszych?

 

Jak mój poprzedni post jest obraźliwy to ja już nic nie rozumiem, kompletnie!!!!

Link to post
Share on other sites
Zagwarantujesz mu, że coś takiego będzie działać w 100% bez żadnych problemó∑, najmniejszych?
 
Jak mój poprzedni post jest obraźliwy to ja już nic nie rozumiem, kompletnie!!!!
Autor zadał pytanie czy jest konkretna opcja. Nie podałeś żadnego rozwiązania, pokusiłeś się natomiast o uszczypliwe wstawki o wstydzie i braku wiedzy. Na szczęście inni użytkownicy wskazali konkretne przykłady.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...